Yardım Mİ 9T Pro Global Şebeke Sorunu

Hanamici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUNUS
Cihazım
Redmi note 7
Konular
6
Merhaba, arkadaşıma yeni bi telefon aldık telefon duruduk yere şebeke sorunu yapmaya başladı ikidebir 4gb si kesilip duruyor ne yapsak düzeltemiyoruz acaba varmıdır bunun bir çözümü şuan güncel MIUI 11 Kullanılmaktadır.

Sürekli resimdeki hale düşüyor

Ekli dosyalar

• 8244a1e9-d18e-4c50-92b9-63ff105b8594.jpg
    8244a1e9-d18e-4c50-92b9-63ff105b8594.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 425

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
El atılması gereken tek şey yüksek vergiler. Kimse meraklı değil garantisiz cihaz almaya.
Maalesef vergiler can sıkıyor. Ben de senelerdir IMEI kayıtlı cihazlar kullanıyorum maalesef.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
problemle ilgili olarak bir diğer alternatif önerim:
eğer eski telefondan yeni telefona geçerken sim kart boyutu uyumsuz diye kartı kestirdiyseniz, bu durumda da şebeke, hat kopma ve az çekme gibi sorunlar yaşarsınız. yeni uyumlu sim kartlardan çıkartıp deneyebilirsiniz.

Oyla:

3rmiş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Yanlış dosya ile işlem yapılmış olabilir. Tekrar orjinal dosya ile işlem yapılmasında fayda olacaktır.
cevabınız için teşekkür ederim ikinci el aldım cihazı aldığım kişide ikinci el aldığı için ortalık harman yerine döndü :)
Qfile ile tek imei atip deneyin
cevabınız için teşekkür ederim bu konularda malesef yeni olduğum için araştırıyorum hala yanlış birşey yapıpda cihazı kullanılmaz hale getirmek istemiyorum
Aynı sorunu yaşıyorum hocam düzelme var mı? Mi 9t pro global versiyon aldım yurt dışı telefoncudan IMEI atılmadan önce mobil veri de internet hızım gayet iyiydi ama şimdi edge ile bağlanıyor wifi olmadan adete kaplumbağa gibi gibi internet hızı dışarı çıktığım zaman internete bağlanmak eziyet bazen arayanlar ulaşamadığını 2.3 aramadan sonra telefonun düştüğünü veya düşmediğini söylüyor yurt dışı aldığıma neredeyse pişman oldum çözüm bilen bulan var mı yoksa aldığım telefoncunun kafasına atacam artık sinirden
malesef bende sorun aynı çünkü çözüm için hala birşey yapamadım 3g de kullanıyorum dün bir yazılımcı ile konutum oda orjinal dosya yedklerini istedi oda bende yok bi yerden bulup uzaktan bağlantı ile yapıcağını söyledi ama bakalım ne olucak bilmiyorum siz halledebildinizmi peki

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
cevabınız için teşekkür ederim ikinci el aldım cihazı aldığım kişide ikinci el aldığı için ortalık harman yerine döndü :)

cevabınız için teşekkür ederim bu konularda malesef yeni olduğum için araştırıyorum hala yanlış birşey yapıpda cihazı kullanılmaz hale getirmek istemiyorum

malesef bende sorun aynı çünkü çözüm için hala birşey yapamadım 3g de kullanıyorum dün bir yazılımcı ile konutum oda orjinal dosya yedklerini istedi oda bende yok bi yerden bulup uzaktan bağlantı ile yapıcağını söyledi ama bakalım ne olucak bilmiyorum siz halledebildinizmi peki
İşin ehline @Zenex hocama ulaşabilirsiniz

Oyla:

murattiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
s7 edge
Konular
1
Mi 9 t proda tek imeide sorun yok. Qcn dosyasi orjinaliniz varsa telefoncu onu atsin. Piyada dolasan qcn atiliyor. Bunu atmak biraz anlayan icin basit.

Oyla:

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Him anladim bende oyle yaptim ama 4,5 g cekmemesi kotu oluyor
Murattiy hocamın da dediği gibi imei repair işlemi yapınca qcn dosyasıyla alakalı bir durum ben biraz araştırdım ama cesaret edemedim cihazı çöp ederim diye. Telefonu aldığım yere gittim repair işlemini onlar yapmıştı sorunu anlattım 10 - 15 dakikada çözdüler şimdi sorun haloldu sıkıntı kalmadı

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Mi 9 t proda tek imeide sorun yok. Qcn dosyasi orjinaliniz varsa telefoncu onu atsin. Piyada dolasan qcn atiliyor. Bunu atmak biraz anlayan icin basit.
Orjinal qcn dosyasini bl kilidi ilk acildiginda yedeklemistim sonrasinda repair islemi yapildi. Sadece o qcn dosyasini atmak yeterlimi yoksa uzerindeki su an bulunan imei ile yeni qcn olusturup onumu atmak gerekir? İslem detayı icin ozelden yazabilir misiniz?

Oyla:
Üst Alt