Rehber Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu

smhgny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 8
Konular
5
Onu ilk mesajda not olarak düşmüştüm. Drive dosyasını güncelledim. Tarih görünümü için 2 farklı FİRMWARE dosyası var. Bize uygun olan sonu "v2" yazan. Siz v2 yazmayanı kurmuşsunuz. Ben kullanıcı tercihine bırakmak için ikisini de google drive dosyasına ekledim. Oradan kurabilirsiniz.

Tamam üstad onu tekrar yüklerim artık.. WhatsApp mesajlarını tekrar almaya başladım ama şimdide mesaj içeriği yok. Bu konuda yardımcı olabilir misin? Ne denediysem olmadı

Ekli dosyalar

• 1544545790157..jpg
    1544545790157..jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 27

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Tamam üstad onu tekrar yüklerim artık.. WhatsApp mesajlarını tekrar almaya başladım ama şimdide mesaj içeriği yok. Bu konuda yardımcı olabilir misin? Ne denediysem olmadı
Valla birkaç mesaj önce dediklerim dışında çözüm yolu bilmiyorum. Ben de arada bu hatayı alıyorum ama yukarıda da dediğim gibi uygulamayı açıp arkaplanda çalışır halde bırakınca bağlantının stabil olmasından dolayı hatam düzeliyor. Benim bu hatayı alma sebebim uygulamayı arkada kapattığım için bağlantı kesilip tekrar bağlanıyor o zaman da mesajları aynen sizdeki gibi göstermiyor. Ben başka çözüm yolu bilmiyorum.

smhgny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 8
Konular
5
Mi fit e bildirim erişimi verince hem o yazı hem de bildirim gözükmeye başladı. Yarı yarıya düzeldi sayılır. Telefonum xiaomi marka. Kilitleme işlemini de yaptım. Emojilerde soru işaretinin gelmesi normal midir peki?

Nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? Ben bulamadım. Lütfen.

TheBlade7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? Ben bulamadım. Lütfen.

Mi fitte uygulama uyarıları kısmına girince üstte mi fit e bildirim erişimi izni ver yazısı çıktı oraya tıklayıp onaylayınca bildirim gelmeye başladı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1- Bağlantı kesildiği zaman bileklik çalışır. Tekrar bağlanınca bluetoothsuz çalıştığı zamandaki verileri telefona otomatik aktarır. Eskiden mi band 2 kullanıyordum bana göre mi band 3 te bluetooth çekim alanı azalmış geliyor bana. Kesilse bile sıkıntı yok çalışır.

2- Veriler genel olarak doğru. Sadece adım saymada 5-10 fazla ya da az ölçebiliyor. Uyku için kesinlikle Notify uygulamasının verilerinin daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Whatsappta art arda gelen bildirimleri belli bir süre bekleyip tek bildirimmiş gibi gönderme olayı da ss teki bölümde. Saniyesini değiştirebilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ayarlar sadece pro sürüm de var galiba. Merge notifications diye bir kısım bulamadım.

Son düzenleme:

ufuuuck

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
Modified Mi Fit uygulamasını kurmadım. Mevcut yüklü olan original Mi Fit uygulamasını kullanıyorum. Hava durumu ve her şey Türkçe :) Modified Mi Fit yalnızca otomatik güncelleme yapmaması için sanırım?

smhgny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 8
Konular
5
Mi fitte uygulama uyarıları kısmına girince üstte mi fit e bildirim erişimi izni ver yazısı çıktı oraya tıklayıp onaylayınca bildirim gelmeye başladı.

Bu ayarlar sadece pro sürüm de var galiba. Merge notifications diye bir kısım bulamadım.
Benimki pro değil. Bende var. Yanlış yere bakmış olabilir misiniz?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Modified Mi Fit uygulamasını kurmadım. Mevcut yüklü olan original Mi Fit uygulamasını kullanıyorum. Hava durumu ve her şey Türkçe :) Modified Mi Fit yalnızca otomatik güncelleme yapmaması için sanırım?
Hem otomatik güncellemeyi engellemek hem de arayan ismini bileklikte göstermek için.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39

Normal sürüm konusunda fikrim yok. Ben uygulamayı pro sürümünü aylar öncesinde satın almıştım.

smhgny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 8
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bekleme süresi ve Mifit uygulamasının pil kullanımı artışıyla telefonun pili seri bir şekilde tükenmeye başladı. Herkes de durum aynı mı?

Son düzenleme:

ufuuuck

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
Hem otomatik güncellemeyi engellemek hem de arayan ismini bileklikte göstermek için.

Original Mi Fit ile de arayan ismi gözüküyor Türkçe olarak.

Üst Alt