Rehber Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu

theeking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
S8+
Konular
1
Bana yardimci olabilecek kimse yok mu

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bana yardimci olabilecek kimse yok mu
acaba uygulama arka planda calısmadıgı ıcın kopuyor olabilir mi birde son kullanılan uygulamalar bölümünden mi fit i sabitleyerek yada kilitleyerek deneyin

theeking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
S8+
Konular
1
acaba uygulama arka planda calısmadıgı ıcın kopuyor olabilir mi birde son kullanılan uygulamalar bölümünden mi fit i sabitleyerek yada kilitleyerek deneyin
Uygulamayı arka plana sabitledim. Ondan yana sıkıntı yok. Zaten kendisi de anlatiyo. Ama ne yaptıysam olmadı. 50 60 cm den fazla uzaklaşınca baglanti 1 2 dk icinde kopuyo. Telefonum s8+

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim sayenkzde türkçe kulanıyorum. Ellerinize sağlık.
Sorum şu: Anti-Lost özelliği mi band 2 de vardı (modlu) acaba mi band 3 de bu özellik var mı.
Anti-Lost = Telefondan uzaklaşınca yani bağlantı kopunca bilgeliğin sizi uyarması özelliği
Notify uygulamasının sanırım PRO ücretli sürümünde bu sürüm var. Ücretsiz versiyonunda var mı bilmiyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheBlade7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Ama sayfadaki mektup simgesine git. Oradan Whatsapp'ı seç. 2. sekmedeki "götüntüle" kısmına gel. En üstte göreceksin ama bende şimdi fark ettim pro yazıyor yanında. Yani ben aktif ettim onu ama pro sürümü satın almadığım için çalışıyor mu bilmiyorum.

Dediğiniz yerde sadece bu iki seçenek var. Bu nasıl bir şey anlamadım. Yine de teşekkür ederim :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim sayenkzde türkçe kulanıyorum. Ellerinize sağlık.
Sorum şu: Anti-Lost özelliği mi band 2 de vardı (modlu) acaba mi band 3 de bu özellik var mı.
Anti-Lost = Telefondan uzaklaşınca yani bağlantı kopunca bilgeliğin sizi uyarması özelliği

Bunu kastediyorsanız Mi fitte bu özellik var.

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Dediğiniz yerde sadece bu iki seçenek var. Bu nasıl bir şey anlamadım. Yine de teşekkür ederim :)

Bunu kastediyorsanız Mi fitte bu özellik var.

Bu hangi sekmede acaba bulamadım ben. 3.5.5 mi fit sürümüm

ufuuuck

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
Bugün google playden yükleyip denedim. Gelen çağrı kısmında arayanı göster seçeneği yok. Bu seçenek sadece telefon dili ingilizce olduğu zaman çıkıyor. Bende gözükmedi arayan ismi ben de tekrardan modified 3.5.5.3'e döndüm. Ayrıca neden bilmiyorum google playden bugün yüklediğim sürüm 3.5.4'tü. Yani eski bir sürümdü.

Bende mi fit %0.7, notify and fitness %0.6 fakat dev bataryama rağmen ekran sürem ve genel kullanım sürem eskisi performansının yarısından da aza düştü diyebilirim. Sebebin de mi fit ve notify uygulamasının pil kullanımı verileri ne kadar az gözükse de bluetooth ve bu uygulamalar olduğunu düşünüyorum. Ama sizinki çok fazla %18,2 çok aşırı bence. Bildirimleri bileklikte görme özelliğini çok kullanmıyorsanız yani sadece adım vs. vs. özelliklerini kullanıyorsanız bilekliği tüm gün telefona bağlı tutmayın. Sadece gün sonunda bi kere bağlayın o da verilerinizi telefona kaydetmek için olsun. Ama benim gibi bildirimler için bilekliği kullanıyorsanız ve bildirim için NOTIFY AND FITNESS uygulamasını kullanıyorsanız mi fiti arka planda çalışan uygulamalar arasından silin sadece arka planda notify uygulaması çalışır konumda olsun. Baya etki edeceğini düşünüyorum.

Notify&Fitness silince telefondan arayan ismi kayboldu. Dolayısıyla Notify&fitness + orijinal mi fit gösteriyor, tek başına orijinal Mi Fit göstermiyor arayan ismini. Ben de modified yükledim.

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-14-16-57-58-122_com.xiaomi.hm.health.png
    Screenshot_2018-12-14-16-57-58-122_com.xiaomi.hm.health.png
    146,9 KB · Görüntüleme: 21

TheBlade7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Sadece bu secenekler cikiyor

Bende hedef bildirimlerinin altında rahatsız etme ve bağlantı kopma hatırlatıcı var. Mi Fit olarak modified 3.5.4 sürümünü kullanıyorum. Belki bundan dolayı da olabilir.

Üst Alt