Diğer K20 Pro Şebeke Sorunu Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu romu kullanan arkadaşlar ekran süreleri nasıl
Oyun oynamıyorum ama akşamı zor buluyor şarj
Forumdaki pil tasarrufu ve şarjla ilgili herşeyi denedim
Bir de gece şarj %100 bırakıyorum sabah wifi ve mobil veri kapalı olduğu halde %70lerde buluyorum sabah
Xiaomi de acemiyim
Kusuruma bakmayın

Gecelik kayıp şebekenin çekim durumuna göre değişir fakat %30 kayıp çok yüksek.Bir anormallik var cihazınızda.

Şuan Redmi Note 7 cihazımda Wifi açık halde geceden sabaha şarj kaybı % 2-3 civarında yaşıyorum.

paramedic35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
k 20 pro
Konular
4
Hint romundan şüpheleniyorum
Çok da kurcalamak istemiyorum

alim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alim
Cihazım
MI 5
Konular
0
Eğer siz de bir K20 Pro kullanıcısı iseniz ve global hindistan romu telefonunuzda yüklü iken şebeke sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu sorunun asıl nedeni çin modeli K20 Pro ların hindistan romundaki modem dosyasıyla uyumsuz çalışmasıdır.

Bunun çözümü olarak ekte verdiğim dosyayı indirip cihazınızı fastboot modda bilgisayara bağlayarak bat dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Not: 10.3.5.0 sürümüyle uyumsuzdur. Şebeke sorunları 10.3.5.0 ile genel olarak giderilmiş görünüyor.
tesekkurer hocam

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Eğer siz de bir K20 Pro kullanıcısı iseniz ve global hindistan romu telefonunuzda yüklü iken şebeke sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu sorunun asıl nedeni çin modeli K20 Pro ların hindistan romundaki modem dosyasıyla uyumsuz çalışmasıdır.

Bunun çözümü olarak ekte verdiğim dosyayı indirip cihazınızı fastboot modda bilgisayara bağlayarak bat dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Not: 10.3.5.0 sürümüyle uyumsuzdur. Şebeke sorunları 10.3.5.0 ile genel olarak giderilmiş görünüyor.

Xiaomi Mi Note Pro'larda da şebeke sorunu oluştu, 2 yıldır çözemedik, sizin bilginiz var mı?

Mustafa4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi8 SE
Konular
0
abiler k20pro cihazimda 8 128lik hat taktigim halde sebeke yok sorunu var stabil 10.4.4.0 yuklu android 10
nasil cozeriz bu durumu konudaki dosyayi yukledim yine care yok sim gorunuyir ama sebeke yok diyor

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50

Not: 10.3.5.0 sürümüyle uyumsuzdur. Şebeke sorunları 10.3.5.0 ile genel olarak giderilmiş görünüyor.[/QUO

zenex hocam kafamda deli sorular var bir kaç şey soracağım arkadaşın biri çinden getirecek bu hindistan global romda türkçe varmı telefonu türkçe kullanabiliyormuyuz yani telefonu aldığımızda türkiyede satılan mi telefon gibi bölge dil wifi kurulumu yapar gibi telefonu kurabiliyormuyuz imei repair işi istanbulda yapacak varmı booloader açılması gerekirmi birde 10.3.5.0 romda bahsettiğiniz sorun giderilmiş diyorsunuz o zaman bu rom yüklenirse sizin verdiğiniz dosyayı yüklemeye gerek yok anladığım kadarı ile teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

zenex hocam kafamda deli sorular var bir kaç şey soracağım arkadaşın biri çinden getirecek bu hindistan global romda türkçe varmı telefonu türkçe kullanabiliyormuyuz yani telefonu aldığımızda türkiyede satılan mi telefon gibi bölge dil wifi kurulumu yapar gibi telefonu kurabiliyormuyuz imei repair işi istanbulda yapacak varmı booloader açılması gerekirmi birde 10.3.5.0 romda bahsettiğiniz sorun giderilmiş diyorsunuz o zaman bu rom yüklenirse sizin verdiğiniz dosyayı yüklemeye gerek yok anladığım kadarı ile teşekkürler

Edip72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
Note6 pro
Konular
1

merhabalar k20 pro 10.3.5.0 sürümü yüklü imei atıldı hersey düzgün yapıldı ama şebeke gelıyor 30 dakıka sonra gıdıp bır daha gelmıyor sorun ne olabılır qnc ıle alakalı olabılır mı?

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23

Hocam elinizde 10.3.3.0 global romuna ait persist image dosyası var mı?

akifakif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif
Cihazım
Mi 9t Pro
Konular
8
Bende de aynı sorun var cihazım mi 9t pro global rom
IMEI repair sonrası önce normal çalışıyor kapatıp açınca servis yok diyor ne yapmam lazım Tavsiye Verin lütfen

Ozzyozborn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Red Mi K20 Pro
Meslek
Mobilyacı
Konular
12
Ben yaptım dahançok bozuldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben global hindistan 10.3.3 yaptım daha beter oldu abi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt