Yardım Mi 6 Kapandı Açılmıyor

barangocebe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Az önce telefonla müzik dinlerken birden ekran karardı ve bir daha açılmadı , güç tuşuna felan tepki vermiyor. Ne yapabilirim ?

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Ses kısma tuşu ve güç tuşuna birlikte basılı tutarak fastboot moda giriyor mu bir deneyin.

Oyla:

barangocebe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran
Cihazım
Mi 6
Konular
2
dostum formatlamani tavsiye ederim
ses kısma ya da açma tuşu ile power tuşu da işlev görmüyor malesef hiçbirşekilde formatlayamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dostum formatlamani tavsiye ederim
Malesef hiçbirşeye tepki vermiyor fastboot moda da girmiyor , bilgisayar görüyor ama oradan ne yapabilirim ki telefon hiçbirşeye tepki vermiyorken

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
ses kısma ya da açma tuşu ile power tuşu da işlev görmüyor malesef hiçbirşekilde formatlayamıyorum

Malesef hiçbirşeye tepki vermiyor fastboot moda da girmiyor , bilgisayar görüyor ama oradan ne yapabilirim ki telefon hiçbirşeye tepki vermiyorken

Bilgisayar cihazı ne olarak görüyor sadece şarj mı alıyor ? Bilgisayara bağlayınca ekrana görüntü geliyor mu ?

Oyla:

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
batarya bağlantısını sök tak çalışır muhtemelen. benim mi5 im de aynı oluyor. xiaomi telefonlar neden böyle 2 yıl geçince sapıtıyor. bir daha da bu markayı alacağımı sanmam.

Oyla:

barangocebe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Bilgisayar cihazı ne olarak görüyor sadece şarj mı alıyor ? Bilgisayara bağlayınca ekrana görüntü geliyor mu ?
QUALCOMM HS-USB QDLOADER 9008 (COM3) olarak görüyor. Telefonda herhangi birşey gözükmüyor şarj olduğuna ya da bişey olduğuna dair

batarya bağlantısını sök tak çalışır muhtemelen. benim mi5 im de aynı oluyor. xiaomi telefonlar neden böyle 2 yıl geçince sapıtıyor. bir daha da bu markayı alacağımı sanmam.
Hocam garantisi mevcut ama hala pzt yollamayı düşünüyorum en kötü ama oradan çok geç geliyor kendim çözebilsem çok mutlu olucam anakart yanmış olabilir mi acaba? Hiçbirşey yapmadım ama

Hocam garantisi mevcut ama hala pzt yollamayı düşünüyorum en kötü ama oradan çok geç geliyor kendim çözebilsem çok mutlu olucam anakart yanmış olabilir mi acaba? Hiçbirşey yapmadım ama

Oyla:
Üst Alt