Sohbet İşte gerçek Xiaomi amiral gemisi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
mi9 un kamera farkı malzeme kalitesi farkı mutlaka vardır ama bana sorarsan hangisini alrısın dersen t olanı alırım kesinlikle.

damla çentik ayrıca bence dandik durmuyor bu konuy değinmek gerek bence hoş duruyor diger çentik ve delik lere göre harika en azından kameranın altta olmasından iyidir benim begendigim bi model ama tercih edersem t pro olur kesinlikle 3.5mm jack ın degerini iyi anlıyor insan olmayınca...

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Xiaomi maalesef bu konuda çok yanlış politikalar seyrediyor. Aynı durum geçen sene Mi8 ile Pocophone arasında oldu. Birçok özellik ilk olarak Pocophone'a geldi. Adamlar amiral gemisini unuttu hatta bir sürü sıkıntı aylarca devam etti.

Bu senede Mi9 ile K20pro(Mi9T Pro) arasında oldu. Kafa karıştıran bir konu da Redmi K20 Pro ile Mi9T Pro olayı.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Çoğu büyük firmalar, biribirleriyle rekabet içerisinde olmak, piyasada kalmak, güncel model olmak adına bu gibi ufak yeniliklerle birlikte Yeni cihazları piyasaya sürüyorlar hocam.
Kamera olarak Mi 9 un daha iyi performas göstereceğini düşünüyorum fakat Mi 9 T Pro da ki kamera çıkıntısının Mi9 a oranla daha ince ve orta kısım da konumlandırılışı, 4000mah batarya ve ekranın tam ekran oluşu, Mi9TPro Yeni tasarım ile daha cezbedilir bir hal alıyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Moral bozmasaydınız iyiydi... ;(

Şaka bir yana bir Mi9 kullanıcısı olarak yazdıklarınıza tamamen katılıyorum. 9T Pro gerçekten daha güzel bir cihaz olmuş.

En azından bir güzel haber olsun konuda... Mi9 T Pro modeli için test süreci başladı. Bir kaç hafta içerisinde ülkemizde de satışa çıkacak :)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Her ne kadar birbirine yakınlaşmış olsalarda mi 9 daki sp855 işlemci kameradaki lensler , f değerleri , hızlı şarjdaki w farkları vs gibi birçok bölümde fark var buda aradaki 500 tl lik fiyat farkını çok rahat bir şekilde hakediyor açıkcası.

Sırf çentik yüzünden gidip sp855 yerine sp730 kullanmazdım.Ayrıca bahsettiğimiz çentik iphone x gibi ekranı kaplayan değil damla bir çentik.

Burda tasarımsal olarak karşılaştırma belki yapılabilir katılırımda ancak performans ve üstünlük bakımında mi 9t , mi 9 u geçemez.
Hocam konuda bahsedilen cihaz mi9t değil mi9t pro cihazı. Ve bu mi9t pro cihazındada sd856 var.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Her ne kadar birbirine yakınlaşmış olsalarda mi 9 daki sp855 işlemci kameradaki lensler , f değerleri , hızlı şarjdaki w farkları vs gibi birçok bölümde fark var buda aradaki 500 tl lik fiyat farkını çok rahat bir şekilde hakediyor açıkcası.

Sırf çentik yüzünden gidip sp855 yerine sp730 kullanmazdım.Ayrıca bahsettiğimiz çentik iphone x gibi ekranı kaplayan değil damla bir çentik.

Burda tasarımsal olarak karşılaştırma belki yapılabilir katılırımda ancak performans ve üstünlük bakımında mi 9t , mi 9 u geçemez.

Hocam konuyu tam okumadan yazdınız galiba, karşılaştırdığımız model mi 9T Pro modeli, işlemci vs. aynı.

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Kablosuz şarjı arabada çok kullandığım için üzülmedim şahsen müthiş pratik oluyor

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Bence mi 9t pro yerine başka ismle çıkarsaydı telefonu şimdi burda tartışıyor olmazdık ve mi 9 kullanıcılarıda üzülmezdi

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Telefon konusunda canınızı bu kadar sıkmayın arkadaşlar.Bu sene çıkan amiral geminin fiyatı ertesi sene aynı olmayabiliyor.Bu her markada modelde böyle maalesef.

Çıkış fiyatı olarak haklısınız, xiaomi samsungla bahçe hortumu falan yarıştırmak isteyince mi9 çıkışında fiyatı yüksek olarak çıktı.

mi9t pro'da tekrar gönüllere hitap etmeye çalışıyor sanırım.

Fiyattan ziyade huawei ve oppo gibi inovatif çözümlerle piyasaya oynasa kendine daha çok yer bulur.

Üst Alt