Mi 6 oreo kullaniyorum

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Bence arkadaşın telefonunda farklı bir sorun var. Ben de lg g2, g3, g4 kullandım. Bunların içinde en iyisi g2 idi. G3 kasım kasım kasılıp cayır cayır yanıyordu. G4 ise anakart sorunlu. Ben 6 aylık g4 ü gözden çıkarıp mi 5 aldım. 1 yıl kullandım. Mi 6 çıktı şimdi onu kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hatta son 1 ay içinde etrafımda xiaomi telefona merak sarıp en az 10 kişi xiaomi telefon aldı.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Bu cihazı aldığım dan beri stabil olsun custom rom olsun denemediğim rom kalmadı. Yanlış anlaşılmasın beğenmedim değil farklı şeyler aradığım uzun süre aynı romda kalamıyoruz
Uzun lafın kısası aldım ilk günden beri ki sefa hocamız dan aldım.. Hiç bir romda da donma kasma görmedim.
Uygulama menüsü olmayan arayüzleri bende çok sevmem ama mi6 ile alışmaya başladım açıkçası. İlla ki her telefonun kendine özgü özelikleri var.. Xioami de bu arayüzün olgunu biliyordum ve sadece üst seviye donanımı uygun fiyata veriyor diye almadım. Bunların hepsini bildiğim için aldım.
Bir telefon almadan önce en azında bir video yada inceleme yapan sitelere bakıp nasıl olduğu görüp ona göre almak lazım. Sonrasında bu şekilde pişman olmak nafile..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dekor67

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tanju
Cihazım
Mi 6
Meslek
Memur
Konular
28
G4 ile bu cihazın karşılaştırmak bile

Moderatör tarafında düzenlendi:

bariserez14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
28
hocam bende mi 6 kullanıyorum nasıl güncellediniz ?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
İyi söylüyorsun da telefon bilgisayara bağlanmıyor doğru düzgün yazılımı bile yok hesap ve cihaz ekle olmuyor herşeyi denedim olmuyor zaten aldığımdan beri sim tanımlanmıyor boot kilidi açılmıyor anlayacağınız telefon üretilmiş satılmış sağdan soldan bulma yazılımlar ile telefonu kullanmaya çalışıyorum ama malesef yok kardeş telefon bir işe yaramıyor
Hocam o zaman herkes telefonunu çöpe atsın :)bunları yapmayı bilmiyorsan yapamazsın,şimdilik.zaten o yüzden teknik destek al dedim.

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Sinan polis kardeş;

1- telefon bilgisayara bağlanıyor, takınca telefonda seçenekler çıkıyor oradan dosya aktarımı seçeceksin, bilgisayarım klasöründe görünür telefon
2- yazılımı var. mi pc suite babalar gibi yazılım
3- hesap ekleme ayarlarda mevcut zaten
4- bootloader kilidini açmak için sitede arama yapman yeterli çok basit
5 - sim tanımlanması olayı mi hesapla alakalı ve çok ta önemli bişey değil devre dışı bırak, ya da bildirim ayarlarından bildirimi kapat sim aktifleştirmenin.
6- al kardeş buradan xiominin orjinal stock romlarını indirip kurabilirsin. betası da var stabili de ver. ekstradan arkadaşlar uğraşıp didinmiş ve farklı şeyler yapmaya çalışmışlar onlar da resmi olmayan rom, sağdan soldan rom değil
7- bebek gibi telefon mi6, ekranı hızı, performansı, batarya ömrü, kamerası eleştirilere rağmen yine de iyi, o fiyata o telefon imkansız.

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Ben bunların hepsini yaptım enson aldığım hata resmi ekliyorum ayrıca forumda açılmış konu linki inceleyin

Xiaomi Mi6

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-08-23-11-21-949_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-01-08-23-11-21-949_com.android.settings.png
    171,1 KB · Görüntüleme: 87

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ben bunların hepsini yaptım enson aldığım hata resmi ekliyorum ayrıca forumda açılmış konu linki inceleyin

Xiaomi Mi6
Ücretli yazılım desteği veren arkadaşlar var. --SEFA-- hocamla özelden iletişim kurup teli söylediğim gibi yani çiçek gibi yaptırabilirsin.açık bootloader twrp root miui9 eu beta ve adaway

