Rehber Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
merhaba,miui global 8.1 kararlı (8.1.2.0 maamıdı) yazınca orjinal rom mu olmuş oluyor?Ve telefondan güncelleyici ile güncelleyebiliyormuyuz artık,yoksa yine başka yollarla mı güncelleyeceğiz?
Kullandığınız rom global stabil ve son sürümdür. Yeni güncelleme gelince telefonunuza bildirim şeklinde gelecektir

-Mi5 Pro- Cihazımdan TapaTalk İle Gönderilmiştir.

bahriyelix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2
mi5 global romlu telefonlara mi5 china rom yüklenirmi ben denedim olmadı bilgisi olan varmı varsa nasıl olur bendeki mi5 beyaz 32gb gittigidiyordan alındı unlock yapıldı

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
mi5 global romlu telefonlara mi5 china rom yüklenirmi ben denedim olmadı bilgisi olan varmı varsa nasıl olur bendeki mi5 beyaz 32gb gittigidiyordan alındı unlock yapıldı

Aşağıdaki Fastboot Romu Mi Flash İle Flash All Seçeneğini İşaretleyerek Yükleyin.
Yüklemeden Önce Kesinlikle Yedek Alınız.

Rom Yükleme Rehberi: http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-tool-ile-fastboot-rom-kurulumu.3267/

bahriyelix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2
Aşağıdaki Fastboot Romu Mi Flash İle Flash All Seçeneğini İşaretleyerek Yükleyin.
Yüklemeden Önce Kesinlikle Yedek Alınız.

Rom Yükleme Rehberi: http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-tool-ile-fastboot-rom-kurulumu.3267/
teşekür ederim kardeşim deneyeceğim
birde benim pc 32bit olurmu
2.sorum mi5 te twrp backup nasıl alınır bu konuda tecruben var samsungta ama mi5 twrp bacup açtığımda bir sürü seçenek çıkıyor hangileri seçmem lazım

allseeingeyetr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
cingöz
Konular
0
Merhaba anlatıldığı şekilde unlock yaptım. Fastboot'ta acık MiFlash ile ilk sayfada linki olan ROM'u (gemini_global_images_6.11.10_20161110.0000.00_6.0_global) seçip flash 'a bastım. 3000 saniye (50 dk)dan fazla vakit geçti hala flashing diyor. Bir problem olabilir mi? Yanlış bir şey de olmadı bu ana kadar. Anlatımda 4-5 sürüyor diyordu. Bitmezse ne yapacağım? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tnkys

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tuna
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
1
Arkadaşlar anlattıklarını z o kadar uzak geliyor ki dağda it ağlamaktan unutmuşuz bunları. Mi5 32 gb lık aldık yeni. Yarısı İngilizce yarisi Türkçe ve miumi7 var sistem güncellemesi yapmıyor. Ben bunu nasıl halledebilirim.

duncan_fb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Lenovo K5
Konular
0
Bu konuda paylaştığınız rom miui 8 global stabil rom mu? Yani son sürüm mü?

Son düzenleme:

Hypericum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yyy
Cihazım
Mi5
Konular
3
Bootlock açık, gerekli sürücüleri bilgisayarıma attım, bilgisayarda sürücü doğrulamasını kaldırdım, miflash kurup işe başladı ancak ne yaptıysam nereden hangi sürücüyü tekrar kurduysam da miflash telefonumu bir türlü görmüyor. Refresh diyorum ama bir icraat yok.

Telefonu dosya aktarım modunda ve fastboot modunda bilgisayara takınca aygıt yöneticisinden tanınmayan aygıt yok ancak şarj modunda takınca tanınmayan birçok aygıt var. Sorun ne olabilir ?

Ekli dosyalar

• Miflash hata.png
    Miflash hata.png
    17 KB · Görüntüleme: 39

aportosman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
acil yardım edebilecek varmı dun aldım mi5 cihazımı fake rom ile geldi rom yükleyemıyorum unlock mesaj attım başka bir yolla rom yükleme şansım varmı?

Üst Alt