Mi 6 oreo kullaniyorum

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam ne içiyorsan bi şişe de bana gönderir misin???evini istesen kendin de boyayabilirsin dimi?elin kolun var nalburdan boya vs malzemelerini alarak boyarsın ama boyacılar var neden var?çünkü boyada ustalar.yada fırın neden var?halbuki herkes ekmeği evde yapar.bas una mayayı suyu ver fırına tamam. Demekki bu dünyada birilerinin (boyacı fırıncı yazılımcı berber vs) gerçekten gerekli.kullandığın araba benzin konuştuğun telefon kontor yiyiyor.telde bişeyleri denemiş ve yapamamışsın,olmuyor diyorsun kendin söylüyorsun. Bende sana tavsiyede bulundum rootla twrp yükle adaway vs dedim yapamam dedin bende ücretli yazılım dedim daha ne diyeyim pardon??? Forumda söylediğim herşeyin resimli ve videolu anlatımları var,istersen kendin de yapabilirsin.yapamam diyorsan da bi telefoncuya yada yazılımdan anlayan usta birine vereceksin telefonu bu kadar basit.ama sen teli kötülemeye devam edeceksen keyfin bilir. Kedi uzanamadığı eti mundar edermiş

Hocam boşver sen kendini yorma; arkadaş telefonu iade mi edecek, satacak mı ne yapacaksa yapsın. Daha da söylenecek birşey yok...

hsyn77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
mi6
Konular
0
kamera tarafında geliştirme olmuş mu?

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Telefonu aldığıma pişmanım keşke iade edebilsem ama arızası olmadığı için iadesi mümkün değil ama aldığım fiyata satamamak malesef kullanmak zorunda bırakıyor
Size hak vermiyorum değil hocam beraber çalıştığım bir arkadaşım hb"dan mi6 128 seramik satın aldi ilk aldığı günden itibaren dönüyordu tam satacakken farklı bölümlerdeki arkadaşlar bana yönlendirdi bootlader kilidini açıp twrp yükleyip Eu rom attım,her gördüğünde iyiki satmamisim diyip teşekkür ediyor
Bl kilidiniz açık twrp yüklü ise cihazınız için eu rom tavsiye ederim pişman olacağınızı sanmıyorum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bulent75

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir !!!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
7,0
Cihazım
xaomi mi6
Konular
1
Sinan polis kardeş;

1- telefon bilgisayara bağlanıyor, takınca telefonda seçenekler çıkıyor oradan dosya aktarımı seçeceksin, bilgisayarım klasöründe görünür telefon
2- yazılımı var. mi pc suite babalar gibi yazılım
3- hesap ekleme ayarlarda mevcut zaten
4- bootloader kilidini açmak için sitede arama yapman yeterli çok basit
5 - sim tanımlanması olayı mi hesapla alakalı ve çok ta önemli bişey değil devre dışı bırak, ya da bildirim ayarlarından bildirimi kapat sim aktifleştirmenin.
6- al kardeş buradan xiominin orjinal stock romlarını indirip kurabilirsin. betası da var stabili de ver. ekstradan arkadaşlar uğraşıp didinmiş ve farklı şeyler yapmaya çalışmışlar onlar da resmi olmayan rom, sağdan soldan rom değil
7- bebek gibi telefon mi6, ekranı hızı, performansı, batarya ömrü, kamerası eleştirilere rağmen yine de iyi, o fiyata o telefon imkansız.
[doublepost=1515522094,1515521993][/doublepost]
Sinan polis kardeş;

1- telefon bilgisayara bağlanıyor, takınca telefonda seçenekler çıkıyor oradan dosya aktarımı seçeceksin, bilgisayarım klasöründe görünür telefon
5 - sim tanımlanması olayı mi hesapla alakalı ve çok ta önemli bişey değil devre dışı bırak, ya da bildirim ayarlarından bildirimi kapat sim aktifleştirmenin.
6- al kardeş buradan xiominin orjinal stock romlarını indirip kurabilirsin. betası da var stabili de ver. ekstradan arkadaşlar uğraşıp didinmiş ve farklı şeyler yapmaya çalışmışlar onlar da resmi olmayan rom, sağdan soldan rom değil
7- bebek gibi telefon mi6, ekranı hızı, performansı, batarya ömrü, kamerası eleştirilere rağmen yine de iyi, o fiyata o telefon imkansız.
Merhaba, benim telefonum mi6 PC suit uygulamasını indirdim. Telefonu görmüyor. Telefonunuzu güncelleyin diyor. Global 9,2 kararlı sürüm deyim. Yalnış birşeylermi yapıyorum anlamadım. :(

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhaba, benim telefonum mi6 PC suit uygulamasını indirdim. Telefonu görmüyor. Telefonunuzu güncelleyin diyor. Global 9,2 kararlı sürüm deyim. Yalnış birşeylermi yapıyorum anlamadım. :(

Arkadaşım son dakikada bana gelen yardım sayesinde ben kurtuldum umarım herkese faydası olur telefonunun yedeğini al ve telefonundan developer modunu indirip telefonunu güncelle
Cihaz guncellemeye gir kontrol ettiğinde güncel der o vakit yukarıda 3 noktayı tıkla güncelleme dosyasını seç de ve indirdiğin güncellemeyi yükle

[doublepost=1515612230][/doublepost]
Maalesef, bı gazla bende öyle yaptım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Developer rom yükledim bence sende yükle düzeldi

[doublepost=1515612280][/doublepost]
Neden pişmansınız?

Developer rom yükledim kurtuldum
[doublepost=1515612418][/doublepost]
hocam bende mi 6 kullanıyorum nasıl güncellediniz ?

Developer rom yükledim kurtuldum

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Pc suit şuan mi 6'da çalışmıyor. Seninle alakalı bir problem değil yani.

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Sinan polis kardeş;

Tşk ederim dostum sayende kurtuldum kabuslardan sabahlara kadar uyuyamiyordum

opsmudedin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
opsmu dedin
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
Tşk ederim dostum sayende kurtuldum kabuslardan sabahlara kadar uyuyamiyordum
Milleti iyi trolledin tebrikler. Bende yıllardır android kullaniyorum bu telefon kadar hoş stabil hızlı ve sağlam bir telefona rastlamadım.
[doublepost=1515612747,1515612651][/doublepost]
Milleti iyi trolledin tebrikler. Bende yıllardır android kullaniyorum bu telefon kadar hoş stabil hızlı ve sağlam bir telefona rastlamadım.
Bu arada konumunda suyunu çıkarttın. Millet oreo merakını sayen de gideremedi. Evet konu sahibi abimiz bize biraz oreo dan bahsetsen hiç fena olmaz.

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Trolleme değil inanın uykularim kaçtı bu kadar yazılım çokluğu bilgi kirliliğine neden oluyor şunu asla unutmamak gerekir telefon ve bilgisayar üzerine asla herşeyi biliyorum demem diyene inanmam bu telefonu 2 aydır çözmeye çalıştım her seferinde sıkıntı kilit hata okuyom evet olabilir deyip deniyorum yolum kilit veya hata ile kesildi kaldım

Üst Alt