Diğer K20 Pro Şebeke Sorunu Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar burada işi sağlam yapan birisi varken neden dışarda eziyet çekiyorsunuz?

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Aynen zenex bu konuda en iyisidir kendisine ulaşın boşuna macera aramayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alanların çoğuna satan adamlar getir 10 15 gün sonra halederiz dior nasılsa 8 ay süresi var diye yolluyorlar 20 gün sonra biri gelince olay kem küme dönüyor sen nasılsa 8 ayı var dior o arada ben masılsa işi öğrenirim die sallıyolar birisi 10 dk lık işi benim pc ssd belki normal pc de 30dk sürer 2 gün dursun dedi arkama bile bakmadan koşarak kaçtım dükkandan 10 dk da kendim yaptım :)

Son düzenleme:

Recokrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Zenex hocam k20 pro da mi 9t pro global 11.0.1 rom yüklü şebeke sorunu yaşıyorum bir çözümü var mı acaba :(

Recokrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Bu konudan çoğumuz şikayetçiyiz yeniden IMEI repair işlemi yapılınca düzelecekmidir

Elbistanbul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mı 9t pro
Konular
1
Eğer siz de bir K20 Pro kullanıcısı iseniz ve global hindistan romu telefonunuzda yüklü iken şebeke sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu sorunun asıl nedeni çin modeli K20 Pro ların hindistan romundaki modem dosyasıyla uyumsuz çalışmasıdır.

Bunun çözümü olarak ekte verdiğim dosyayı indirip cihazınızı fastboot modda bilgisayara bağlayarak bat dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Not: 10.3.5.0 ve üst sürümlerle uyumsuzdur. Şebeke sorunları 10.3.5.0 ile genel olarak giderilmiş görünüyor.

Bunu mi9 t pro ya yapabilir miyiz. İmeil atılmış telefon sorun olur mu? Birde fastboot a hangi tuşlamalarla geçiyoruz teşşekürler.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Eğer siz de bir K20 Pro kullanıcısı iseniz ve global hindistan romu telefonunuzda yüklü iken şebeke sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu sorunun asıl nedeni çin modeli K20 Pro ların hindistan romundaki modem dosyasıyla uyumsuz çalışmasıdır.

Bunun çözümü olarak ekte verdiğim dosyayı indirip cihazınızı fastboot modda bilgisayara bağlayarak bat dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Not: 10.3.5.0 ve üst sürümlerle uyumsuzdur. Şebeke sorunları 10.3.5.0 ile genel olarak giderilmiş görünüyor.
[/Q Zenex üstat görsel anlatım olsa daha açıklayıcı ola bilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ryzou

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
K20 PRO
Konular
0
Hocam Quickshortcutmaker ile aynı işlem mi oluyor?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar konuda bahsedilen sorun ilk sürüm romlarda olan bir sorundur. Sonrasında düzeltilmiştir. Eğer cihazınızda güncel rom kullanmanıza rağmen şebeke sorunu varsa ve eğer IMEI işlemş uygulanmış ise bu işlem nedeniyledir. Hatalı işlem yapılmıştır. İşlemi bilen birine tekrar yaptırınız. Konu kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt