Soru Mi 10T Oyun İçin Rom Versiyonu

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
12.0.12 kullanıyorum 1 ay oldu sürekli oyun (LOL) oynayan birisi olarak memnunum. Ancak Bluetooth kulaklıkta çok az ses alıyorum. Çözümü var mıdır ?
Geliştirici seçeneklerinden mutlak sesi devre dışı bırakıp kulaklığın ses ayarı varsa en yükseğe almayı deneyin. Magisk varsa Viper ile bir tık ekstra da mümkün.

raporeyiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi5
Konular
9
Geliştirici seçeneklerinden mutlak sesi devre dışı bırakıp kulaklığın ses ayarı varsa en yükseğe almayı deneyin. Magisk varsa Viper ile bir tık ekstra da mümkün.
Mutlak sesi denedim işe yaramadı ama viper deneyeceğim. Kullandığım rom ile uyumlu modülü nereden indirebilirim hocam ?
Bu arada bu romu sizin mesajlarınızdan görüp kurmuştum baya memnunum teşekkür ederim.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Mutlak sesi denedim işe yaramadı ama viper deneyeceğim. Kullandığım rom ile uyumlu modülü nereden indirebilirim hocam ?
Bu arada bu romu sizin mesajlarınızdan görüp kurmuştum baya memnunum teşekkür ederim.
apkyı indirip kurun root izni verin modülü otomatik kurar ve yeniden başlatır.

Yeniden başlatma sonrası Solid Explorer gibi bir root dosya yöneticisi ile kök/data/adb/modules/ViPER4AndroidFX/post-fs-data.sh dosyasına gidin.

Dosyayı açıp alt satırına
magiskpolicy --live 'allow audioserver audioserver_tmpfs file { read write execute }'
magiskpolicy --live 'allow audioserver system_file file { execmod }'
magiskpolicy --live 'allow mediaserver mediaserver_tmpfs file { read write execute }'
magiskpolicy --live 'allow mediaserver system_file file { execmod }'
magiskpolicy --live 'allow audioserver unlabeled file { read write execute open getattr }'
magiskpolicy --live 'allow hal_audio_default hal_audio_default process { execmem }'
magiskpolicy --live 'allow hal_audio_default hal_audio_default_tmpfs file { execute }'
magiskpolicy --live 'allow hal_audio_default audio_data_file dir { search }'
magiskpolicy --live 'allow app app_data_file file { execute_no_trans }'
magiskpolicy --live 'allow mtk_hal_audio mtk_hal_audio_tmpfs file { execute }'
bu değerleri ekleyin.
Kaydedip çıktıktan sonra telefonu yeniden başlatın ve viper ayarlarından legacy modunu aktif edin.
Sorunsuz çalışacak.

Ses yükseltmek için BT kulaklık bağlıyken Viper uygulamasını açın en üstteki güç menüsünü genişletip "çıkış yükseltme" kısmını en sona getirin ve güç kısmının tikini aktifleştirin. Aşırı bir fark olmaz ama bir tık yukarı çeker.

Anakha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Pro Plus 5G
Meslek
Mali Müşavir
Konular
4
Merhaba benim mi9t de bir sorunum var. Ekran parlaklığı otomatik mod kapalı olduğu halde çoğu zaman kendi kendine kısılıyor. Hatta güneş altında parlaklık resmen sıfıra iniyor ve hiçbir şey görünmüyor. İş yerinde bir arkadaşımda var aynı cihazdan onda öyle bir sorun yok. Şu an bende Miui 12.5.2.0 var. Acaba ROM ile alakalı mıdır? Bir de stock rom a dönsem bootloader kalkar mı?

muhaliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi9t
Konular
1
halledebılın mı hocam

Üst Alt