Sohbet İlk Forum Sitesi.? Hey gidi eski günler.!

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Usb kızılötesi bende vardı. Çevremde ne kadar eş dost varsa bizim dükkana kola çekirdek yemek alıp mp3 attırmaya gelirlerdi :)

tam hatırlayamadım ama sanırım 8810 du bu cihazıma 500mb hafıza kartı almıştım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

500mb hafıza ne büyüktü o zamanlar

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
tam hatırlayamadım ama sanırım 8810 du bu cihazıma 500mb hafıza kartı almıştım :D
Hocam dediğim de en üst düzey telefon 6600 joystick li yeni yeni açıklanıyordu.

Bu arada iyi ki açmışssınız konuyu. Yanlış olmasın 2 tane cumhuriyet altını bozdurup Siemens sx1 almıştım :)

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Usb kızılötesi bende vardı. Çevremde ne kadar eş dost varsa bizim dükkana kola çekirdek yemek alıp mp3 attırmaya gelirlerdi :)
Arkadaş grubunda birisi ilk aldığında etrafına üşüşmüştük sonra "şu müziği bana atabilir misin kanki?" ler başladı :)

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
ay
Hocam dediğim de en üst düzey telefon 6600 joystick li yeni yeni açıklanıyordu.

aynen hey gidi günler hey !!

3310 un İmparator olduğu yıllar

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Root dan rom dan girdiniz madem diyeyim ben de yaşım cok yok ama küçük yaşta bu islere girdigim icin diyorum :) ben de androidde Samsung S(S1) , Nokiada da Nokia 603 ile rom root islerine girmiştim. O zaman nokia tarafında NAVİFİRM PLUS vardı , Samsungda da Odin vardi. Valla rom değiştirmekten bikmiştim artik. Bi ara cihaza ne ettiysek acilmamisti valla cihazın pilini söküp anakarta direnç atıp direkt bir nevi düz kontak ile açmıştık telefonu. Sonra rom dosyalarinin içeriğini değiştirip karma rom atardik. S2 ve Nokia 603 haklarini helal etsinler :D

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Googleandroidgentr deki keyfi hic bir forum sitesinden alamadim:) o zamanlarda vodafone 945 vardi bende perfect romlarini ben cikariyordum.hiddenking hocamida oradan hatirlarim:) hatırladığım kadarıyla sitenin sahibi bir kiz ve erkekti.siteyi sattilar andronovaya vermislerdi altyapiyi hatirladigim kadariyla

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
googleandroidgentr çok eski, Türkiye'de ki forum sitelerinin duayenidir o sitenin çok başarılı olacağını düşünüyordum ne olduysa satış kararı aldılar ve sattılar ondan sonra gerçek anlamda o zihniyet ve güzellikte 2. bir forum sitesi olmadı ya da olamadı...
Ondan sonra gelenler tabiri caizse birbirini yedi. Başarılı olacak forum sitelerini kıskançlık ve çamur atma yöntemi ile yok ettiler...
Bakın XDA Developers'a kuruluş tarihine ve bugün geldiği noktaya hep içimden şunu söylerdim birgün bu ölçekte bir site Türkiye'de de olacak ama malesef ve yıllardır benim içimde kanayan yaradır aynı ölçekte bir forum sitesinin Ülkemde olmayışı içimde bir yarardır.

Benim bu MIUI Türkiye de geçmişim 10 yıldan fazladır bu forum sitesine giriş bilgilerimi kaybettiğim için yeniden hesap açtım bu hesabım 2 yıllık nerde 10 yıllık hesap nerde 2 yıllık hesap nerde :(
Birbirini yiyen o sitelerin bir çoğunda Kurucu'luk ve Admin'lik yaptım XDA Developers'da F... nik'le geliştiricilik yaptım yaşım 62 oldu orada saygı duyulurken kendi ülkemde yemediğim küfür kalmadı tek suçum karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmaktı...
İçimde ki yarayı anlatamam ''dışarda yabancı (auslander) ülkem de gurbetçi (alamancı)'' :S:S:S

@Skorpi dostum iyi bilir o yarayı :(

Son düzenleme:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Symbian sayesinde çok yemek yedim.S40 lara Photoshopta milletin sevgilisini editleyip, duvar kağıdı, s60 larda programları Türkçeleştirip, kral tv den klipleri dönüştürüp atar, öğle/akşam iskender, acılı Adana :D

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Symbian sayesinde çok yemek yedim.S40 lara Photoshopta milletin sevgilisini editleyip, duvar kağıdı, s60 larda programları Türkçeleştirip, kral tv den klipleri dönüştürüp atar, öğle/akşam iskender, acılı Adana :D

Adana'lımısın

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
A
Gaziantepliyim Hocam.

googleandroidgentr çok eski, Türkiye'de ki forum sitelerinin duayenidir o sitenin çok başarılı olacağını düşünüyordum ne olduysa satış kararı aldılar ve sattılar ondan sonra gerçek anlamda o zihniyet ve güzellikte 2. bir forum sitesi olmadı ya da olamadı...
Ondan sonra gelenler tabiri caizse birbirini yedi. Başarılı olacak forum sitelerini kıskançlık ve çamur atma yöntemi ile yok ettiler...
Bakın XDA Developers'a kuruluş tarihine ve bugün geldiği noktaya hep içimden şunu söylerdim birgün bu ölçekte bir site Türkiye'de de olacak ama malesef ve yıllardır benim içimde kanayan yaradır aynı ölçekte bir forum sitesinin Ülkemde olmayışı içimde bir yarardır.

Benim bu MIUI Türkiye de geçmişim 10 yıldan fazladır bu forum sitesine giriş bilgilerimi kaybettiğim için yeniden hesap açtım bu hesabım 2 yıllık nerde 10 yıllık hesap nerde 2 yıllık hesap :(
Birbirini yiyen o sitelerin bir çoğunda Kurucu'luk ve Admin'lik yaptım XDA Developers'da F... nik'le geliştiricilik yaptım yaşım 62 oldu orada saygı duyulurken kendi ülkemde yemediğim küfür kalmadı tek suçum karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmaktı...
İçimde ki yarayı anlatamam ''dışarda yabancı (auslander) ülkem de gurbetçi (alamancı)'' :S:S:S

@Skorpi dostum iyi bilir o yarayı :(
Dünya da başka bir dilde var mıdır bilmem, "Meyve veren ağaç taşlanır." diye bir değiş? Bir şeyler yapmaya çalışana saldırmak yok etmek öyle kanıksanmış ki!!!
Taşlamak yerine korusak kollasak, imkanımız var ise su verebilsek.facepalm~~
Çok sevdiğim bir başka söz var; "Dünyayı değiştirenler, dünyanın en kötü davrandığı çocuklardır."

Son düzenleme:
Üst Alt