Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ben de muhtemelen bahsettiğiniz arkadaşa 250 TL verip açtıracağım. Arka kapağı söküp test pointler ile işleme başlayacak.
RESMİ Mİ FAN FORUMU'nda olmamıza rağmen maalesef 3. şahıslara cihazımızı teslim edip para ödemek zorunda kalmamız gerçekten çok üzücü...
Ben cihazımı Hepsiburada resmi satıcısı'tan aldım. Global zannedip global rom atıyordum. Meğersem ki benden önce hepsiburada.com kutusunu açıp çinden globale çevirip tekrar paket etmişler cihazı... Bu sebepten dolayı telefonum brick oldu ve yetkili hesap sahibi ben değil, Allah bilir kim.
3. Şahıslara teslim etmeyin hocam buyurun resmi fan sitesinin resmi adminine teslim edin :)

zefir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cumhur
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bu sayfayi kim hazirlamissa Allah ondan razi olsun.. En yeni mi telefonlari kullanmayi nasip etsin clap~~clap~~clap~~clap~~clap~~clap~~clap~~

asdaawef

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
test
Cihazım
mi 8
Konular
0
Merhabalar, tüketici hakem heyetinden olumlu dönüş alabilen oldu mu acaba?

Bir sorum daha olacak, unlock edilmiş cihazı kilitleyip kendi hesabımla unlock etmek istiyorum. Ama bunun için Çin rom'una geçip 100lerce saat beklemek istemiyorum. Unlock başvurusunu cihazı kilitlemeden yapmanın bir yolu var mı? Hesap onaylandıktan sonra lock edip hemen unlock yapabilir miyiz yani?

Teşekkürler.

mertayfa61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
..
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Ben Global almadım fakat Bl kilidim şuan açık. Tam olarak anlamadım telefonumun kilitlenme veya bozulma riski mi var şuanda ?

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Ben Global almadım fakat Bl kilidim şuan açık. Tam olarak anlamadım telefonumun kilitlenme veya bozulma riski mi var şuanda ?
Siz kilidi kapatmadığınız sürece telefon bozulmaz. Rahat olabilirsiniz.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertayfa61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
..
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Siz kilidi kapatmadığınız sürece telefon bozulmaz. Rahat olabilirsiniz.

Peki bu kilit nasıl kapatılıyor ? Yanlışlıkla yapabileceğim bir şey mi ?

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Arkadaşlar benim teli alalı 3 gün oldu ilginçtir ki otaya gelen güncelleştirmeyi yaptıktan sonra kullanmaya devam ettim sonra durduk yere kapandı üstüne teli global sanıp global rom atmışım tabi bir de lock. Sizce bu durumda yetkili hesapla açılır mı?

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Arkadaşlar benim teli alalı 3 gün oldu ilginçtir ki otaya gelen güncelleştirmeyi yaptıktan sonra kullanmaya devam ettim sonra durduk yere kapandı üstüne teli global sanıp global rom atmışım tabi bir de lock. Sizce bu durumda yetkili hesapla açılır mı?

Anladığım kadarıyla bl kilidini kapatmışsınız. Yetkili hesapla açılır mı bilemem ama yetkili hesabı bulmamız çok zor benim size tavsiyem Uygur Türkü arkadaşla iletişime geçmeniz sorununuzu çözecektir

Üst Alt