Soru Mi 6 mı, Mi Note 3 mü?

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Arkadaşlar uzun zamandır mi 6 yı çok araştırıyorum ama özellikle mavi rengi çok hoşuma gitti ve şuan hiçbir yerde bulamıyorum, dün cepport ta yapılan kampanya ile mi note 3 ün 1750 ₺ ye satıldığını ve ayrıca mavi renk seçeneğinin de mevcut olduğunu gördüm fakat aklımda birkaç soru var
Yakın zamanda mi 6 mavi modeli cepport a gelir mi?
Mi 6 varken Mi note 3 tercih edilir mi? (Tercih sebebim mavi rengi)
Sd 835 ve Sd 660 arasındaki farkı günlük kullanımda hisseder miyim? (Oyun oynayan birisi değilim)

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Kimi araba bayır yukarı çıkarken zorlanır hatta çıkamaz,kimi araba da yağ gibi kayar bayır yukarı. Bu şekilde düşün hocam :)

Sonuçta Biz Araba Değil Telefon Kıyaslıyoruz. 660 İle 835 Arası Ne Fark Var. Şimdi Siz Yok Veri İndirme Hızı Yok Yükleme Hızı Diyeceksiniz. Burası Türkiye Herkesin Kullandığı İnternet Belli...

660'da Hızlı Şarj Destekliyor 835'de

İşlemci Hızı Farkı Var Diyeceksiniz. Sonuçta Bilgisayar Değil Ufak Bir Telefon. Bitcoin Çıkaracak Halimiz Yok. Mining yapacak Halimiz Hiç Yok.

Bu Arada Araba İle Kıyaslama Yaparken Nasıl Mi6 İle Note3 Arasında 100 Tl Gibi Bir Fark Oynuyorsa Araba Kıyaslamasınıda Ona Göre Yapın. Ama Benim Sizin kıyaslamadan Anladığım Mercedesle Torosu Karşılaştırmışsınız...

Oyla:

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
İşlemci meselesi kapitalizm oyunundan başka birşey değil. 835'in yapıp 630'un yapamadığı birşey yok. Mi Note 3'ün kamerası şuan piyasadaki en iyi kameralardan biri. Ekran daha büyük daha hafif.. Bence bu sebepler bile Mi Note 3 almaya etken. Sene 2017, 5.15 ekran mı kaldı.. Xiaomi'yi anlamak bazen gerçekten zor..

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Sonuçta Biz Araba Değil Telefon Kıyaslıyoruz. 660 İle 835 Arası Ne Fark Var. Şimdi Siz Yok Veri İndirme Hızı Yok Yükleme Hızı Diyeceksiniz. Burası Türkiye Herkesin Kullandığı İnternet Belli...

660'da Hızlı Şarj Destekliyor 835'de

İşlemci Hızı Farkı Var Diyeceksiniz. Sonuçta Bilgisayar Değil Ufak Bir Telefon. Bitcoin Çıkaracak Halimiz Yok. Mining yapacak Halimiz Hiç Yok.

Bu Arada Araba İle Kıyaslama Yaparken Nasıl Mi6 İle Note3 Arasında 100 Tl Gibi Bir Fark Oynuyorsa Araba Kıyaslamasınıda Ona Göre Yapın. Ama Benim Sizin kıyaslamadan Anladığım Mercedesle Torosu Karşılaştırmışsınız...
Toros'a laf yok

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Benim telefonum mi5s. Babamın telefonu redmi note 4x.Dürüst olmak gerekirse mi5s'e sd625 taksalar kabul ederim. Hem şarjı daha iyi gider hem daha soğuk çalışır. İşlemci konusunda pratikle, teorik testler arasında uyu
[doublepost=1513797323,1513797269][/doublepost]Benim telefonum mi5s. Babamın telefonu redmi note 4x.Dürüst olmak gerekirse mi5s'e sd625 taksalar kabul ederim. Hem şarjı daha iyi gider hem daha soğuk çalışır. İşlemci konusunda pratikle, teorik testler arasında çelişkiler var. Reklamlar insanı yanıltıyor. 625 gibi verimli işlemciler sanki düşükmüş gibi gösteriliyor.

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Fakat ve fakat şuandan itibaren mi 6 siparişi vermiş bulunmaktayım. n11 üzerinden kuponla beraber 1800 liraya getirdim.

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Fakat ve fakat şuandan itibaren mi 6 siparişi vermiş bulunmaktayım. n11 üzerinden kuponla beraber 1800 liraya getirdim.
Doğru karar hocam. Çok kötü bir yanı var telefonun o da kılıfsız her yerden kayıyor, eliniz de dahil. Onun dışında bir numara.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Mi Note 3 'ün kamerasının Mİ6'dan iyi olması ilginç.Yazılımdan mı donanımdan mı kaynaklanıyor acaba?

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
mi6 ve mi note3ü yan yana CANLI bi şekilde kıyaslama şansım olduğu için şu 660 daha iyi muhabbeti yapan kişilerin yorumları o kadar boş geliyor ki.. alıyorsunuz böyle telefonları işlemci farketmiyor diye diye sonra kaliteli bir oyunda kasınca 'optimizasyondandır yaaahu düzeltirler' diye aylarca bekliyorsunuz düzelmeyince de telefonu değiştiriyorsunuz sonra bunun adı 'zaten alıp değiştiriyoruz ileriyi düşünerek işlemciyi yüksek tutmaya gerek yok' oluyor :)

Son düzenleme:
Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
mi6 ve mi note3ü yan yana CANLI bi şekilde kıyaslama şansım olduğu için şu 660 daha iyi muhabbeti yapan kişilerin yorumları o kadar boş geliyor ki alıyorsunuz böyle telefonları işlemci farketmiyor diye diye sonra kaliteli bir oyunda kasınca 'optimizasyondandır yaaahu düzeltirler' diye aylarca bekliyorsunuz düzelmeyince de telefonu değiştiriyorsunuz sonra bunun adı 'zaten alıp değiştiriyoruz ileriyi düşünerek işlemciyi yüksek tutmaya gerek yok' oluyor :)
Mi7 çıkana kadar (mi mixleri hariç tutuyorum) xiaomi in en iyi telefonu mi6 dir daha da lafa gerek yok.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt