Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
8 fazla olsada, gitmesi normal O zaman hocam xd, ben gerekmediği sürece hiçbirini açmam, ne veri ne wifi

Yok hocam normal olurmu, Bu kadar tüketimi Hiçbir romda yaşamadım desem yeridir yani. En fazla yüzde 7 tükettiği oldu şimdiye kadar. 8.4.19 Global Beta tabanli olup da Nasıl bu kadae fazla tüketti onu merak ediyorum. Neyse ekran süresi iyi Allahtan hocam, o durum benim için daha önemli. Siz de tüketimi paylaşabilir misiniz gece den sonra.

Siz tüketim ayni sayılır diyince eski romu flashlamayacagim hocam şimdilik.

yusuf46300

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
6
Eğer GCam çalışıyor sa bende geçerim , deneyip yazarmısınız
[doublepost=1525609306,1525609010][/doublepost]

Bende magisk v16.3 Danward var hocam, belki onun la alakalı olabilir evet.

Batarya açısından pek fark sezmedim ben 8.4.8 de, o skor da eski SS ti yeni paylaştım, şuan hala güncel Sürüm de yim :) ama bekleme durumunda çok yemiş gibi, bende böyle birşey olduğunu sanmıyorum ama bu gece telefonu bırakırken bakacağım kaç şarjı ve sabah kaç olmuş, ona göre yazarım. Beklemeden kastınız wifi veri vs. Kapalı yalnız dimi? Hiçbir işlem yapmıyor o halde.iken
Hocam bu magisk modülü ile çalışıyor buyrun link

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Yok hocam normal olurmu, Bu kadar tüketimi Hiçbir romda yaşamadım desem yeridir yani. En fazla yüzde 7 tükettiği oldu şimdiye kadar. 8.4.19 Global Beta tabanli olup da Nasıl bu kadae fazla tüketti onu merak ediyorum. Neyse ekran süresi iyi Allahtan hocam, o durum benim için daha önemli. Siz de tüketimi paylaşabilir misiniz gece den sonra.

Siz tüketim ayni sayılır diyince eski romu flashlamayacagim hocam şimdilik.

Paylaşırım sabah hocam, ama ben normal kullandığım gibi, yani wifi veri vs. Kapatırım yine, öyle bırakıyorum hep
[doublepost=1525635945,1525635833][/doublepost]
Burada önceden hocamın paylaştığı mi6 all in one kurulu bende şuan ama, bu farklı sanırım onu devre dışı bırakıp bunu kurarım
[doublepost=1525638305][/doublepost]
Paylaşırım sabah hocam, ama ben normal kullandığım gibi, yani wifi veri vs. Kapatırım yine, öyle bırakıyorum hep
Burada önceden hocamın paylaştığı mi6 all in one kurulu bende şuan ama, bu farklı sanırım onu devre dışı bırakıp bunu kurarım

Denedim ama bende çalışmadı, durdu direk, bendeki All in one ın eski sürümü imis zaten, bendekini de denedim olmadı yine, güncel sürüme döndüm geri

Ottoman birde hocam, size dediğim bildirimlerin ekranı kaplamaması vs. Bunlar sanırım sizin merkezi saat fix den oluyor du, bu sürüm için verebilecekmisiniz ondan?

+ Olarak, müzik uygulaması kendiliğinden eski sürüme döndü bende, eski sürüme döndüm olmadı tekrar güncel sürüme döndüm yine aynı kaldı, bunu düzeltebilimiyim temiz kurulum yapmadan?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
[doublepost=1525638305][/doublepost]

Denedim ama bende çalışmadı, durdu direk, bendeki All in one ın eski sürümü imis zaten, bendekini de denedim olmadı yine, güncel sürüme döndüm geri

Ottoman birde hocam, size dediğim bildirimlerin ekranı kaplamaması vs. Bunlar sanırım sizin merkezi saat fix den oluyor du, bu sürüm için verebilecekmisiniz ondan?

+ Olarak, müzik uygulaması kendiliğinden eski sürüme döndü bende, eski sürüme döndüm olmadı tekrar güncel sürüme döndüm yine aynı kaldı, bunu düzeltebilimiyim temiz kurulum yapmadan?

Peki bekliyorum hocam sağolun. Yusuf hocamın paylaştığı Modül, Epic 8.4.24 için hocam bildiğim kadarı ile. Bu yüzden bizdeki 8.5.2 Rom; 8.4.19 tabanlı olduğu için, eski modül çalışmaz bu romda.

Müzik Uygulamasının eskiye dönmesi çok ilginç geldi hocam. Gerçi ben Müzik Uygulamasını da Titanium Backup'dan geri yüklüyorum her seferinde; Listelerimin kaybolmaması için ama. Acaba Listeleri Dışarı aktarmanın bir yolu varmı peki hocam?
[doublepost=1525647310][/doublepost]

Teşekkürler hocam paylaşımınız için. Acaba o modülde de, Mix 2s Kilit ekranı mevcut mu? Birde Gridi bozmuyor değil mi?

