Rehber Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Herkese merhaba, flash boot yöntemiyle ROM yüklemesi yapılınca kurulu uygulamalar siliniyor mu diye sormak istemiştim. Teşekkürler, iyi günler

Flash All Seçeneğini Kullanırsanız, Herşey Silinir. O Yüzden Yedek Almanız Gerekir.

umiddo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümit
Cihazım
mi5
Konular
0
Teşekkürler. Dediğin şekilde sorun çıkmadan yaptım.

madeinmna

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Hocam, Sizi dinleyip o kodun gelmesini 1-2 gün bekleyecem yalnız bunu beklerken PdaNet uygulaması ''updating pda on your..'' yani son secenekte tik almıyor bir türlü. telefon bağlı olmasına rağmen. (bilgisayarım windows10 Pro 64 bit-4Gb ram) bilgisayardan mı kaynaklı acaba yoksa neden ?
Birde bu çakma romun kurulu olması verilerimin hırsızlığına falan yol açabilir mi? Hepsiburada'dan aldım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam, Sizi dinleyip o kodun gelmesini 1-2 gün bekleyecem yalnız bunu beklerken PdaNet uygulaması ''updating pda on your..'' yani son secenekte tik almıyor bir türlü. telefon bağlı olmasına rağmen. (bilgisayarım windows10 Pro 64 bit-4Gb ram) bilgisayardan mı kaynaklı acaba yoksa neden ?
Birde bu çakma romun kurulu olması verilerimin hırsızlığına falan yol açabilir mi? Hepsiburada'dan aldım.

Hocam pdanete gerek kalmadan da driverlar sorunsuz yüklenebilir çok daönemli değil yani :) Telefonu fastboot ile bağlayıp aygıt yöneticisinden kontrol edin eğer tanınmayan aygıt yoksa sorun da yoktur.

Veri hızrsızlığına ilişkin her hangi bir duyum almadık ancak bu romlar tam olarak incelenmiş değil. Bu nedenle kesin bir şey söylemek çok zor hocam fakat en sağlıklısı tabii ki orijinal rom.

woytos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
OĞUZ
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
çok güzel olmuş.bu bilgiler dahilinde kolayca global room yaptım telefonumu.teşekkürler

enverdv

Bosch Test Equipment Service Engineer
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Uzman Tekniker
Konular
20
BL'yi açmadan direkt MiFlash64 ile MAAMIDI'ye geçilmiyor sanırım, abim yola gidecek 2 gün kadar vakti yok, bir çözümü olsa keşke :(

woytos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
OĞUZ
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
BL'yi açmadan direkt MiFlash64 ile MAAMIDI'ye geçilmiyor sanırım, abim yola gidecek 2 gün kadar vakti yok, bir çözümü olsa keşke :(
bana 2. günde mesaj geldi bence şansınızı deneyin.

veysel1977

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
veysel güler
Cihazım
mi 5
Konular
2
merhaba,miui global 8.1 kararlı (8.1.2.0 maamıdı) yazınca orjinal rom mu olmuş oluyor?Ve telefondan güncelleyici ile güncelleyebiliyormuyuz artık,yoksa yine başka yollarla mı güncelleyeceğiz?

Üst Alt