Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 305
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Buna miui ekran kaydedici sebep oluyor olabilir. Onu dondurup denemenizi önereceğim. Bende de aynı uyarıyı sms gelince veriyordu çünkü sms ekranda baloncuk olarak görünmeye ayarlıydı. Bunun için mesajlar uygulamasının diğer uygulamalar üzerinde göster ayarı açık olmasından kaynaklanıyor.

Oyla:

Pusem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ZafeYıldırım
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Acaba bir çözüm bulabilen oldu mu? Bende aynı sorunu yaşıyorum çok sinir bozucu

Oyla:

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Akbank uygulaması için tesadüf bir çözüm buldum. Bende tam eft yaparken ekrana bir uyarı çıkıyordu. O uyarıya tamam dedim. Kırmızı Akbank ekranında kaldı telefon. Bir kaç dakika bekledikten sonra oturum zaman aşımına uğradı tarzı bir hata verdi. Ona tamam dedikten sonra tekrar girin eft yapıyor.

Oyla:

Padomay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
GM 5 plus
Konular
1
Aosp tabanlı rom kurun işe yarıyor 2.ekran devre dışı kalıyor ama

Oyla:

meto0135

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Bende de aynı sorun var Akbank ve cebteb bende endonazya romu yükledim değişmedi çoğu uygulamayı kaldırdım hala aynı. Ben çok uzun bir süredir Huawei kullanicisiydim şimdi anlıyorum bu cihazdan sonra Huawei gerçekten telefon yapıyormuş her anlamda

Oyla:

Meco37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Arka ekran olduğu için sanki ekran paylaşımı yapıyor gibi görüyor bankacılık uygulamaları, o yüzden hata veriyor diye bir yerde okumuştum.Garanti var bende sıkıntı yok mesela.Her bankada yapmıyor.Acaba arka ekran kullanımı kapatilsa çözülür mü denemek lazım.

Oyla:

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Bende de aynı sorun var Akbank ve cebteb bende endonazya romu yükledim değişmedi çoğu uygulamayı kaldırdım hala aynı. Ben çok uzun bir süredir Huawei kullanicisiydim şimdi anlıyorum bu cihazdan sonra Huawei gerçekten telefon yapıyormuş her anlamda
Bahsettiğiniz romu kullanıyorum hocam bütün banka uygulamaları kurulu ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Oyla:

meto0135

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Bahsettiğiniz romu kullanıyorum hocam bütün banka uygulamaları kurulu ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Cepteb uygulamasını çoğu kişi açamıyor eğer ki acabiliyorsaniz çözüm konusunda karşılaştırma yaparak yol alabiliriz sanırım. Tekrar özellikle cebteb uygulamasını açıp açmadığını kontrol edin hesabınız olması gerekmez indirin uygulamayi ilk açılışta hata veriyor zaten sonucu görmüş olalım.Sonrasinda eğer ki aciyorsaniz uygulamaları karşılaştırıriz.

Oyla:

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Cepteb uygulamasını çoğu kişi açamıyor eğer ki acabiliyorsaniz çözüm konusunda karşılaştırma yaparak yol alabiliriz sanırım. Tekrar özellikle cebteb uygulamasını açıp açmadığını kontrol edin hesabınız olması gerekmez indirin uygulamayi ilk açılışta hata veriyor zaten sonucu görmüş olalım.Sonrasinda eğer ki aciyorsaniz uygulamaları karşılaştırıriz.
Cepteteb Uygulaması Bendede açılmadı hocam ben bunun uygulama ile alakalı olduğunu düşünüyorum diğer bütün bankacılık uygulamaları sorunsuz açılmakta.

Oyla:

meto0135

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0

Cepteteb Uygulaması Bendede açılmadı hocam ben bunun uygulama ile alakalı olduğunu düşünüyorum diğer bütün bankacılık uygulamaları sorunsuz açılmakta.
Bende de aynı sorun TEB uygulaması fakat banka ile çok uzun bir görüşme yaptım telefonda beraberce birçok uygulamayı kontrol ettik ve sildik ama sonuç alamadık.Musteri hizmetleri şubeye gidip gorusmemi istedi gidemedim. Bir sorunda bunu çözmek adına sistemde arkada çalışan uygulamaları göremiyorum.Bunu gösterebilecek bir programda bulamadım. Robot yapmak için çok uğraştım sistem uygulamalarını sileyim diye onunda yapamadım.Neyse bir gün çözüm bulunur umarım.

Oyla:
Üst Alt