Yardım Mi Box S 4K

meyfi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Mi Box S 4K Modeli için hard reset mümkün mü?
Mümkünse nasıl yapılıyor?

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Neden mibox'un içine tarayıcı ( en azından mi tarayıcı ) koymuyorlar, anlayabilmiş değilim. Mibox'una tarayıcı kurabilen ve nasıl yapıldığını bana aşamalarıyla yazabilecek biri var mı?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Neden mibox'un içine tarayıcı ( en azından mi tarayıcı ) koymuyorlar, anlayabilmiş değilim. Mibox'una tarayıcı kurabilen ve nasıl yapıldığını bana aşamalarıyla yazabilecek biri var mı?

apkmirror üzerinden .apk uzantılı bir tarayıcı kurulum dosyası indirin ve bu dosyayı USB'ye kopyalayın. USB belleğinizi Mi Box'a takın ve Mi Box üzerinden dosya yöneticisine girerek (play store üzerinden indirmeniz gerekebilir) bu kurulum dosyasına tıklayın, tarayıcı kurulacaktır. Kurulum sonrasında arayüzde tarayıcı görünmeyebilir, farklı launcher yüklemeniz gerekebilir.

Oyla:

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
apkmirror üzerinden .apk uzantılı bir tarayıcı kurulum dosyası indirin ve bu dosyayı USB'ye kopyalayın. USB belleğinizi Mi Box'a takın ve Mi Box üzerinden dosya yöneticisine girerek (play store üzerinden indirmeniz gerekebilir) bu kurulum dosyasına tıklayın, tarayıcı kurulacaktır. Kurulum sonrasında arayüzde tarayıcı görünmeyebilir, farklı launcher yüklemeniz gerekebilir.
dosya yöneticisi olarak hangi uygulamayı tavsiye edersiniz ve arayüzde görmezsem ne yapmam gerektiği kısmını anlamadım sadece.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
dosya yöneticisi olarak hangi uygulamayı tavsiye edersiniz ve arayüzde görmezsem ne yapmam gerektiği kısmını anlamadım sadece.
Açıkçası ben TV Box sadece netflix için kullanıyorum ve dosya yöneticisi olarak eskiden yüklediğim ES file manager var fakat ES play store'dan kaldırıldı. Dolayısı ile denemedim fakat arkadaşlarımız solid explorer'dan son derece memnun olduklarını belirtiyorlar. Şimdi play store üzerinden kontrol ettim ve TV boxlara yüklenebiliyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arayüz için ise eğer tarayıcınız varsayılan arayüzde görünmezse tekrar yazın onun için de kurulumunu anlatmaya çalışalım.

Oyla:

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Açıkçası ben TV Box sadece netflix için kullanıyorum ve dosya yöneticisi olarak eskiden yüklediğim ES file manager var fakat ES play store'dan kaldırıldı. Dolayısı ile denemedim fakat arkadaşlarımız solid explorer'dan son derece memnun olduklarını belirtiyorlar. Şimdi play store üzerinden kontrol ettim ve TV boxlara yüklenebiliyor.

Arayüz için ise eğer tarayıcınız varsayılan arayüzde görünmezse tekrar yazın onun için de kurulumunu anlatmaya çalışalım.

Evet hocam ES kalktı, o yüzden başka bir program ile denedim ama donma ve seste ekolar falan olunca reset attım. Şimdi sizin anlattığınız şekilde yaparım haftasonu. Arayüzde görünmezse ( ki görüneceğini zaten sanmıyorum ) tekrar rahatsız ederim sizi. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Oyla:

ikd1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kağan Diri
Cihazım
Mi box s4k
Konular
0
Hocam bilmiyorum bi yükleyip bakın
bende denedim mouse imleci çıkmadı ? yapan bilen var mıdır ki?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Box S 4K da "mouse toggle" kullanabilen var mı? varsa arkadaşlar detaylı yazabilir mi?
ben kurdum fakat aktif etmeme rağmen, kumanda üzerinden +/- yaptım ama imleç çıkmadı.

Oyla:

emreson93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Songur
Cihazım
Xiomi Mibox 4
Konular
0
Değerli arkadaşlar merhaba. Bende de 4 var ve başta ben de başaramadım. Meğer önce ayarlardan developer options'u etkinleştirmek gerekiyormuş. Onu açınca oldu. Gerisi tarif edilen ile aynı: Güç kapalıyken home+back tuşları basılı halde fişi takılacak.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

How to hard reset the mi box s , first you need to open the " developer settings" to for that please follow these steps; device settings, about,build then click more than 4-5 times, now youre developer. So turn off the mi box s only after that While plugging the power cable, PRESS and HOLD "ok button" and the "back button" simultaneously until the android menu comes, after all press wipe cache partition x3 times ,than wipe data factory reset x3 times. Stay tuned :)

Oyla:

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0

Hocam beceremiyorum bir türlü :(

Oyla:
Üst Alt