Soru Mi 6 mı, Mi Note 3 mü?

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Arkadaşlar uzun zamandır mi 6 yı çok araştırıyorum ama özellikle mavi rengi çok hoşuma gitti ve şuan hiçbir yerde bulamıyorum, dün cepport ta yapılan kampanya ile mi note 3 ün 1750 ₺ ye satıldığını ve ayrıca mavi renk seçeneğinin de mevcut olduğunu gördüm fakat aklımda birkaç soru var
Yakın zamanda mi 6 mavi modeli cepport a gelir mi?
Mi 6 varken Mi note 3 tercih edilir mi? (Tercih sebebim mavi rengi)
Sd 835 ve Sd 660 arasındaki farkı günlük kullanımda hisseder miyim? (Oyun oynayan birisi değilim)

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Tartışma oluşturan mesajlar silinmiştir.

Arkadaşlar aramızdan kaç kişi hem mi note 3 ü hem de mi6 yı eline alıp ikisini de birkaç gün kullandı bilmek istiyorum gerçekten. İkisini de eline almış biri olarak antutu geekbench gibi benchmark testi yapmadan ikisi arasında performans farkını ayırt edemezsiniz diyorum. 845 660 bir kenara 650 652 li note3 ve mi max ın oynatamadığı oyunu görmedim ben google play de. Üstte boş konuşuyor vs yazan arkadaşlar acaba 845 de oynayıp da 660 da hangi oyunu oynayamadılar? Aynı oyunu daha uzun süre oynamak varken ben daha kısa süre oynamak istiyorum demek oluyor bu. Lütfen arkadaşlar, isteklerinizi iyi belirleyin.
[doublepost=1513873178,1513873136][/doublepost]
Tartışma oluşturan mesajlar silinmiştir.

Arkadaşlar aramızdan kaç kişi hem mi note 3 ü hem de mi6 yı eline alıp ikisini de birkaç gün kullandı bilmek istiyorum gerçekten. İkisini de eline almış biri olarak antutu geekbench gibi benchmark testi yapmadan ikisi arasında performans farkını ayırt edemezsiniz diyorum. 845 660 bir kenara 650 652 li note3 ve mi max ın oynatamadığı oyunu görmedim ben google play de. Üstte boş konuşuyor vs yazan arkadaşlar acaba 845 de oynayıp da 660 da hangi oyunu oynayamadılar? Aynı oyunu daha uzun süre oynamak varken ben daha kısa süre oynamak istiyorum demek oluyor bu. Lütfen arkadaşlar, isteklerinizi iyi belirleyin.

Bakın İşte Zenex Hocam Güzel Bir Kıyaslama Yapmış. Teşekkürler...
[doublepost=1513873275][/doublepost]Peki Arkadaşlar Bu Mi Note 3 EKranı LG mi Yoksa JD mi?

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
[doublepost=1513873178,1513873136][/doublepost]

Bakın İşte Zenex Hocam Güzel Bir Kıyaslama Yapmış. Teşekkürler...
[doublepost=1513873275][/doublepost]Peki Arkadaşlar Bu Mi Note 3 EKranı LG mi Yoksa JD mi?
jdi

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Hocam herkes batarya batarya tutturmus buyrun anlık mi6 pil kullanımım 9 kararlıya yukseltmedigim halde bi note 3 den fazla kullanım alıyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

[doublepost=1513880362,1513880231][/doublepost]Eve gectigimde ekran gosterimi ve sarj araliginin olmadigini gosteren ssleride atacagim upload uzun sürüyor

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Şuan mi 6 yı sabırsızlıkla bekliyorum mi 5 çıktığından beri xiaomi telefon alma hayalim vardı mi 6 ya nasip oldu sonunda.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam herkes batarya batarya tutturmus buyrun anlık mi6 pil kullanımım 9 kararlıya yukseltmedigim halde bi note 3 den fazla kullanım alıyorum

[doublepost=1513880362,1513880231][/doublepost]Eve gectigimde ekran gosterimi ve sarj araliginin olmadigini gosteren ssleride atacagim upload uzun sürüyor
Bu attığınız ss in bir önemi yok hocam. Ekran süresine göre değerlendirilir batarya açık kalma süresine göre değil.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
kusura bakmayın anca geldim eve buyrun hocam:
---

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
kusura bakmayın anca geldim eve buyrun hocam:
---

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cihaz şarj olmuş tam dolum olmadığı için veriler sıfırlanmamis tam dolumdan sonra ekran sürenizi paylaşırsanız daha sağlıklı olur bu verdiğiniz değerler hiç bir anlam ifade etmiyor

MI 5s Miuipro 9.1.3.0 Stabil

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Neye göre karar verdiniz hocam 3 gündür abimde kalıyorum şarj aletinin türkiye uyumlu ucunu evde unuttuğum için şarj edemedim bilgisayar bağlantısı bile gerçekleştirmedim
[doublepost=1513885540,1513885494][/doublepost]Ayrıca yanılmıyorsam tam dolum olmasa bile cihaza herhangi bir şekilde kablo bağlandığında şarj kısmına ekliyor
Buyrun hocam usb kablosuyla bilgisayara bağladım ve direk çizelgede yeşil olarak belirdi en sağ kısma bakarsanız:

Son düzenleme:
Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Neye göre karar verdiniz hocam 3 gündür abimde kalıyorum şarj aletinin türkiye uyumlu ucunu evde unuttuğum için şarj edemedim bilgisayar bağlantısı bile gerçekleştirmedim
[doublepost=1513885540,1513885494][/doublepost]Ayrıca yanılmıyorsam tam dolum olmasa bile cihaza herhangi bir şekilde kablo bağlandığında şarj kısmına ekliyor
Buyrun hocam usb kablosuyla bilgisayara bağladım ve direk çizelgede yeşil olarak belirdi en sağ kısma bakarsanız:

sizin paylaştığınız resime göre karar verdim

MI 5s Miuipro 9.1.3.0 Stabil

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cihazı şarj etmişsiniz hocam :) Artı olarak cihaz %100 dolduktan sonra ekran süresi 0 lanır ve sayılmaya başlar yani cihazı 0-99 aradı şarj edin 100 olmasın ekran süresi sıfırlanmaz 30 saat 50 saat gibi absürt değerler de çıkar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt