Rehber Mi 8 Se Miui Tüm Sürümlerin Rom Testleri (neredeyse)

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Tüm yedekleri alıp telefondan mi flash ile flashlayacaksin global rom gibi o kadar orijinal olarak çalışmaktadır.

Şu an en son betadayim ben güncellemeler de geliyor.Anlatim konumda linkler var driver kısmında oradan orijinal çin romu alıp kura bilirsiniz
Teşekkür ederim hocam, en yakın zamanda deniycem

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
çin betada 9.3.3 ile optimizasyon ve güvenlik güncellemesi geldi ve hala miui 10 dayız ,

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
çin betada 9.3.3 ile optimizasyon ve güvenlik güncellemesi geldi ve hala miui 10 dayız ,

Hocam masik rom a geçtim dün gece bunu da sizin bir konunuzda görmüştüm. Şuan ilk günüm ama özellikleri bakımından dolu bir rom a benzettim. Bu rom u denemişmiydiniz batarya kullanınız nasıl olmuştu?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam masik rom a geçtim dün gece bunu da sizin bir konunuzda görmüştüm. Şuan ilk günüm ama özellikleri bakımından dolu bir rom a benzettim. Bu rom u denemişmiydiniz batarya kullanınız nasıl olmuştu?

batarya olarak pek iyi değil maalesef oda beta rom üzerinden yapılan bir rom ve geliştirilmesi durduruldu.

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
batarya olarak pek iyi değil maalesef oda beta rom üzerinden yapılan bir rom ve geliştirilmesi durduruldu.

2 3 gün deneyim olmadı hocam baktım tat vermedi mi Room a geçip rahat etmeli ingilizcem olsa orijinal rom a geçerim denerim de acil bir ayar gerekir çözüpte yapamam.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
2 3 gün deneyim olmadı hocam baktım tat vermedi mi Room a geçip rahat etmeli ingilizcem olsa orijinal rom a geçerim denerim de acil bir ayar gerekir çözüpte yapamam.

çin betası bile pil kullanımı gerçek den çok iyi boş da bekleme de neredeyse pil tüketmiyor gibi , en kötü çin stabil kullanırım sanırım artık gibi geliyor bana , sadece çift tıkla açma kapama yok onu arıyorum tek eksik o geri kalan sorunları çözüm neredeyse hepsini şu an normal kullanımdan farkı kalmadı ,

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Hocam aosp rom deneme imkanınız oldu mu? pixel rom merak ediyorum
Aslında Gcam desem daha doğru olur.

Mesela RN5' google camerada en çok kullandıgım hareketli resim(moving picture ) özelliği, şuana kadar kullandıgım hiçbir gcam portunda çalışmadı.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam aosp rom deneme imkanınız oldu mu? pixel rom merak ediyorum
Aslında Gcam desem daha doğru olur.

Mesela RN5' google camerada en çok kullandıgım hareketli resim(moving picture ) özelliği, şuana kadar kullandıgım hiçbir gcam portunda çalışmadı.

Hayır , saf androidler genelde aslında aynılar, farkları ek koydukları özelleştirmeler oluyor , hiç denemedim bu sebeple

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
çin betası bile pil kullanımı gerçek den çok iyi boş da bekleme de neredeyse pil tüketmiyor gibi , en kötü çin stabil kullanırım sanırım artık gibi geliyor bana , sadece çift tıkla açma kapama yok onu arıyorum tek eksik o geri kalan sorunları çözüm neredeyse hepsini şu an normal kullanımdan farkı kalmadı ,
Hocam çin stabil e geçsem twrp filan gidecek değil mi ? Birde beğenmedim diyelim ingilizce olduğu için yapamadım yada rom atmak için twrp yükleyip rom mu atacaz yada başka işlemleri var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslında telefonumdan o kadar çok memnunum ki sadece batarya yetersiz geliyor. Sık sık telefon değiştirmeyi de seven birisi hiç değilim 3 4 yıl kullanırım. Sırf batarya yetmediği için satıp redmi note 7 mi alsam diye düşünüyorum. Üste para vermeden en mantıklı cihaz gibi geliyor.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam çin stabil e geçsem twrp filan gidecek değil mi ? Birde beğenmedim diyelim ingilizce olduğu için yapamadım yada rom atmak için twrp yükleyip rom mu atacaz yada başka işlemleri var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslında telefonumdan o kadar çok memnunum ki sadece batarya yetersiz geliyor. Sık sık telefon değiştirmeyi de seven birisi hiç değilim 3 4 yıl kullanırım. Sırf batarya yetmediği için satıp redmi note 7 mi alsam diye düşünüyorum. Üste para vermeden en mantıklı cihaz gibi geliyor.

ilk mesajda yazıyor nasıl geri dönüleceği , İngilizce sorun olmayacak ise pil için Çin romu kesinlikle tavsiyem,

Orijinal rom olmasından dolayı güncellemeler v.s güncelleme şeklinde geliyor kendi kuruyor hiç bir şey yapmanıza gerek kalmamak da ,

Üst Alt