Yardım Mi Box S 4K

meyfi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Mi Box S 4K Modeli için hard reset mümkün mü?
Mümkünse nasıl yapılıyor?

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
zaten telefonada android için olan öz uygulamayı yüklemek gerek ki cihazlar birbirini görsün android tv uygulaması google store dan ücretsiz ve az yer kaplıyor deneyin beğenmezseniz tekrar silersiniz telefonla mibox kumanda etmek yahşi oluyor :)
Ya kardeşim ben bunu biliyorum zaten o dediyin uygulamada telefonda var. Bana ilginç gelen şu ki Xiaominin kendi uygulamasında Mi Box neden çalışmıyor? Ayni model ayni marka buna sebeb ne ola bilir? Tüm Lg Samsung gibi model Tv ler çalışıyor hatta Mi Boxun ismi altinda bir bölümde var uygulamada ama çalışmıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20200124_111332.jpg
    IMG_20200124_111332.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Ya kardeşim ben bunu biliyorum zaten o dediyin uygulamada telefonda var. Bana ilginç gelen şu ki Xiaominin kendi uygulamasında Mi Box neden çalışmıyor? Ayni model ayni marka buna sebeb ne ola bilir? Tüm Lg Samsung gibi model Tv ler çalışıyor hatta Mi Boxun ismi altinda bir bölümde var uygulamada ama çalışmıyor.
mi tv için kastediyorsan o konuda bi bilgim maalesef yok, ben mibox ile ilgili görüş belirmiştim

Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Zaten bende mi box için kastediyordum çalışmamağı çok ilginç
yanlış anlamadıysam telefondan mibox u kumanda etmek istiyorsunuz, bahsettiğim uygulama bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunuda şimdi buldum

Son düzenleme:
Oyla:

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
yanlış anlamadıysam telefondan mibox u kumanda etmek istiyorsunuz, bahsettiğim uygulama bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunuda şimdi buldum
Evet dogru anladınız ama bende Redmi 5 onun öz kendi Mi remote uygulaması var yukarıda resimlerini paylaşmışım ne kadar ediyorum olmuyor ama diger uygulamalarda çalışıyor.

Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Evet dogru anladınız ama bende Redmi 5 onun öz kendi Mi remote uygulaması var yukarıda resimlerini paylaşmışım ne kadar ediyorum olmuyor ama diger uygulamalarda çalışıyor.
forumda redmi 5 bölümüne sorabilirsiniz, belki telefonla ilgili yapılması gereken ayarlar vardır bağlantı konusunda

Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Uygulama - Mi Remote burda belki daha fazla bilgi verebilirler konu telefonla alakalı olduğu için. belki telefonda ayar yapmak gerek, yardımcı olamadım kusura bakma

Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Baktım kardeşim bendeki Mi remote uygulamasında sorun yok çünki diger Tv lerde çalışıyor normal telefon kumandası ile kullanıyorum bi tek Mi Boxda çalışmıyor
sorun çözüldümü?

Oyla:
Üst Alt