Rehber Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Cihaz ve android sürümünüzün düşük olduğunu zannetmiyorum demiştim zaten. O zaman 3.5.5.1'i deneyin belki o olur.

Evet en son fw sürümü bandinizde yüklüyse google playden yükleyebilirsiniz. Ama yeni fw güncellemesi geldiğinde bileklik tekrar çince ya da ingilizceye döner. Siz türkçe fw yüklerken Google Play'den indirdiğiniz mi fit'i eşleşmeyi sonlandırıp silin. Daha sonra yukarıdaki talimatlarla yeni fw'nizi kurup tekrar google playdekine dönebilirsizin.
Birde bir şey daha sormak istiyorum nfc olan cihazım da hava durumu altında ki yazılar soru işareti şeklinde çıkıyor bu yazılım kaynaklı sanırım değil mi yapılabilecek bir şey varmı ?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Birde bir şey daha sormak istiyorum nfc olan cihazım da hava durumu altında ki yazılar soru işareti şeklinde çıkıyor bu yazılım kaynaklı sanırım değil mi yapılabilecek bir şey varmı ?
Bu sorunu geekdoing sitesinde görmüştüm diye hatırlıyorum. Çözümünü buldularsa da NFC model kullanmadığım için hiç denk gelmedim. Siz yine de Geekdoing'de araştırın ya da bu sorunla ilgili konu açın orada. Magical Unicorn adlı kullanıcı genelde yardımcı oluyor. Kendisi yanlış bilmiyorsam moderatör.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bu sorunu geekdoing sitesinde görmüştüm diye hatırlıyorum. Çözümünü buldularsa da NFC model kullanmadığım için hiç denk gelmedim. Siz yine de Geekdoing'de araştırın ya da bu sorunla ilgili konu açın orada. Magical Unicorn adlı kullanıcı genelde yardımcı oluyor. Kendisi yanlış bilmiyorsam moderatör.

Tamamdır çok sağolun

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Tamamdır çok sağolun
Önemli değil. Yalnız bir sorum var. NFC modele herhangi bir kredi kartı ekleyebiliyor musunuz eklediyseniz hiç alışverişlerinizde kullandınız mı ?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Önemli değil. Yalnız bir sorum var. NFC modele herhangi bir kredi kartı ekleyebiliyor musunuz eklediyseniz hiç alışverişlerinizde kullandınız mı ?

şimdi mi fit uygulamsında resimde ki gibi tane seçenek geliyor birisi kredi kartı ve otobüs kartları gibi online çalışan kartları eklemek için diğeri de her hangi bir sunucuya gerek kalmadan turnike gibi yada kartla açılan kapıların nfc anahtarlarını eklemeye yarıyor fakat ikiside şuan içn bölgenizde desteklemiyor diyor belki kapıları açmak için olan 3. parti yazılımlarla kullanılabilir daha hiç denemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

holokus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, ben buradaki adımlarla mi band 3'ümü Türkçeleştirdim, konu anlatımı için arkadaşa teşekkür ederim.

Son düzenleme:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba arkadaşlar, ben buradaki adımlarla mi band 3'ümü Türkçeleştirdim, konu anlatımı için arkadaşa teşekkür ederim.
Rica ederim güle güle kullanın. Arada güncellemeleri kontrol etmek için forumu ziyaret etmeyi unutmayın.

holokus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Rica ederim güle güle kullanın. Arada güncellemeleri kontrol etmek için forumu ziyaret etmeyi unutmayın.

Buralardayım hocam zaten, Mi 8 aldım kendim için 2 ay kadar önce. Şimdi 11.11'de aliexpress'ten söylediğim mi band geldi. Genişletiyorum yavaş yavaş. Aslında birde yeni tanıtılan Mi Airdots almak vardı aklımda ama aliexpresste bildiğin karaborsa olmuş durumda. İlk gün 32 33 dolara bulabiliyorken şimdi 45 50 dolardan aşağıya bulunmuyor.
Bu arada hocam telefona çağrı gelince mi band'da titriyor ve arama ekranı geliyor ama arayanın ismi yazmıyor. Bu sizde de böyle mi yoksa farklı bir şey mi yapmam gerekiyor

alikoca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
1
Çok teşekkürler

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Buralardayım hocam zaten, Mi 8 aldım kendim için 2 ay kadar önce. Şimdi 11.11'de aliexpress'ten söylediğim mi band geldi. Genişletiyorum yavaş yavaş. Aslında birde yeni tanıtılan Mi Airdots almak vardı aklımda ama aliexpresste bildiğin karaborsa olmuş durumda. İlk gün 32 33 dolara bulabiliyorken şimdi 45 50 dolardan aşağıya bulunmuyor.
Bu arada hocam telefona çağrı gelince mi band'da titriyor ve arama ekranı geliyor ama arayanın ismi yazmıyor. Bu sizde de böyle mi yoksa farklı bir şey mi yapmam gerekiyor
Bunun için google drive linkindeki kurduğunuz mi fitte gelen aramalar bölümünde kişi adını göster özelliğini açmanız lazım.

Üst Alt