Yardım Mi 6 Kapandı Açılmıyor

barangocebe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Az önce telefonla müzik dinlerken birden ekran karardı ve bir daha açılmadı , güç tuşuna felan tepki vermiyor. Ne yapabilirim ?

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Benim forum yöneticilerini incitme gibi bir durumum söz konusu değildir. Zerex hocamizin para istemesi en doğal hakkidir elbet. Benim burdaki ifadem garantisi olduğu için en mantıklı yol garanti servisi olduğudur. Yoksa OTTOMAN hocamın hakkini yerim ki asla onu unutamam saatlerce uğraştı ne yaptiysa olmadı. O yüzden olanları az çok bildiğim için servisi önerdim.

Oyla:

ygider56

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Security
Konular
10
Benim forum yöneticilerini incitme gibi bir durumum söz konusu değildir. Zerex hocamizin para istemesi en doğal hakkidir elbet. Benim burdaki ifadem garantisi olduğu için en mantıklı yol garanti servisi olduğudur. Yoksa OTTOMAN hocamın hakkini yerim ki asla onu unutamam saatlerce uğraştı ne yaptiysa olmadı. O yüzden olanları az çok bildiğim için servisi önerdim.
zenex hocam ucret istedi,servise yolladim sagolsunlar ucretsiz yapip gonderdiler ) dediginizde,kendinizi yanlis ifade etmis oluyosunuz.cunki neresinden bakarsak bakalim dogru bir cumle degil.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ses açma+g0ç tuşuna 10 saniye basılı tutalım?twrp açılınca reboot system yapalım,eğer aynı durum devam ederse yine twrp açalım ama bı sefer cihazı formatlayalım

Oyla:

supercel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
selin
Cihazım
mi6
Konular
0
Hocam benim sorularıma cevap verirseniz cihaza tam olarak ne olduğunu çözmeye çalışalım. Herkes bir şeyler demiş fakat bunların hepsi varsayım.

İlk olarak cihazı bilgisayara bağlayınca 9008 görünüyor dediniz. Şimdi sizden cihazın herhangi bir şey ile bağlantısını kesmenizi ve güç tuşuna 20sn kadar basılı tutmanızı istiyorum. Bu işlem sırasında pc yi de yeniden başlatın. Pc açılınca tekrar bağlayın 9008 görünecektir. Pc ye bağlı iken ve aygıt yöneticisi karşınızda iken güç tuşuna basılı tutun. Port gidip gelecek mi bakın.
Zenex Hocam merhaba @barangocebe ile aynı sorunu yaşadım. Yazılanları okudum ama yanlış bir işlem yapmamak adına herhangi bir şey yapmadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex Hocam merhaba @barangocebe ile aynı sorunu yaşadım. Yazılanları okudum ama yanlış bir işlem yapmamak adına herhangi bir şey yapmadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer cihaz 9008 moda düştü ise 64 bit mi flash ile Fastboot rom atmayı deneyin.

Oyla:
Üst Alt