Rom mi 5s Sürüm: 7.5.19 (MIUI8), developer ROM çıktı.

magellan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
cuneyt kaya
Cihazım
mi5 + mi5s
Konular
24
Evet yeni versiyon çıktığı için doğrulama yapmıyormuş. 7.5.25 indirdim güncelleyiciden sorunsuz yükledim.
Ama telefon sıfırlanıyor..
Yükleyecek arkadaşlar mutlaka yedeklerini alsınlar.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Global stabledeyim bl açık 7.5.25 indirdim fakat yine doğrulanamadı hatası verdi bende nasıl yükleyebilirim hocam amet42

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Bende beta roma geçmiş bulunmaktayım romda özellikle parmak izi olayı harika olmuş mükemmel okuyor

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
amet42 hocam şu kısaltmalar dan kurtulup Türkçe mize dönüş yapsak (twrp) yerine (kurtarma modu) desek şahsen ben kendim telde twrp yüklü olduğunu bile bilmiyordum şansa öğrendim teli bir zaman sizin deyiminizle (twrp) modunda açtım sonrasında farkettim ki (team recovery bilmem birşey) yazıyor ulan dedim adamlar meğer bundan bahsediyormuş bilmem anlatabildim mi hoş bir ben değilimdir koca sitede az akıllı olan :) ;) selametle
Hocam Twrp yüklü mü?

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Rom güzel olmuş bu defa,ama diğer romlar da da aynıydı bunda da aynı olan bişey var;parmak izini ilk ayarladıktan sonra ekranı kapatıp açarken süper algılıyor dokundurmak yetiyor ama telefonu bekleme modunda bırakıpta aradan zaman geçince ya geç algılıyor yada defalarca denemek zorunda kalıyorsunuz.Umarım bu duruma bir çare bulunur.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
amet42 hocam şu kısaltmalar dan kurtulup Türkçe mize dönüş yapsak (twrp) yerine (kurtarma modu) desek şahsen ben kendim telde twrp yüklü olduğunu bile bilmiyordum şansa öğrendim teli bir zaman sizin deyiminizle (twrp) modunda açtım sonrasında farkettim ki (team recovery bilmem birşey) yazıyor ulan dedim adamlar meğer bundan bahsediyormuş bilmem anlatabildim mi hoş bir ben değilimdir koca sitede az akıllı olan :) ;) selametle
Estağfurullah hocam, fakat bugün kurtarma modu yazsam çoğu kullanıcı o nedir diye dönüş yapacaktır. :) Çünkü bütün paylaşımlarda Twrp diye geçiyor, ama Türkçe konusunda tam destek. :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Rom güzel olmuş bu defa,ama diğer romlar da da aynıydı bunda da aynı olan bişey var;parmak izini ilk ayarladıktan sonra ekranı kapatıp açarken süper algılıyor dokundurmak yetiyor ama telefonu bekleme modunda bırakıpta aradan zaman geçince ya geç algılıyor yada defalarca denemek zorunda kalıyorsunuz.Umarım bu duruma bir çare bulunur.
Aynen hocam ama bu seferde sürekli parmak izi uyanık kalsa bekleme modunda şarjdan yiyecek.

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Aynen hocam ama bu seferde sürekli parmak izi uyanık kalsa bekleme modunda şarjdan yiyecek.
hocam letv-leeco'nun birçok telefon modelini ve xiaomi mi max ve mi5s plus ta böyle sorun yaşamadım şarjda da bi etkisi olduğunu düşünmüyorum,yani parmak izinin bir anlamı kalmıyor hiç koymasalardı madem kullanamayacaz.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
twrp yuklu ıken yenı gelen ufak boyuttakı guncellemerı nasıl yukluyorsunuz.. malum guncelleme uyarısı gelıyor hatta ındırıyorsa ama guncelle dedıgınde twrp acılıp orda kalıyor...

Üst Alt