Rom mi 5s Sürüm: 7.5.19 (MIUI8), developer ROM çıktı.

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
dosyayı indirin ama yüklemeyin daha sonra twrp yi açın ve indirdiğiniz güncellemeyi twrp ile yükleyin. BEnde geçen defaki güncellemede120mb falan indirdi güncelle dedim twrp açıldı ama güncellemedi tekrar güncelleyici ye girip güncellemeleri kontrol et dedim bu defa tam rom paketini 1,5GB olanı indirdi ve güncellemede sorun yaşamadım.aslında kendi sitesinden tam rom paketini indirip twrp ile yüklemek daha kolay.

inserno2057

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
dosyayı indirin ama yüklemeyin daha sonra twrp yi açın ve indirdiğiniz güncellemeyi twrp ile yükleyin. BEnde geçen defaki güncellemede120mb falan indirdi güncelle dedim twrp açıldı ama güncellemedi tekrar güncelleyici ye girip güncellemeleri kontrol et dedim bu defa tam rom paketini 1,5GB olanı indirdi ve güncellemede sorun yaşamadım.aslında kendi sitesinden tam rom paketini indirip twrp ile yüklemek daha kolay.
Bende ayni skintiyi yasiyodum. Twrpyi kaldirmak gerekiyo. Miflas ile beta romu yukledim. Birdahaki guncellemeyi insallah direk yukleyebilecrm

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12

iyi de 120mb guncelleme için 1.5gb geri indireceksin o sıkıntı... twrp ile bir cozum bulunmalı aslında..

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
ama ındırıp, guncelle dedıgımde twrp acılıyor.. ordan yuklenmıyor malesef..

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
TWRP resmi ota güncellemesini okuyup kurmaz, keşke kursa süper olur. TWRP tam boyutlu zip rom dosyası ve twrp uyumlu dosyalar olması lazım. Twrp varken güncelleyici ilk defa ota dosyasını bulur, baktı kurulamadı tam boyutlu romu indirir her zaman.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Aşağıdaki linkte bulunan "Incremental ROM pack" yazan yerdeki 7.5.19 / 121M dosyayı indirip TWRP üzerinden flashlayabilrisiniz.

altun1055

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
Xiaomi 12
Meslek
ticaret
Konular
3
Aşağıdaki linkte bulunan "Incremental ROM pack" yazan yerdeki 7.5.19 / 121M dosyayı indirip TWRP üzerinden flashlayabilrisiniz.

indirdim ama guncelleme başarısız oluyor gene

Raidon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
1
Merhabalar,

Ben Global Stable 8.2.1.0 kullanıyorum fakat Developer ROM'a geçmeyi düşünüyorum şu aralar. ROM hakkında en çok merak ettiğim şey batarya kullanımı. Sizce batarya kullanımında herhangi bir iyileşme mevcut mu? Bir de ROM'un optimizasyon ve stabilizasyonunun nasıl olduğu hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim. Açıkçası geçtiğime değip değmeyeceğini merak ediyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Üst Alt