Soru Mi 6 mı, Mi Note 3 mü?

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Arkadaşlar uzun zamandır mi 6 yı çok araştırıyorum ama özellikle mavi rengi çok hoşuma gitti ve şuan hiçbir yerde bulamıyorum, dün cepport ta yapılan kampanya ile mi note 3 ün 1750 ₺ ye satıldığını ve ayrıca mavi renk seçeneğinin de mevcut olduğunu gördüm fakat aklımda birkaç soru var
Yakın zamanda mi 6 mavi modeli cepport a gelir mi?
Mi 6 varken Mi note 3 tercih edilir mi? (Tercih sebebim mavi rengi)
Sd 835 ve Sd 660 arasındaki farkı günlük kullanımda hisseder miyim? (Oyun oynayan birisi değilim)

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Oyla:

turgayssl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay Süslü
Cihazım
MI MAX 2
Konular
11
Evet o hocam fakat bende tek parmakla oluyor o.
[doublepost=1513519997,1513519945][/doublepost]
Mi note 2 den sonra yeni modele sd835 koyulmaması da bana saçma geldi açıkçası.
O zaman fiyat yüksek olurdu büyük ihtimalle..

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Hocam hayatının hatasını yapma :)mi6 nın yanında note3 ün lafı olur mu hiç?öncelikle arka kamera iki cihazda da herşeyiyle aynı.sadece ön kamera çözünürlüğü note3 te daha yüksek. Mi6 da suya dayanıklılık var note3 te yok.pil olarak note 3 bi tık daha önde.ayrıca biri 3 biri 6 ve 6 herzaman büyüktür :)dünya aylarca mi6 bekledi ama kimse aylarca note3 beklemedi.mi6 candır note3 heyecandır :)
Size katılıyorum hocam ama mavi rengi çok cezbetti beni yani ben de mi 6 modelini çok seviyorum, açıkçası sırf renk için mi note 3 tercih etmek de biraz saçma gelmeye başladı bana şuan happy~~

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Ben mi6 derim. İşlemci ve grafik işlemcisi daha iyi.Ön kamera note 3 önde gibi arka kamera aynı mi6 optik zoom var hatta.Gövde paslanmaz çelik , note3 alüminyum .mi6 da usf 2.0 note3 emmc 5.1(epey üzerinden karşılaştırdım)
Note3 forumda bir arkadaşın global romda eksilerinin olduğunu okudum.Mi6 her romda akıyor:)
Ben mi6 derim hocam 200 tl için gerek yok.Ama note3 mavi rengine bende bayıldım .mi6 mavi rengi itici geldi bana

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Ben mi6 derim. İşlemci ve grafik işlemcisi daha iyi.Ön kamera note 3 önde gibi arka kamera aynı mi6 optik zoom var hatta.Gövde paslanmaz çelik , note3 alüminyum .mi6 da usf 2.0 note3 emmc 5.1(epey üzerinden karşılaştırdım)
Note3 forumda bir arkadaşın global romda eksilerinin olduğunu okudum.Mi6 her romda akıyor:)
Ben mi6 derim hocam 200 tl için gerek yok.Ama note3 mavi rengine bende bayıldım .mi6 mavi rengi itici geldi bana
Hocam ikisinin de mavi rengi aynı değil mi? Çok güzel duruyor ama, şuan galiba f/p olarak en iyi tercih mi 6 olacak, forumda popülerite ve teknik destek açısından daha önde happy~~

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Hocam ikisinin de mavi rengi aynı değil mi? Çok güzel duruyor ama, şuan galiba f/p olarak en iyi tercih mi 6 olacak, forumda popülerite ve teknik destek açısından daha önde happy~~
Note3 daha açık bir renk gibi geldi bana

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Custom rom kullanmayı seven biriyseniz bunuda gözardı etmeyin.. Mı 6 custom rom konusunda muazzam geniş bir yelpazeye sahip ki bu ilerleyen zamanlarda daha çok aradığınız bir durum ola bilir. Onun haricen arada çok bir fiyat farkı yok gibi dene bilir. Şahsen ben olsam mi 6 alırdım neticede her konuda daha önce güncelleme ve ön planda olan bir cihaz. Kolay gelsin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Custom rom kullanmayı seven biriyseniz bunuda gözardı etmeyin.. Mı 6 custom rom konusunda muazzam geniş bir yelpazeye sahip ki bu ilerleyen zamanlarda daha çok aradığınız bir durum ola bilir. Onun haricen arada çok bir fiyat farkı yok gibi dene bilir. Şahsen ben olsam mi 6 alırdım neticede her konuda daha önce güncelleme ve ön planda olan bir cihaz. Kolay gelsin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam değişik romlar denemeyi severim ve her daim güncel olmasını isterim bu yüzden sanırım mi 6 alıcam, yorumunuz için teşekkür ederim.

Oyla:

ticgiahboi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
mi note 3
Konular
6
Arkadaş normal bir kullanıcıya iki ürünün de işletim sistemi yüksek ve kaliteli ben şahsen note 3 kullanıyorum global yükledim ve akıcılıkta bir sıkıntı yaşamadım şarj desen mükemmel mi 6 ile note 3 arasında kalan biri sadece büyük mü küçük ekran mı istiyor o yönden baksın yoksa ikisi de mükemmel telefon ...kandırma yok kesin bilgi :)

Oyla:
Üst Alt