Yardım Mİ 9T Pro Global Şebeke Sorunu

Hanamici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUNUS
Cihazım
Redmi note 7
Konular
6
Merhaba, arkadaşıma yeni bi telefon aldık telefon duruduk yere şebeke sorunu yapmaya başladı ikidebir 4gb si kesilip duruyor ne yapsak düzeltemiyoruz acaba varmıdır bunun bir çözümü şuan güncel MIUI 11 Kullanılmaktadır.

Sürekli resimdeki hale düşüyor

Ekli dosyalar

• 8244a1e9-d18e-4c50-92b9-63ff105b8594.jpg
    8244a1e9-d18e-4c50-92b9-63ff105b8594.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 425

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
En iyisi bi kaç gün bekleyim belki zamanla düzelir sonra bakarız olmadı geri backup dan eski haline getirip ilerki bi zamanda bi daha denerim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şuan da denediniz mi? Aynı mı durum? Başka bir telefon varsa yanınızda onunla kıyaslama şansınız yok mu..
Var ama onlarda hangi hat var bakımda vodafone benimkisi yine 4g li ni vodafone olmalı

Hocam şuan da denediniz mi? Aynı mı durum? Başka bir telefon varsa yanınızda onunla kıyaslama şansınız yok mu..
Var ama onlarda hangi hat var bakımda vodafone benimkisi yine 4g li ni vodafone olmalı

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
En iyisi bi kaç gün bekleyim belki zamanla düzelir sonra bakarız olmadı geri backup dan eski haline getirip ilerki bi zamanda bi daha denerim

Bizimle paylasırsanız sonucu sevinirim. Bende kendim atmayı düşünüyorum.. Aslında telefonu aldıgım yer imei atacağını hatta mi9t pro da 2 sim'e de atıldığnı söylüyor.. Fakat çok güven vermiyor. Çok bilgili olduklarını sanmıyorum. Bu pazar gidip soracağım. Umarım hatalı imei islemi yapılıp band 20, yada sizin yasadıgınız gibi bir sorun yaşamam..

Oyla:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Bizimle paylasırsanız sonucu sevinirim. Bende kendim atmayı düşünüyorum.. Aslında telefonu aldıgım yer imei atacağını hatta mi9t pro da 2 sim'e de atıldığnı söylüyor.. Fakat çok güven vermiyor. Çok bilgili olduklarını sanmıyorum. Bu pazar gidip soracağım. Umarım hatalı imei islemi yapılıp band 20, yada sizin yasadıgınız gibi bir sorun yaşamam..
Şimdi google play den sahibinden uygulamsını imdirdim 24mb lık 45 sn de indi vodafone istanbul merkez ümraniye valla kafam karıştı belkide sorun yoktur biraz zamana bırakcam nasıl sa tüm yedekler var bendeTelefon vodafone bnmkisi 3g indirme hızı 4g den iyi çıktı garip bi şekilde hemde tam 2 katı iyi çıktı hız testinde 4g de 2ila 3 görürken 3g de 7 ila 8 çıktı download hızı bu testi 3 kere yaptım ayrı ayrı hepsinde de 3g 2 katı daha iyi çıktı
Evde az çekiomuş bi tık dışarda 40 download 20 upload gördü sorun yoktur süper herşey vodafone ile devam

Son düzenleme:
Oyla:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Evet bi sorun imei atıldıktan sonra yada en iyisi önce bi 4g hız testi yapın bide sonra yapın değişiklik varmı yokmu fikir ediniriz benim aldığım yerde atarız dedi ama 20 gün sonra bl kilidi falan açık gittiğimde hiç bişey bilmediklerini anladım atamadılar yani gerçi kendim evde yaptım sonra neyapım iş bala düştü yaptık bide 150 200 tl fazla para verdim alırken neyse hayat devam edior Show must go Oooon

Anladım belkide dert edincek bişey deil sonuçta teli full hatasız kullanıorum herkesde aynı sorun vardır ama çoğu farkında bile deildir sonuçta kimse bnm gibi ayrıntılı hız testi falan yapmıodur yani normal bi durum belkide sonuçta işlem yapıldı bi yerden feragat etmesen olmuyor demekki varsın indirme hızı düşük olsun neyapalım çokda problem deil artık ilerde düzeltilirse ona göre yeniden yaparım nasıl sa yedeklerin hepsi var teşekkürler sizede usta
Edit: Evde az çekiomuş bi tık dışarda 40 download 20 upload gördü sorun yoktur süper herşey vodafone ile devam

Son düzenleme:
Oyla:

Recokrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Hocam şebeke sorunu yaşıyorum buna bir çözüm yolu var mı?

Oyla:

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Mi9t Pro cihazımda aynı sorunu yaşıyordum. Miroom beta 20.1.9 rom yüklü. Şebeke kesiliyor uçak modunu açıp kapatınca geliyordu. Ayarlardan tercih edilen ağ tipini 3g ye çekince sorun düzeldi şu an gayet satabil çalışıyor ve hızda da amam aman bir fark yok

Oyla:

Hasanduva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hadan
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Merhaba, arkadaşıma yeni bi telefon aldık telefon duruduk yere şebeke sorunu yapmaya başladı ikidebir 4gb si kesilip duruyor ne yapsak düzeltemiyoruz acaba varmıdır bunun bir çözümü şuan güncel MIUI 11 Kullanılmaktadır.

Sürekli resimdeki hale düşüyor
Corunuzmu sorunu hocam ayni sorun bendede varda

Oyla:
Üst Alt