Rom mi 5s Sürüm: 7.5.19 (MIUI8), developer ROM çıktı.

chAsEEr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
By chAsEEr
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Telekomünikasyon
Konular
1
8.0.3 global rom var güncelleyici üzerinden yükleme yapmaya çalıştım ama güncelleme doğrulanması diyor

bende aynı sorunu yaşıyorum ne stable nede developer rom yükleyebiliyorum BL yok TR den alınma cihaz.

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
bende aynı sorunu yaşıyorum ne stable nede developer rom yükleyebiliyorum BL yok TR den alınma cihaz.
Hocam bende yükleyeceğim başta ayarlardan telefon hakkında ormanda miu sürümünün üzerine tıkla 8 kez tebrikler geliştiricisiniz yazısı geldikten sonra deneyiniz

chAsEEr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
By chAsEEr
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Telekomünikasyon
Konular
1
Hocam bende yükleyeceğim başta ayarlardan telefon hakkında ormanda miu sürümünün üzerine tıkla 8 kez tebrikler geliştiricisiniz yazısı geldikten sonra deneyiniz

bu işlemi yaptım geliştirici seçenekleri açık durumda anlamadığım 8.2.1.0 dahil denemediğim rom kalmadı hepsinde güncelleme doğrulanamadı hatası alıyorum BL için başvuru yaptım aynı günün sabahında onay geldi fakat BL yaparken %99 kalıyor oda status hatası veriyor 8.0.3.0 kaldım ileri gidemiyorum :)

magellan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
cuneyt kaya
Cihazım
mi5 + mi5s
Konular
24
8.0.3 global rom var güncelleyici üzerinden yükleme yapmaya çalıştım ama güncelleme doğrulanması diyor

Bende dün yüklerken hazirlandiktan son bilgileriniz silinir diye uyari verince iptal ettim.
Daha sonra yedeklerini alip yüklemeye çalışınca doğrulanmadı hatasi veriyor.
Rom tekrar indirdim gene ayni hatayı veriyor.
Bor yere extract yapiyor dosyayi zipten çıkardı belkide onu silmek gerek ama nerede bilmiyorum.

inserno2057

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 4
Konular
12
hocam ornjinal recovery yüklemeniz lazım
fastboot romun içinden recovery minimal adb içine kopyalayın fastboot recovery recovery.img komutu ile telefona atın sonra güncellemeyi yükleyin yada fastboot romu miflash la yükleyin
miflasla yükledim son güncellemeyi. bidahaki güncellemede inşallah bi sorun olmadan güncelleyiciden güncellenir

magellan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
cuneyt kaya
Cihazım
mi5 + mi5s
Konular
24
7.5.25 çıkmış indiriyorum simdi .
Bunada doğrulanmadı diyecekmi bakayim