test

 1. halilgurbuz

  İnceleme Redmi 8 incelemesi

  Sevgili Forumdaşlar. Naçizane Redmi 8 incelemesi sizlerle, beğenen parmaklarınız dert görmesin efenim :) Ben telefonu beğendim. SD439 iyi iş çıkarıyor 4GB Ram 64GB depolama yeterli, ekran çözünürlüğü korkacak gibi kötü değil, hatta bence iyi, Pil mükemmel :)
 2. Reiwa

  Rehber Mi 8 Se Miui Tüm Sürümlerin Rom Testleri (neredeyse)

  Merhaba , Öncelikle test ettiğim romlar ve genel bakış ve yorum , Pil konusunda and. 8.1 daha iyi olduğunu düşünerek ilk and. 8.1 olan versiyonları test ettim , Daha sonra and. 9.0 stabil En Son Android 9 beta romları , ------------------------------------------------------------ Miui 9...
 3. Trissandom

  Yardım Antutu ve Benchmark

  Neden her girişte farklı değerler veriyor ve aynı cihazı kullanan arkadaşla cpu gpu değerlerimiz hep farklı çıkıyor, bir benim bir onun fazla mesela. Sanırım net bir rakam değil. Bir de bu Bench testlerinin hepsi Miui de az oran veriyor, mesela pixel rom bile Bench değerleri çok yüksek.
 4. XiaoMiu

  İnceleme Mi9 Suya Dayanıklık Testi

  Mi9'un suya dayanıklık testi.
 5. P

  Soru Mi 5 Miui 8'e Geçmeli miyim ?

  Arkadaşlar aranızda miui 8 kullan kişiler nasıl olduğuna dair yorum yapabilir mi ? Ayrıca test sonuçları vesaire varsa ellerinde antutu geekbench gibi iletebilir mi ? Şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkürler.
 6. HiddeNKinG

  Rehber [Anlatım] Xiaomi Ürünleri Orijinallik Kontrolü

  Arkadaşlar sitemizde daha önce bu konuda bir kaç konu açıldı fakt bu konulardan sonra Xiaomi firması orjinallik kontrolü yapabileceğiniz sitenin linki değiştirdi. Eskide uzun uğraşlar ile çince girmemiz gereken karakterlerin olduğu bölüm hatta direk olarak sitenin kendisinin çince olması...
Üst Alt