İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Bende bir kez iade ettim.Yeniside aynısını yapınca telefoncu bataryayı şokladı ve düzelmişti

marcustanley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 5
Konular
0
Bende bir kez iade ettim.Yeniside aynısını yapınca telefoncu bataryayı şokladı ve düzelmişti
Aynen hocam batarya şarjı yoktu normal şarj aleti etmiyordu 1-2 saat beklememe rağmen, powerbank bağlayarak kapalıyken %2 şarj oldu hemen açtım sonra şarja taktım sorun yok kapalıyken sıkıntı sanırım, şu an performans da memnunum bataryadan geçen gönderdiğim 3 ayda eski batarya gibi olmuştu şimdi bakalım ne kadar dayanacak ara ara bilgilendirme yazarım bakalım aynı sorunu yaşayan varsa yol göstermiş olalım.

LunoxTwiGoddess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
..

Hocam aynı sorunu yaşıyorum eski deji gönderdim sarı bantlı geldi şarj olmuyor açılmıyor cihaz bir kez boş batarya uyarısı verdi açılacakken sonra siyah ekran vay arkadaş elimizdekinden olduk, alternatif marka model kullandığınız varsa bilgilendirirseniz sevinirim hocam.
Hocam ben de deji sipariş ettim bana da sarı bantlı bir batarya geldi hiç takmayayim o zaman.kontrolcunun üstündeki bant da biraz kalkmıştı bu arada yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar

marcustanley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 5
Konular
0
Hocam ben de deji sipariş ettim bana da sarı bantlı bir batarya geldi hiç takmayayim o zaman.kontrolcunun üstündeki bant da biraz kalkmıştı bu arada yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar
Yukarda dediğim şekilde aktif mi 9t pro cihazda kullanıyorum şu an sorun yok kullanabilirsiniz bence tabi size kalmış iade de edebilirsiniz, ben de piyasadan galio marka aldım takmadım, deji şu anlık devam ediyorum ilk zamanları zaten 6-7+ saat performans veriyor memnunum şu anlık yine geçen de memnundum ancak 3 ay sonra performans düşüşü olmuştu umarım olmaz tekrardan.

LunoxTwiGoddess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Yukarda dediğim şekilde aktif mi 9t pro cihazda kullanıyorum şu an sorun yok kullanabilirsiniz bence tabi size kalmış iade de edebilirsiniz, ben de piyasadan galio marka aldım takmadım, deji şu anlık devam ediyorum ilk zamanları zaten 6-7+ saat performans veriyor memnunum şu anlık yine geçen de memnundum ancak 3 ay sonra performans düşüşü olmuştu umarım olmaz tekrardan.
Bende de mi9t cihazı var şimdi kararsız kaldım 3 ay sonra tirt olacaksa hiç acmiim arkayı diyorum orijinal bulmaya çalışayım vs.Acaba romdan dolayı da batarya böyle oluyo olabilir mi ben oyun oynayınca 3-3.5 saat ekran süresi aliyorum.Bir de şarjdan çıkarınca 100 den 90 a çok hızlı düşüş oluyo MIUI sürümü de 12.1.4 acaba ondan dolayı mı

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
ben de Mi 9T telefonumun bataryasını Deji ile değiştirmiştim. bir bilgi vereyim; Deji telefonun ağırlığını 20 gram arttırıyor.

LunoxTwiGoddess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
ben de Mi 9T telefonumun bataryasını Deji ile değiştirmiştim. bir bilgi vereyim; Deji telefonun ağırlığını 20 gram arttırıyor.
Ben letgo dan bir batarya buldum orijinal teknik servis bataryası diye fiyatı da 14$ alsam mı ki acaba ne dersiniz

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Mi9 t pro da çalışıyor mu bir çok kişi çalışmadığını söylemiş

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
letgo yerine daha güvenilir bir yerden alırsan iyi olur.

LunoxTwiGoddess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba.Mi 9T için deji batarya aldım ve kendim taktım değerler beni çok mutlu etti.Eski bataryamın kapasitesi 2600/4000 idi şu an adb den baktığımda 3930/4000 olarak gözüküyor.Geldiğinde taktım içinde %13 şarj vardı bitirmedim direk kapatıp şarja bıraktım ve baya hızlı şarj oluyordu.Neden böyle dedim bazı arkadaşlar kenarları sarı bantlı deji bataryalar hızlı şarj olmuyo demiş fakat bende olmadı bilmiyorum.3-4 saat o şekilde bıraktım ve telefonu açtım,eskiden %100 den %90 a jet hızıyla düşen telefon 4.5g internet full instagram ile %90 a 1 saat gibi bir sürede indi.Total olarak bakacak olursa 2 saat full grafiklerde mobile legends ve 8 saatlik ekran açık kalma süresinin yanı sıra 27 saatlik de bekleme süresi vermiştir kendisi.(%100 den %0 a)Genel olarak memnunum, sorusu olan arkadaşlar varsa sorabilirler.İyi forumlar...

Üst Alt