Yardım Mi Box Güncelleme Sonrası Takılma-Donma

poison

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi box s
Konular
4
Mi box 3 cihazını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 2 ay öncesine kadar memnundum fakat son güncellemelerle (8 sonrası) kapatıp yarım saat, 1 saat sonrası yeniden açtığımda aşırı kasıyor, ağırlaşıyor uygulamalar arası geçiş zorlaşıyor. Fabrika ayarına döndürdüm yine değişmedi. Geçtiğimiz hafta Mi box S aldım sırf bu sorunu yaşamayım diye malesef ondad aynı sorun var. iki cihazda da 5 ekim tarihli android güncelleştirmesi kurulu. Bu sorunun bir çözümü var mı? Şunu da ekleyim donma takılma olduğunda yeniden başlatınca çalışması normale dönüyor, günde 4-5 kez yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

poison

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi box s
Konular
4
Evet, yeniden başlatınca kendine geliyor sadece.

Oyla:

freemann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
tv box 4k
Konular
0
Konunun üzerinden bayağı zaman geçti, henüz stabil bir güncelleme gelmedi değil mi arkadaşlar,
çünkü bende ki sorunlar aynen devam ediyor..

Oyla:

omer9035

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
gm5 plus
Konular
3
evet bende de aynı problem var malesef ayrıca sesle algılamada sorun yaşıyorum 2. seferde algılıyor bazen ve kelimeleri yanlış algılıyor ilk halindeki gibi değil yazılımla güzelim cihazı mafettiler çözüm önerilerini bekliyoruz

Oyla:

poison

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi box s
Konular
4
malesef yeni yazılım verilmedi, hata aynen devam ediyor. televizyonu kapatıyorum, miboxu kapatmadan bırakıyorum. geçici olarak bu şekilde idare ediyoruz. beta sürümü yazılımda uyanma problemi giderildi diye belirtmişler ama dediğim gibi beklemekten başka yapacak bişey yok.

Oyla:

cihan1927

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
a
Konular
1
Selam arkadaslar. Yazilablari okudum. Ben de son guncellemeyi yukledim ve anlatildigi gibi sorunlar ile karsilasmadim. Sorun olusmadigi icin cozumu icin de arastirma yapmadigim icin katkida bulunamayacagim anca benim baska bir sorunum var. Cihazi kapatiyorum ve kumanda dan acamiyorum. Tahminimce cihaz kapandiginda bluetooth da kapaniyor ve kumanda devre dizi kaliyor. Bu sorunu yasayan oldumu acaba veya cozumu bulan var mi? Mi box 3 uyku modundan cikamiyor. Acilmasi icin fisi cikartip takmam gerekli. Tesekkur ederim.

Oyla:

ramestr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aziz AÇIKGÖZ
Cihazım
Mi5
Konular
1
Selam arkadaslar. Yazilablari okudum. Ben de son guncellemeyi yukledim ve anlatildigi gibi sorunlar ile karsilasmadim. Sorun olusmadigi icin cozumu icin de arastirma yapmadigim icin katkida bulunamayacagim anca benim baska bir sorunum var. Cihazi kapatiyorum ve kumanda dan acamiyorum. Tahminimce cihaz kapandiginda bluetooth da kapaniyor ve kumanda devre dizi kaliyor. Bu sorunu yasayan oldumu acaba veya cozumu bulan var mi? Mi box 3 uyku modundan cikamiyor. Acilmasi icin fisi cikartip takmam gerekli. Tesekkur ederim.
Aynı sorunu zaman zaman yaşamakla birlikte,power tuşuna uzun basınca uyku modundan çıkıyor çoğu zaman. Ama bazen uzun basmak da fayda etmiyor.

Oyla:

Suayip

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şuayip
Cihazım
Mi 8 128 gb
Konular
0
Mi box s yeni aldım. Bende de donma sorunu oluyor. Güçten açıp kapatınca düzeliyor. Acaba cihaz mı sorunlu, iade etmelimiyim?

Oyla:

freemann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
tv box 4k
Konular
0
arkadaşlar,müjdemi isterim,
Dün akşam yeni güncelleme yayınlanmış,cihaz otomotik buldu,görür görmez hemen yükle dedim.
Sonuç 10 numara,tüm sorunlar giderilmiş ve çok stabil olmuş.

Oyla:

metinmahdum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dfd
Cihazım
xcxc
Konular
0
Hocam bende güncel diyor hala. Güncelleme yapmadı. Yeni sürüm kaç görünüyor sizde? Bende 8.1.0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar,müjdemi isterim,
Dün akşam yeni güncelleme yayınlanmış,cihaz otomotik buldu,görür görmez hemen yükle dedim.
Sonuç 10 numara,tüm sorunlar giderilmiş ve çok stabil olmuş.
Yukardaki yazıyı size yazdım hocam.

Oyla:
Üst Alt