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Bilgisayar ve telefon kullanmayı bir siz biliyorsunuz mtp modunu pc suit ve diğer hepsini yaptım hatta inanın Google de aratın aynı hata çok sayıda kullanıcıda var çözümler paylaşılmış ancak malesef bir çözüm bir telefonda sorunu ortadan kaldırıyor diğer telefonda hiçbir faydası yok yapmayın ben bunları internette gezerek öğrendim ki hala hatalar devam ediyor ve çözüm yok
[doublepost=1515444353,1515444006][/doublepost]
Ücretli yazılım desteği veren arkadaşlar var. --SEFA-- hocamla özelden iletişim kurup teli söylediğim gibi yani çiçek gibi yaptırabilirsin.açık bootloader twrp root miui9 eu beta ve adaway

Dediğime geldiniz galiba telefonu al ücret ile yazılım yükle ve yüklettir kesin sonuç alamıyorsun garantiye gönderip yazılım yükleten ardından 1 ay kadar sonra aynı hatayı yine yaşayanlar var onun için bana telefonu övmeyin 2010 dan beri android kullanıyorum ilk bootloader yapanlardan birisiyim ancak xiaomi ürettiği telefonlar hepsini aynı üretmiyor 10 telefondan 7 sinde yazılım hatası var telefon üretmek işlemciyi ekranı ram i sağdan soldan toplayarak yapmak değil üretilen telefona en uygun yazılımı üretip yükleyerek yükledikten sonra yazılım desteği sunmaktır pc suit hiç bir şekilde telefonu bulamıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-08-23-10-45-464_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-01-08-23-10-45-464_com.android.settings.png
    152,4 KB · Görüntüleme: 79

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bilgisayar ve telefon kullanmayı bir siz biliyorsunuz mtp modunu pc suit ve diğer hepsini yaptım hatta inanın Google de aratın aynı hata çok sayıda kullanıcıda var çözümler paylaşılmış ancak malesef bir çözüm bir telefonda sorunu ortadan kaldırıyor diğer telefonda hiçbir faydası yok yapmayın ben bunları internette gezerek öğrendim ki hala hatalar devam ediyor ve çözüm yok
[doublepost=1515444353,1515444006][/doublepost]

Dediğime geldiniz galiba telefonu al ücret ile yazılım yükle ve yüklettir kesin sonuç alamıyorsun garantiye gönderip yazılım yükleten ardından 1 ay kadar sonra aynı hatayı yine yaşayanlar var onun için bana telefonu övmeyin 2010 dan beri android kullanıyorum ilk bootloader yapanlardan birisiyim ancak xiaomi ürettiği telefonlar hepsini aynı üretmiyor 10 telefondan 7 sinde yazılım hatası var telefon üretmek işlemciyi ekranı ram i sağdan soldan toplayarak yapmak değil üretilen telefona en uygun yazılımı üretip yükleyerek yükledikten sonra yazılım desteği sunmaktır pc suit hiç bir şekilde telefonu bulamıyor
Hocam ne içiyorsan bi şişe de bana gönderir misin???evini istesen kendin de boyayabilirsin dimi?elin kolun var nalburdan boya vs malzemelerini alarak boyarsın ama boyacılar var neden var?çünkü boyada ustalar.yada fırın neden var?halbuki herkes ekmeği evde yapar.bas una mayayı suyu ver fırına tamam. Demekki bu dünyada birilerinin (boyacı fırıncı yazılımcı berber vs) gerçekten gerekli.kullandığın araba benzin konuştuğun telefon kontor yiyiyor.telde bişeyleri denemiş ve yapamamışsın,olmuyor diyorsun kendin söylüyorsun. Bende sana tavsiyede bulundum rootla twrp yükle adaway vs dedim yapamam dedin bende ücretli yazılım dedim daha ne diyeyim pardon??? Forumda söylediğim herşeyin resimli ve videolu anlatımları var,istersen kendin de yapabilirsin.yapamam diyorsan da bi telefoncuya yada yazılımdan anlayan usta birine vereceksin telefonu bu kadar basit.ama sen teli kötülemeye devam edeceksen keyfin bilir. Kedi uzanamadığı eti mundar edermiş

Üst Alt