Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
1.45 gblik güncelleme geldi bilgisi olan varmı? Yoksa konu açayım.
Ben daha önce güncellenmiştir..1. 40 GB lık güncelleme ile..ama bu sabah yine güncelleme geldi..android one tlfnunuzın performansını artıran v.s. diyor..bu hangi güncelleme..biz daha önce ki güncellemeyle android 11 e geçmedik mi?

İbrahim00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Ben daha önce güncellenmiştir..1. 40 GB lık güncelleme ile..ama bu sabah yine güncelleme geldi..android one tlfnunuzın performansını artıran v.s. diyor..bu hangi güncelleme..biz daha önce ki güncellemeyle android 11 e geçmedik mi?
Bu güvenlik güncellemesi yani sürümle alakalı değil ama ilk defa bu kadar güvrnlik güncellemesi geldi normalde max 100mb gelirdi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yaptınız mı? Global mi eu rom musunuz? ben eu romdayım bana 35 mblık şubat güncellemesi geldi sadece.
Dediğinden pek anlamam ama 1.45 gb luk şubat ayı galiba güvenlik güncellemesi geldi hala yüklemedim

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Bu güvenlik güncellemesi yani sürümle alakalı değil ama ilk defa bu kadar güvrnlik güncellemesi geldi normalde max 100mb gelirdi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğinden pek anlamam ama 1.45 gb luk şubat ayı galiba güvenlik güncellemesi geldi hala yüklemedim
en son güncelleyen lerdenim ,oda kaza ile oldu.herhangi bir sıkıntı yok

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
O zaman bu son gelen güncellemeyi de yükleyelim mi? Bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Bu ilk ve son xiaomi kullanışım olacak

kptneray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
e k
Cihazım
mi a3
Konular
2
arkadaşlar bana neden dediğiniz güncelleme gelmedi. Şubat için gelen güncelleme sadece 35 Mb. Sizin telefonlarınız Eu rom mu yoksa global rom mu?

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
arkadaşlar bana neden dediğiniz güncelleme gelmedi. Şubat için gelen güncelleme sadece 35 Mb. Sizin telefonlarınız Eu rom mu yoksa global rom mu?
Hocam eu rom global rom ne demek bilmiyorum? Ben garantili mi a3 aldım..andorid 11 güncellemesi gelmişti 1 buçuk gblık şimdi yine aynı boyutta geldi..şu an için erteliyorum yine..

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0

Bu mi a3 ün şarjı artık 7 saat gidiyor galiba..

HerkeseGider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Brky
Cihazım
Mi A3 128 GB
Konular
0
Benimde Android 11 sürümüne geçince şarjım çok çabuk bitmeye başladı.Herhangi bir çözümü var mı bunun ? Android 9'dayken 2 günü rahatlıkla çıkarıyordum.

Escopper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ogün
Cihazım
Mi A3
Konular
0
dostlar hala güncellemedim, son durum nedir güncelleyeyim mi? (1.45 gb dosya boyutu.)

kptneray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
e k
Cihazım
mi a3
Konular
2
Benimde Android 11 sürümüne geçince şarjım çok çabuk bitmeye başladı.Herhangi bir çözümü var mı bunun ? Android 9'dayken 2 günü rahatlıkla çıkarıyordum.
Dün telefona format attım fabrika ayarına döndürdüm sarjım eski haline geldi. Sen de deneyebilirsin.

Üst Alt