Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
1 aylık telefon demişsin bro ben 3 gün kullandım çöpe gitti telefon yapılmıyor da

mechul1isi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emrah
Cihazım
mi8
Konular
0
Arkadaşlar cihazım recovery modda kalmıştı hiç bir türlü açamıyordum bootloader klilitlenmişti sistemi brick olan cihazımı 15 dk içerisinde yapdı istanbulbalisi arkadaş ücreti karşılığından ölen cihazlarınızı canlandırabiliyor yardım alabilirsiniz kendisinden önerimim ilgili bir arkadaş

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Arkadaşlar cihazım recovery modda kalmıştı hiç bir türlü açamıyordum bootloader klilitlenmişti sistemi brick olan cihazımı 15 dk içerisinde yapdı istanbulbalisi arkadaş ücreti karşılığından ölen cihazlarınızı canlandırabiliyor yardım alabilirsiniz kendisinden önerimim ilgili bir arkadaş
Benim telefonu kurtarmak içinde canla başla çalışıyor başkasının bu kadar ilgilenecegine imkan bile vermiyorum.

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
slm,beni tekrar arabilirsin.ben istanbul disari cikmistim.o yuzenden baglantimiz kesildi.kimsenin hakki bende kalmas.naresi kirilmis ban haletecem.kendim olsaydim oyle is olmiyordi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben

ben geldim.hala cin rom olursa global yapiyim
şuan istanbul dışındayım çin romu ile devam ediyorum 2 ay sonra tekrar istanbul a gelicem ozaman ugrarım yanına envar abi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
H
Hocam meraba benim xiaomi mi 8 se cihazımda önce 10.3 yükledim. Hoşuma gitmedi güncelleme ekranından 10.2 nin dosyasını gösterip güncelle dedim fakat güncellemedi. Tel bi süre kullandim 10.3 çok kasmaya başlayınca ayarlarsan sıfırladim ve bir daha açılmadı. Miflash la flan da Çin rom yüklenmiyor baya denedim. Sizce cihaz öldü mü? Yoksa yapabilir misiniz

istanbulbalisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uyghur balis
Cihazım
xiami 5s
Konular
0
H
Hocam meraba benim xiaomi mi 8 se cihazımda önce 10.3 yükledim. Hoşuma gitmedi güncelleme ekranından 10.2 nin dosyasını gösterip güncelle dedim fakat güncellemedi. Tel bi süre kullandim 10.3 çok kasmaya başlayınca ayarlarsan sıfırladim ve bir daha açılmadı. Miflash la flan da Çin rom yüklenmiyor baya denedim. Sizce cihaz öldü mü? Yoksa yapabilir misiniz
merhabalar,ozeldin yazin halleticem

lastse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
mi 6
Konular
0
Bu enver arkadas burda yazdığı gibi kendi hatalarini ekrani derin çizmiş olmalarını (pixel kaybi var) kabul etmedi çözmedi oyle. Kaldi ben hakkimi helal etmiyorum bu dünyanın öbür dünyası da var orda hesaplasiriz arkadaşlar size tavsiyem diger forum yöneticisi arkadaşa yaptirmaniz zaten fiyat da daha ucuz en azindan yaptığı işin arkasinda duracağına inanıyorum

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
mi9 telefonumu rom atarken yanlışlıkla bootlader kilidini kapattım ve brick ettim. sağolsun istanbulbalisi ne kargoyla gönderdim aynı gün halledip tekrar gönderdi. kendisine teşekkür ediyorum...

Üst Alt