Rom Mi 10 T PRO - Xiaomi.eu Kararlı Rom V12.0.12.0.QJDCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
SafetyNetFix modulu yüklüydü hocam. Bundan mı kaynaklı acaba?
Evet o da sebep olabilir hide props yüklediniz sanırım yanlış bir seçim varsa o da sebep olur.
Bizim cihaz için props ekranında 29. sıradaki Mi 10T Avrupa 10 ya da pro için 31.sıradaki pro Avrupa 10 seçilmesi gerekir. Props ile hide yapıldıktan sonra başka bir safetynet modülü olmamalı.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Evet o da sebep olabilir hide props yüklediniz sanırım yanlış bir seçim varsa o da sebep olur.
Bizim cihaz için props ekranında 29. sıradaki Mi 10T Avrupa 10 ya da pro için 31.sıradaki pro Avrupa 10 seçilmesi gerekir. Props ile hide yapıldıktan sonra başka bir safetynet modülü olmamalı.
Deneyeceğim hocam, teşekkür ederim.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Dediğiniz gibi oldu, cihaz sertifikalı olarak görünüyor artık fakat oyuna girdiğimde 60 fps üzerine çıkmıyor nedeni nedir? Game turboyu güncelleme (Security) yapmaya çalıştığımda apk dosyasını yüklememe izin vermiyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dediğiniz gibi oldu, cihaz sertifikalı olarak görünüyor artık fakat oyuna girdiğimde 60 fps üzerine çıkmıyor nedeni nedir? Game turboyu güncelleme (Security) yapmaya çalıştığımda apk dosyasını yüklememe izin vermiyor.
Size özel mesajdan cevap vermiştim.
Diğer arkadaşlar için buradan da paylaşalım.

Pil ve performans verilerini silip ekran yenileme hızını 60 a almalısınız tekrar 144 yaptığınızda sorun çözülür.
getApps ile güncelleme yapabilirsiniz.

Game Turbo güncellemesini tavsiye etmem ancak yeni sürüm isteniyorsa buradan güncelleme yapılabilir.

60 hz sorununu tekrar yaşamamak için pil ve performans uygulamasını devre dışı bırakabilirsiniz. MIUI 13 ile sorunlar oluyordu ancak MIUI 12 de pek sorun yapmadı.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
ben bu romu bulamıyorum. araştırdığıma göre mi 10 t pro için en iyi rommuş fakat eu nun sitesinde de linki yok.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
ben bu romu bulamıyorum. araştırdığıma göre mi 10 t pro için en iyi rommuş fakat eu nun sitesinde de linki yok.
Aslında şu an o kadar da iyi değil Endonezya 14.0.1 sürümü eu 12.0.12 den daha iyi çalışıyor.

eu ekibi dosyayı sistemden kaldırmış.
Ancak söylediğim gibi bu rom şu an sadece vakit kaybı olur. MIUI 14 çok daha verimli.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Aslında şu an o kadar da iyi değil Endonezya 14.0.1 sürümü eu 12.0.12 den daha iyi çalışıyor.

Ancak söylediğim gibi bu rom şu an sadece vakit kaybı olur. MIUI 14 çok daha verimli.
endonezya son sürümdeyim zaten fakat rom değiştirmek istiyorum bu romu önermişlerdi bulamadım şimdi çin stabil son sürüm indiriyorum hocam onda da çalışmayan şeyler varmış galiba forumun konusuna yazdım ama kimse cevap vermedi

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

Kesinlikle kafeinsiz hocamla aynı fikirdeyim. Endonezya 14.0.1 sürümü çok iyi durumda.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
endonezya son sürümdeyim zaten fakat rom değiştirmek istiyorum bu romu önermişlerdi bulamadım şimdi çin stabil son sürüm indiriyorum hocam onda da çalışmayan şeyler varmış galiba forumun konusuna yazdım ama kimse cevap vermedi
Siz ne tür bir sorun yaşıyorsunuz ?
Rom değişiklik sebebinizi söylerseniz belki daha iyi tavsiyede bulunabilirim. Doğrusu ikinci Mi 10T telefonumu kullanıyorum ve aklınıza gelebilecek tüm romları bir kere denedim.

Üst Alt