Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

istanbulbalisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uyghur balis
Cihazım
xiami 5s
Konular
0
Üstad sayende telefonum açıldı miu10.0.3 güncelleme yapsam sorun olur mu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Göncelleme yap sorun olmiyor

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
--

Son düzenleme:

hakguk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
mi8
Konular
0
Valla sizden Allah razı olsun bu konudan sonra enver abiyle görüştüm yanına gittim telefonu arka kapağını açıp reset işlemini yaptı global rom yükleyip kusursuz teslim etti arka kapağın contaları ısıtarak tekrar orjinali gibi yaptı el işçiliği misafir perverliği çok iyiydi tavsiye ederim çok saolun

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Valla sizden Allah razı olsun bu konudan sonra enver abiyle görüştüm yanına gittim telefonu arka kapağını açıp reset işlemini yaptı global rom yükleyip kusursuz teslim etti arka kapağın contaları ısıtarak tekrar orjinali gibi yaptı el işçiliği misafir perverliği çok iyiydi tavsiye ederim çok saolun
Bana uzaktan yardım etti İstanbul a gider gitmez yanına gidecem Allah razı olsun ondan

erol1602

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erol
Cihazım
mi8
Konular
0
Ben de muhtemelen bahsettiğiniz arkadaşa 250 TL verip açtıracağım. Arka kapağı söküp test pointler ile işleme başlayacak.
RESMİ Mİ FAN FORUMU'nda olmamıza rağmen maalesef 3. şahıslara cihazımızı teslim edip para ödemek zorunda kalmamız gerçekten çok üzücü...
Ben cihazımı Hepsiburada resmi satıcısı'tan aldım. Global zannedip global rom atıyordum. Meğersem ki benden önce hepsiburada.com kutusunu açıp çinden globale çevirip tekrar paket etmişler cihazı... Bu sebepten dolayı telefonum brick oldu ve yetkili hesap sahibi ben değil, Allah bilir kim.

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Ben de muhtemelen bahsettiğiniz arkadaşa 250 TL verip açtıracağım. Arka kapağı söküp test pointler ile işleme başlayacak.
RESMİ Mİ FAN FORUMU'nda olmamıza rağmen maalesef 3. şahıslara cihazımızı teslim edip para ödemek zorunda kalmamız gerçekten çok üzücü...
Ben cihazımı Hepsiburada resmi satıcısı'tan aldım. Global zannedip global rom atıyordum. Meğersem ki benden önce hepsiburada.com kutusunu açıp çinden globale çevirip tekrar paket etmişler cihazı... Bu sebepten dolayı telefonum brick oldu ve yetkili hesap sahibi ben değil, Allah bilir kim.
Senin cihaz da ekran değişimi oldu mu

klem123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi 5
Konular
2
istanbulbalisi
Mi8 lite brick Uzaktan bağlantı ile çözemedik. Adresine kargoladım 1 günde brick sorununu çözdü geri gönderdi. Güvenilir.

Üst Alt