Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
gunceleyebikirsin sıkıntı Yok

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Fabrika ayarlarına dönünce bütün herşey siliniyor mı? Programlar ,konular ,resimler,rehber....
Yine devamında android 9 ya da 10 a mı geçiyoruz?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Pierson, Her şey silinir, Fabrika ayarlarına dönme esnasında hangi android sürüm varsa o gelir tekrar ileri veya geri değişim olmaz.

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Mi a3 telefonum kendini güncelledikçe sarjı az gitmeye başladı..ilk aldığımda zamnlarda iki gün gidiyordu şimdi bir günü zor çıkarıyor..bu ilk ve son xiaomi ya da mi marka ürün alışım..kimseye önermiyorum.. Samsun'dan ya da Huawei den şaşmıcan..

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Cumartesi günü 11 güncellemesini yaptım. 2 ay oldu güncelleme çıkalı. Düzelmiştir diye düşündüm. Telefon brick oldu. Dokunmatik çalışmıyor. Bootloader kapalı.

kptneray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
e k
Cihazım
mi a3
Konular
2
Mi a3 telefonum kendini güncelledikçe sarjı az gitmeye başladı..ilk aldığımda zamnlarda iki gün gidiyordu şimdi bir günü zor çıkarıyor..bu ilk ve son xiaomi ya da mi marka ürün alışım..kimseye önermiyorum.. Samsun'dan ya da Huawei den şaşmıcan..
sorma hocam a11 den sonra sarj su oldu durmuyor yerinde akıyor. gerçekten çok yazık yani

Kullanıcı3Yedek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahir
Cihazım
Xiaomi \
Konular
1
aynı durum dokunmatigim bozuldu ve sonra duzeltmeye calisinca brick oldu unbrick yapiyorum simdi

matto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Arkadaşlar son güncelleme sonrası durumlarınız neler? İnternette video içerikli uygulamalarda (instagram, youtube vs) ekranda yeşil kısımlar ve kamerada da fotoğraf çekimleri sonrası yeşil çizgi ve bölgeler oluyormuş.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
bende Samsung aldım 1 sene dolmadan şarji 1 gün zor gidiyordu samsung hayatta bir daha almam :)
Huawei desen google yok yotube yok
1 model yüzünden 1 marka çöpe atmak saçmalıkdır.
kaldıki yıllardır söyleniyor Mi a3 güncelleme yapmayın diye çünkü cihaz mui kendi yok sonuç olarak google verdi saf güncellemeyi cihaz driver ekleyip veriyorlar sonuç tabiki üsran sen gidip lastikciye motor yaptırsan elinde kalır o motor.

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Arkadaşlar son güncelleme sonrası durumlarınız neler? İnternette video içerikli uygulamalarda (instagram, youtube vs) ekranda yeşil kısımlar ve kamerada da fotoğraf çekimleri sonrası yeşil çizgi ve bölgeler oluyormuş.
öyle bir sorun değilde tel kendi kendine kapanıyor . sakın güncellemeyin

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt