Mi 6 oreo kullaniyorum

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Burada bu şekilde belirtince Pişmanlığınız geçiyor mu? Almasaydınız o zaman, zorlamı aldırdılar... Yok birde aldığınız fiyata satabilseydiniz. Oh ne ala Memleket...

Beğenmediğiniz veya sorun yaşadığınız durum, özellik varsa bunları belirtin ki; cihazı almayı düşünen arkadaşlar için de faydalı olsun. Buraya Pişmanım diye yazmakla ne geçiyor elinize? Pişmansanız; biraz zararına satacaksınız.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Şuan bunu yaptım resmen (:
Teşekkürler...

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Teşekkürler...

Link: Mi 6 Kamera Sorunsalı

Hocam artık bir yerden sonra İnsanların gerçekten sorun yaşadıklarını değil; Trollemeye başladıklarını düşünmüyor da değilim.

Bu arada Konuyu kirlettiğim için özür dilerim. Oreo konusunda sorun yaşamadınız fakat farklılıkları var mı, Pil performansı nasıl? Geçildiğine değecek mi değilmeyecek mi sizce şuanki durumu baz alırsanız :)

caner.h.vural

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
mi 6
Konular
5
Telefonu aldığıma pişmanım keşke iade edebilsem ama arızası olmadığı için iadesi mümkün değil ama aldığım fiyata satamamak malesef kullanmak zorunda bırakıyor
Maalesef, bı gazla bende öyle yaptım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Telefonu aldığıma pişmanım keşke iade edebilsem ama arızası olmadığı için iadesi mümkün değil ama aldığım fiyata satamamak malesef kullanmak zorunda bırakıyor
Neden pişmansınız?

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Neden pişmansınız?

Menüsü güncellemesi kullanım arayüzü hepsi sorunlu alırken launcher yüklerim dedim ancak uygun ve istediğim gibi bulamadım bulduğumda reklamdan geçilmiyor LG den sonra çok kötü oldu böyle canavar bir telefon donuyorsa canavar olması neye yarar klavyesi menüsü arayüzü karışık kullanımı kötü
[doublepost=1515337339,1515337224][/doublepost]

Teşekkürler...
Yazıyorum zaten sebeplerini belki çözüm bulurum diye yazdım evet pişmanım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Menüsü güncellemesi kullanım arayüzü hepsi sorunlu alırken launcher yüklerim dedim ancak uygun ve istediğim gibi bulamadım bulduğumda reklamdan geçilmiyor LG den sonra çok kötü oldu böyle canavar bir telefon donuyorsa canavar olması neye yarar klavyesi menüsü arayüzü karışık kullanımı kötü

Bence de satın hocam :) menüsü gayet net kullanıcı dostu, güncellemesi sürekli olarak haftalık beta roma güncelleme veriyor stabile de aylık. Lg nin hangi cihazı bir mi6 ile yarışabilir f/p olarak? Ben cevabı bilmiyorum :) Neresi donuyor? Ben mi6 dan daha düşük bir seviye hatta baya düşük işlemci olarak note 4 kullanıyorum ama bu cihaz donmuyor, o nasıl donsun. Klavyesi menüsü arayüzü karışık demişsiniz tamam menüyü arayüzü anlarım da klavyenin neresi karışık? Google klavye her cihazda yüklü gelen. Hocam kötülemeye çalışıyorsun da onu bile becerip yapamıyorsun.

Bence de bu cihazı satın kurtulun en iyi karar bu olur.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Bence de satın hocam :) menüsü gayet net kullanıcı dostu, güncellemesi sürekli olarak haftalık beta roma güncelleme veriyor stabile de aylık. Lg nin hangi cihazı bir mi6 ile yarışabilir f/p olarak? Ben cevabı bilmiyorum :) Neresi donuyor? Ben mi6 dan daha düşük bir seviye hatta baya düşük işlemci olarak note 4 kullanıyorum ama bu cihaz donmuyor, o nasıl donsun. Klavyesi menüsü arayüzü karışık demişsiniz tamam menüyü arayüzü anlarım da klavyenin neresi karışık? Google klavye her cihazda yüklü gelen. Hocam kötülemeye çalışıyorsun da onu bile becerip yapamıyorsun.

Bence de bu cihazı satın kurtulun en iyi karar bu olur.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
LG G4 donmuyor
[doublepost=1515340334,1515340254][/doublepost]
Ben xiaomi mi 6 iyi diye LG G4 sattım eşimdeki duruyor ben ikisini kıyaslıyorum ikisi elimde ezberden konuşmuyorum

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam yapma gözünü seveyim,şuan elinde ferrari var ve sen temprayı istiyorsun. Aynı telefon bende de var ve özellikle bilerek en zorlu oyunları yükledim telefon donsun yada kassın diye ama yağ gibi akıyor telefon.anlayacağın telefon yüzümü beyaz çıkardı :)ayarlardan teli fabrika ayarlarına döndürebilirsin.sana tavsiyem;cihazı rootla,twrp kur adaway yükle ve eu beta rom yükle.telefonun ne donacak nede tek bi reklam çıkacak.her hafta cayır cayır güncellemen de gelecek.ayrıca telini istediğin zaman istediğin gibi modifiye edip zevk alacak elinden düşürmeyeceksin garanti veriyorum ama bu dediklerimi yap,bilmiyorsan teknik destek veren arkadaşlar var.2 saatlik iş

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
LG G4 donmuyor
[doublepost=1515340334,1515340254][/doublepost]
Ben xiaomi mi 6 iyi diye LG G4 sattım eşimdeki duruyor ben ikisini kıyaslıyorum ikisi elimde ezberden konuşmuyorum
G4 hmm hani şu emmc problemli g serisi mi? Anakartı çöp olan g4 mü? Hocam mi6 yı hurda ile kıyaslandığınızın farkında değilsiniz. Cihazınız doluyorsa fabrika ayarlarına çevirin, donma devam ediyormu kontrol edin. Uygulamaları tek tek kurarak hangi uygulamanın dondurduğunu bulmaya çalışın. Bu şekilde yaklaşın yardım etmeye çalışalım ama tutup da sorunlu lg g serisi daha iyi derseniz muhattab bulamazsınız.

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Lg g serisi kadar kronik sorunu olan rezil telefonlar yok lg de bunun farkına vardi ama is isten gecti artik lg g serisinin uretimini bitirecek lg g7 cikmayacak

Üst Alt