Diğer K20 Pro Şebeke Sorunu Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Global Fastboot romu indirip Non-hlos.bin dosyasını alıp aynı şekilde yüklemelisiniz.

bu söylediğini yapmayı denedim flashlarken görüntüdeki hatayı alıyorum rom aynı rom daha önce yükledim şuan cihaz fastboot ekranına atıyor kendini sürekli bunu nasıl aşarım?
Öncelikle konuda belirtildiği gibi dosya hindistan romu için. Sizde global 10.3.2.0 yüklü olduğu için dosya çalışmadı. Hindistan romu için hazırlandı. Konudan okuyabilirsiniz.

2. Olarak fastboot romunun içindeki nonhlos u alıp konuda indirdiğiniz dosyanın içindeki ile değiştirip konudaki gibi flashlamanız yeterliydi.

3. Olarak bu verdiği hatanın nedeni bu fastboot romun içindeki bir dosyanın düzenlenmiş-değiştirilmiş olmasından kaynaklanıyor. Romu tekrar arşivden çıkarınız.

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Öncelikle konuda belirtildiği gibi dosya hindistan romu için. Sizde global 10.3.2.0 yüklü olduğu için dosya çalışmadı. Hindistan romu için hazırlandı. Konudan okuyabilirsiniz.

2. Olarak fastboot romunun içindeki nonhlos u alıp konuda indirdiğiniz dosyanın içindeki ile değiştirip konudaki gibi flashlamanız yeterliydi.

3. Olarak bu verdiği hatanın nedeni bu fastboot romun içindeki bir dosyanın düzenlenmiş-değiştirilmiş olmasından kaynaklanıyor. Romu tekrar arşivden çıkarınız.

aynen hocam bende bunu anlatmaya çalıştım ama anlatamadım benim rom a uygun değil benim sorunum da sonradan oluşmaya başladı telefonda 4.5g ibaresi var ama ne arama yapabiliyorum ne internete girebiliyorum uçak moduna alıyorum tekrar geri açıyorum sonra şebekem geliyor 1 saat sonra falan tekrar gidiyor bununla ilgili bir bilginiz var mı peki?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
aynen hocam bende bunu anlatmaya çalıştım ama anlatamadım benim rom a uygun değil benim sorunum da sonradan oluşmaya başladı telefonda 4.5g ibaresi var ama ne arama yapabiliyorum ne internete girebiliyorum uçak moduna alıyorum tekrar geri açıyorum sonra şebekem geliyor 1 saat sonra falan tekrar gidiyor bununla ilgili bir bilginiz var mı peki?
İmei repair yapılmış bir cihaz mı?

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Aynı sorunu Global Rom yüklü Redmi Note 8'imde yaşıyorum

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Benim repair yaptığım cihazlarda şebele sorunları olmuyor. Keşke bana yaptırsaydınız :)
Keşke hocam ama cihazı aldığım adam yaptı işlemi şimdi onunla görüşecem yine

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt