Diğer K20 Pro Şebeke Sorunu Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beytom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bülent
Konular
0
K20 kırsal kesimlerde çekme sorunu nasıl?

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
Alican hocam, şu bahsettiğiniz temiz qcn yi paylaşma şansınız var mı?

Benim telefonda 4gde çalışmıyor, kimi yerde saatlerce hat gelmiyordu. Tekrar başka bir imei ile repair yaptılar. herşey çok güzeldi, 4g geldi kullandım vs, sabahında yine aynı sorun, 4g gitti. Telefon kapatıp açınca ya da uçak moduna alıp çıkınca kimi zaman 2 saat kimi zaman yarım saat kimi zaman 2 dakikada hat geliyor. Sadece H+da kullanabiliyorum ve kalabalık yerlerde internet sorun yaşatıyor. 3 aya yakın süredir bu rezillikle kullanıyorum telefonu. Şimdi gitsem bi yere yine deiştircekler imeiyi, 1 gün düzgün çalışcak sonra yine gidecek. Lütfen biri ciddi şekilde yardım edebilir mi?

Bir de ben çok çok yeniyim, bu işlemlerden önce mevcut her ayarımı, telefonun mevcut haline komple yedekleyebilir miyim? Kastım tam olarak yaptığım tüm ayarlar, google klavyesinden, uygulamaların ana ekrandaki yerlerine kadar. bu tarz birşey var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Twrp den sistem yedeği alabilirsiniz. Dediğiniz şekilde olur. Bu qcn dosyalarının paylaşılması taraftarı değilim. Çok yayılınca ortak wifi noktalarında sorun yaşanıyor mesela. Bu nedenle aldığınız yerle görüşün. İşlem yapılmamış bir cihazdan dosyayı alıp halletsinler.

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Alican hocam, şu bahsettiğiniz temiz qcn yi paylaşma şansınız var mı?

Benim telefonda 4gde çalışmıyor, kimi yerde saatlerce hat gelmiyordu. Tekrar başka bir imei ile repair yaptılar. herşey çok güzeldi, 4g geldi kullandım vs, sabahında yine aynı sorun, 4g gitti. Telefon kapatıp açınca ya da uçak moduna alıp çıkınca kimi zaman 2 saat kimi zaman yarım saat kimi zaman 2 dakikada hat geliyor. Sadece H+da kullanabiliyorum ve kalabalık yerlerde internet sorun yaşatıyor. 3 aya yakın süredir bu rezillikle kullanıyorum telefonu. Şimdi gitsem bi yere yine deiştircekler imeiyi, 1 gün düzgün çalışcak sonra yine gidecek. Lütfen biri ciddi şekilde yardım edebilir mi?

Bir de ben çok çok yeniyim, bu işlemlerden önce mevcut her ayarımı, telefonun mevcut haline komple yedekleyebilir miyim? Kastım tam olarak yaptığım tüm ayarlar, google klavyesinden, uygulamaların ana ekrandaki yerlerine kadar. bu tarz birşey var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Cihazın kendi orjinal qcn ile işlem yapsınlar sorun kalkar ben öyle yaptım

Burkibey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet burak
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Ben şöyle bir sorun yaşıyorum. Telefonu kapatıp açınca bi 5 dkka bekliyorum şebeke gelsin diye. Şebeke geliyor fakat bir süre sonra çağrı yapılmıyor arayan ulaşamıyor. Ama 4.5g çalışıyor mesela. İnternette sorunsuz geziniyorum ama arama yapılmıyor. Askıya alıyor sanki. Bu sorunu yaşayan yada çözebilen var mı? Eu rom da da aynıydı miroom da da aynı
Ayni sorun tamamen bendede var kardes naptin duzeldimi

Burkibey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet burak
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu romu kullanan arkadaşlar ekran süreleri nasıl
Oyun oynamıyorum ama akşamı zor buluyor şarj
Forumdaki pil tasarrufu ve şarjla ilgili herşeyi denedim
Bir de gece şarj %100 bırakıyorum sabah wifi ve mobil veri kapalı olduğu halde %70lerde buluyorum sabah
Xiaomi de acemiyim
Kusuruma bakmayın
Birebir ayni sorunu yasiyorum kardesim naptin peki sen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz IMEI li mi

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Birebir ayni sorunu yasiyorum kardesim naptin peki sen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet
Orijinal qcn dosyası yaptır hocam tekrar düzeliyor aynı sorunu yaşadım bende

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Tabii imei yapan adam orjinal dosya yedeklerini aldıysa gitmek faydalı olabilir eper almadıysazor düzelir tabi elinde başka bir k20pro varsa işlem yapılmamış değişir durum o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt