Rehber Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu

burk86

kısa yazabilecek kadar cok vaktim yok
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
mi4 64gb
Meslek
Tercüman
Konular
18
sorum şudur ki. bende mi4 var biliyorsunuz nfc yok.. mi band 3 aldım daha gelmedi . ben nfc özellikli lasaydım telefonumda nfc olmasa bile. mi band3 nfc ile nfc özelliğini kullanabilirmiyim. teşekkür ederim

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
sorum şudur ki. bende mi4 var biliyorsunuz nfc yok.. mi band 3 aldım daha gelmedi . ben nfc özellikli lasaydım telefonumda nfc olmasa bile. mi band3 nfc ile nfc özelliğini kullanabilirmiyim. teşekkür ederim
Ödeme için ve kart için olabilir di fakat bizim bölgemizde kullanılmıyor ve kullanılmayacaktır diye de düşünüyorum. Tabi 3. Parti uygulamalarla bi şekilde onu açılımır bu konunun onu da bilmiyorum.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
NFC özelliğini bayon hocanın dediği gibi Türkiye'de kullanamıyorsunuz. Ha diyelim ki ülkemizde kullanabildiniz bunun telefonla alakası yok. Yani telefonunuzun NFC özelliği olmasa bile bilekliğin olduğu için sıkıntı yok. Zaten temassız ödemeler vs. de telefonu değil bilekliği temas ettireceksiniz. Kısaca telefonunuz 3310 olsa bile bilekliğinizin NFC özelliğini kullanabilirsiniz.

egitek87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kemal
Cihazım
s5
Konular
0
arkadaşlar her şey yaptım ama bu sefer de modifed mi fit senkronizasyon yaparken kapanıyor. tam 98-99 gibi kapanıyor.neden acaba karşılaşan var mı bu sorunla

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
arkadaşlar her şey yaptım ama bu sefer de modifed mi fit senkronizasyon yaparken kapanıyor. tam 98-99 gibi kapanıyor.neden acaba karşılaşan var mı bu sorunla
Konuda ki mi fit uygulaması maalesef öyle yapıyor. linkte ki sürümü kullanmanı tavsiye ederim arayan kişi bilgisini de gösteriyor.

egitek87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kemal
Cihazım
s5
Konular
0
Konuda ki mi fit uygulaması maalesef öyle yapıyor. linkte ki sürümü kullanmanı tavsiye ederim arayan kişi bilgisini de gösteriyor.
yalnız benimki global versiyon değil. yine de uyar mı bu sürüm?

Baha7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baha7
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
7
sonu .res ile olan dosyayida yukledim notify ile.Yazi yine gitmedi

tantana42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haydar
Cihazım
ximiomi
Konular
3
sorunsuz sekılde turkce oldu ama mi fit sureklı çöküyor arkadaslar? ayrıca adımlarımı falanda saymıyor sorun nedır acıl yardım lutfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamam arkadaslar halletım uygulamayı sılın yukardakı arkadasın paylastıgı mi fiti indirin. ayrıca adım sayarımda sıkıntı var saymıyor arkadaslar kosu baslattım saatın ıcınden sonra saymaya basladı kosuyu bıtırdım suan saymıyor mesela adımımı hala. Bu sorunu yasayan varmı? adımlarımı saymıyor:( sabahtan berı yuruom hala aynı mesela bunu yukardakı turkce yaptıktan sonra oldu yanı turkce yapmadan once problem yoktu

Son düzenleme:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
sorunsuz sekılde turkce oldu ama mi fit sureklı çöküyor arkadaslar? ayrıca adımlarımı falanda saymıyor sorun nedır acıl yardım lutfen

tamam arkadaslar halletım uygulamayı sılın yukardakı arkadasın paylastıgı mi fiti indirin. ayrıca adım sayarımda sıkıntı var saymıyor arkadaslar kosu baslattım saatın ıcınden sonra saymaya basladı kosuyu bıtırdım suan saymıyor mesela adımımı hala. Bu sorunu yasayan varmı? adımlarımı saymıyor:( sabahtan berı yuruom hala aynı mesela bunu yukardakı turkce yaptıktan sonra oldu yanı turkce yapmadan once problem yoktu
Bunun çözümünü bilmiyorum. Mi Fit çöküyor dediğiniz sorun 3.5.5.3 sürümünde yaşanıyor. Ben ilk indirdiğimde bu sorunu yaşamadım fakat sonradan bende de çökmeye başladı ben de 3.5.5.1 e döndüm.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

Notfy uygulaması ile tekrar yazılımı yüklemeye çalışın isterseniz bir bide bende bir defasında fabrika ayarlarına dönme uyarısı çıkmıştı mi band da eğer onu nasıl yaptığımı bulursam yazarım size

Üst Alt