İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Arkadaşlar herkese merhaba.Mi 9T için deji batarya aldım ve kendim taktım değerler beni çok mutlu etti.Eski bataryamın kapasitesi 2600/4000 idi şu an adb den baktığımda 3930/4000 olarak gözüküyor.Geldiğinde taktım içinde %13 şarj vardı bitirmedim direk kapatıp şarja bıraktım ve baya hızlı şarj oluyordu.Neden böyle dedim bazı arkadaşlar kenarları sarı bantlı deji bataryalar hızlı şarj olmuyo demiş fakat bende olmadı bilmiyorum.3-4 saat o şekilde bıraktım ve telefonu açtım,eskiden %100 den %90 a jet hızıyla düşen telefon 4.5g internet full instagram ile %90 a 1 saat gibi bir sürede indi.Total olarak bakacak olursa 2 saat full grafiklerde mobile legends ve 8 saatlik ekran açık kalma süresinin yanı sıra 27 saatlik de bekleme süresi vermiştir kendisi.(%100 den %0 a)Genel olarak memnunum, sorusu olan arkadaşlar varsa sorabilirler.İyi forumlar...
Herkese merhaba Bataryayı nerden aldınız sitenin ismini verebilirmisiniz.birde yazılım olarak hangi sürümdesiniz

LunoxTwiGoddess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Herkese merhaba Bataryayı nerden aldınız sitenin ismini verebilirmisiniz.birde yazılım olarak hangi sürümdesiniz
Miui 12.1.4 Global sürümündeyim ROM/Root falan hiç bir müdahalede bulunmadım cihaza kendi OTA güncellemesiyle kullanıyorum aldığımdan beri.Bataryayı Deji nin kendi sitesinden aldım hatta linki

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Miui 12.1.4 Global sürümündeyim ROM/Root falan hiç bir müdahalede bulunmadım cihaza kendi OTA güncellemesiyle kullanıyorum aldığımdan beri.Bataryayı Deji nin kendi sitesinden aldım hatta linki
Tesekkurler

marcustanley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 5
Konular
0
Aynen hocam batarya şarjı yoktu normal şarj aleti etmiyordu 1-2 saat beklememe rağmen, powerbank bağlayarak kapalıyken %2 şarj oldu hemen açtım sonra şarja taktım sorun yok kapalıyken sıkıntı sanırım, şu an performans da memnunum bataryadan geçen gönderdiğim 3 ayda eski batarya gibi olmuştu şimdi bakalım ne kadar dayanacak ara ara bilgilendirme yazarım bakalım aynı sorunu yaşayan varsa yol göstermiş olalım.
Şu an eski bataryadan bile az dayanıyor 1 ay falan oldu işte takalı valla iphone kullanan bazıları falan memnun ama android yaramadı değişti sıfır gönderdiler kapasitesi bu demek ki maalesef nohon tr göndermiyor aliexpress satıcı görüştüm de yakın zamanda biz de istiyoruz vs. yalan sıkıyor tr girişi engellenmiş batarya vs. zaten bakalım alternatif marka bulan yazarsa seviniriz cihazlar sd855 hala çok iyi işlemci sorun olmazsa uzun yıllar kullanmayı düşünüyoruz ancak batarya günü tamamlamıyor şarj etmeden :)

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Şu an eski bataryadan bile az dayanıyor 1 ay falan oldu işte takalı valla iphone kullanan bazıları falan memnun ama android yaramadı değişti sıfır gönderdiler kapasitesi bu demek ki maalesef nohon tr göndermiyor aliexpress satıcı görüştüm de yakın zamanda biz de istiyoruz vs. yalan sıkıyor tr girişi engellenmiş batarya vs. zaten bakalım alternatif marka bulan yazarsa seviniriz cihazlar sd855 hala çok iyi işlemci sorun olmazsa uzun yıllar kullanmayı düşünüyoruz ancak batarya günü tamamlamıyor şarj etmeden :)
Hocam çok ilginç. Burda ilk bataryayı ben aldım ve neredeyse 1.5 sene olacak ama nerdeyse ilk günkü performansı veriyor batarya. Naptı bu deji, benden sonra bataryanın kalitesini mi bozdu nedir 🤔

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Hocam çok ilginç. Burda ilk bataryayı ben aldım ve neredeyse 1.5 sene olacak ama nerdeyse ilk günkü performansı veriyor batarya. Naptı bu deji, benden sonra bataryanın kalitesini mi bozdu nedir 🤔
Valla bende de aynı durum var.Şarjdan çekiyorum 2 dakikada %96a düşüyor.Alalı 3ay oldu olmadı.

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Arka kapağı yapıştırmak için yapıştırıcı önerisi olan var mı

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Batarya kötü çıkacak sorununu geçtim, arka kapağı nasıl yapıştıracağız. Sırf eski haline gelmez diye bulaşmıyorum.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Arka kapağı yapıştırmak için yapıştırıcı önerisi olan var mı

B7000 diye bir yapıştırıcı var elinizde bu yoksa ince çift taraflı bant da olur.

Üst Alt