Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Benim telefonda bugün ellerine geçti istanbulda değilim kargoyla yolladım ama yapılmıyormuş. şans yok.
evet senin cihazida gordum bordda sikinti var.diyor. kernel falan mi yuklemeye calistin

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
evet senin cihazida gordum bordda sikinti var.diyor. kernel falan mi yuklemeye calistin
hacım ne kerneli bilirim ne bordu ilk defa senden duyuyom. Telefonu aldım telefonun kendisine gelen güncellemeyi yaptım 3 gün sonra telefon perte çıktı. Yaptığım tek hata tabi bilmediğim için bu işleri. Telefonu global sanıyordum global rom attım. Lock oldu telefon gitti.

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
hacım ne kerneli bilirim ne bordu ilk defa senden duyuyom. Telefonu aldım telefonun kendisine gelen güncellemeyi yaptım 3 gün sonra telefon perte çıktı. Yaptığım tek hata tabi bilmediğim için bu işleri. Telefonu global sanıyordum global rom attım. Lock oldu telefon gitti.
cihaz 3gun boyunca normal calistimi. veya pili komple bittikten sonra bir daha acilmadimi. sivi temasi oldumu. bunlarin hicbiri olmadiysa guncelleme dosyasinda hata vardir

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Telefon yapılsa da yapılmasa da ( ki yapılmıyor şuanda 3250 tl çöp oldu) hayatımda hiç kimseye xiomi cihaz önermeyeceğim. Bu da bana pahalı bir ders oldu.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Telefon yapılsa da yapılmasa da ( ki yapılmıyor şuanda 3250 tl çöp oldu) hayatımda hiç kimseye xiomi cihaz önermeyeceğim. Bu da bana pahalı bir ders oldu.
Kusura bakmayın ama cihazın çöp olmasını direkt olarak Xiaomi'ye bağlayamazsınız. Kaldı ki sorununuzun çözümü de var ve çözüm olacak kişiyle iletişime de geçmişsiniz ama nedense çöpe atmayı daha uygun görmüşsünüz. Herşeyi geçtim garantisi var demişsiniz, niye göndermediniz? Herşeyi siz yapın, sonra da Xiaomi tü kaka.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Arkadaşlar merhaba bootloader kilitledim yanlışlıkla cihaz orjinal recovery giriyor 10.2.3.0 versiyonu flashlıyorum fakat yine recoverye dönüyor ne yapmam lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar garanti servislerinin bu konuda yapabilecekleri bir şey yok. Yaptıkları sistemde hiçbir açık yok şu anda. Emmc bellekleri jtag ile çözenler var fakat ufs için jtag box yok şu anlık.

Hocam acil yardımınıza ihtiyacım var ulaşabilirseniz sevinirim

Son düzenleme:
Üst Alt