Yardım Antutu ve Benchmark

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 9.2 miui 10
Telefon Modeli
Pocophone F1
Bootloader Kilidi
Açık
Neden her girişte farklı değerler veriyor ve aynı cihazı kullanan arkadaşla cpu gpu değerlerimiz hep farklı çıkıyor, bir benim bir onun fazla mesela. Sanırım net bir rakam değil. Bir de bu Bench testlerinin hepsi Miui de az oran veriyor, mesela pixel rom bile Bench değerleri çok yüksek.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Ardi ardina mi yapiyorsunuz yoksa baska zamanlarda mi ? Oranlar yukseliyor mu azaliyor mu ?

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Cihaz sıcaklığı ram kullanımı şarj... Bunlar farklı değerler almanıza sebep olabilir aradaki fark cok fazla değil ise normal.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Ardi ardina mi yapiyorsunuz yoksa baska zamanlarda mi ? Oranlar yukseliyor mu azaliyor mu ?

Yükseliyor da düşüyor da, arka arkaya da denedim, zaman aralıkları ile de. Sonuçta gpu cpu gibi değerler şarj gibi azalıp biten özellikler değil.

Cihaz sıcaklığı ram kullanımı şarj... Bunlar farklı değerler almanıza sebep olabilir aradaki fark cok fazla değil ise normal.

Bazen fazla bazen az.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
En basit örnek pil kullaniminda android icine girerseniz orada onlarca calisan şey var. Antutu skorlari ztn yüksek rakamlar ufacık seyler bile skoru oynatir. Cpu programlarına bakin ekrana parmağınızı dokunup cektiginiz anda islemci saati artar mesela. Siz test esnasinda telefona dokunursunuz bi sensor aktif olur o bile skoru etkiler.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
En basit örnek pil kullaniminda android icine girerseniz orada onlarca calisan şey var. Antutu skorlari ztn yüksek rakamlar ufacık seyler bile skoru oynatir. Cpu programlarına bakin ekrana parmağınızı dokunup cektiginiz anda islemci saati artar mesela. Siz test esnasinda telefona dokunursunuz bi sensor aktif olur o bile skoru etkiler.

Uçak modunda yapmıştım yan uygulamalar kapalıydı, cpu ne kadar yorulabilir ki? Ayrıca sayıların arasında 900ler 1000ler oynuyor geekbenchde. Antutu da ona keza.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Uçak modunda yapmıştım yan uygulamalar kapalıydı, cpu ne kadar yorulabilir ki? Ayrıca sayıların arasında 900ler 1000ler oynuyor geekbenchde. Antutu da ona keza.
Geekbench de okadar oynuyosa sorun var. Ztn geek benchde skorlar orn:1900-6000 gibi çıkıyor.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61