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Peki bekliyorum hocam sağolun. Yusuf hocamın paylaştığı Modül, Epic 8.4.24 için hocam bildiğim kadarı ile. Bu yüzden bizdeki 8.5.2 Rom; 8.4.19 tabanlı olduğu için, eski modül çalışmaz bu romda.

Müzik Uygulamasının eskiye dönmesi çok ilginç geldi hocam. Gerçi ben Müzik Uygulamasını da Titanium Backup'dan geri yüklüyorum her seferinde; Listelerimin kaybolmaması için ama. Acaba Listeleri Dışarı aktarmanın bir yolu varmı peki hocam?
[doublepost=1525647310][/doublepost]

Teşekkürler hocam paylaşımınız için. Acaba o modülde de, Mix 2s Kilit ekranı mevcut mu? Birde Gridi bozmuyor değil mi?
8.4.8 e geçtim de denedim hocam, bendede o modül den var ama bendeki yeni sürümü, arkadaşın verdiği 1.4 bendeki 1.5, yuvarlak kenarlar mix 2s kilit ekranı vs. Var.

Listeleri bilmiyorum, ben Backup kullanmıyorum hiç.

Bekleme de gece 1.25 de yattım, sabah 6.15 de alarm çaldı uyandım, sarj 37 ydi sabah da aynı olarak gördüm, SS de aldım isterseniz atabilirim

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
8.4.8 e geçtim de denedim hocam, bendede o modül den var ama bendeki yeni sürümü, arkadaşın verdiği 1.4 bendeki 1.5, yuvarlak kenarlar mix 2s kilit ekranı vs. Var.

Listeleri bilmiyorum, ben Backup kullanmıyorum hiç.

Bekleme de gece 1.25 de yattım, sabah 6.15 de alarm çaldı uyandım, sarj 37 ydi sabah da aynı olarak gördüm, SS de aldım isterseniz atabilirim

Şimdi Siz tekrar 8.4.8'e mi geçtiniz hocam? Müzik Bildirimi harici başka bir sebepten mi geçtiniz peki? Şarj tüketimi nasıl 8.5.2'ye göre?

Birde 8.4.8'in Linki varmı hocam sizde? Linki varsa, birde Magisk Modülünüzü de (Google Camera için) paylaşabilirseniz, bende denemek isterim 8.4.8'i.

Bu gece bende 5 saat bekleme de %1 şarj tüketmiş ki; şükür 1 gün sonra rom oturmaya başladı hocam :) Çok sevindim bu duruma.

aslanenver

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Mi 6
Konular
25
Şimdi Siz tekrar 8.4.8'e mi geçtiniz hocam? Müzik Bildirimi harici başka bir sebepten mi geçtiniz peki? Şarj tüketimi nasıl 8.5.2'ye göre?

Birde 8.4.8'in Linki varmı hocam sizde? Linki varsa, birde Magisk Modülünüzü de (Google Camera için) paylaşabilirseniz, bende denemek isterim 8.4.8'i.

Bu gece bende 5 saat bekleme de %1 şarj tüketmiş ki; şükür 1 gün sonra rom oturmaya başladı hocam :) Çok sevindim bu duruma.
Gözü aydın şarj süketme süresi şuan çok güzelmiş.

3. parti tema desteği de olsa keşke hemen yükleyecem de menünün 6x7 formatında olmasını istiyorum.
bu vesile ile arkadaşlara da soralım.

miui tema mağazasında menüsü 6x7 olan bir tema ismi biliyor musunuz ?

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21

Yukarılardan biri paylaşmıştı linki hocam, indirmiştim bende oradan tekrar kurdum 8.4.8 i GCam çalışıyor mu diye, ama olmadı bende çalışmadı ondan dolayı geri 8.5.2 ye döndüm, suan 8.5.2 deyim yani, güncellemeyi bekliyorum umarım sorunlar düzelir , Bir yandan da Rr ye geçmesi var nedense :D Rr de ikende buna geçesim vardı, saf android in görüntüsü vs. Ve Rr nin eklentileri cihazı kullanmak için çok iyi, ama MIUI nin de kendine özgü güzel özellikleri var, kararsız kalıyor insan

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Gözü aydın şarj süketme süresi şuan çok güzelmiş.

3. parti tema desteği de olsa keşke hemen yükleyecem de menünün 6x7 formatında olmasını istiyorum.
bu vesile ile arkadaşlara da soralım.

miui tema mağazasında menüsü 6x7 olan bir tema ismi biliyor musunuz ?
Hocam 6x7 tema bulmak çok zor çünkü artık tema yükleme işlemlerinde bu durumlarda tema red alıyor. Ama eskilerden bulabilirsiniz. Yada bir fırsatını bulursam bir çalışma yapa, fix dosyası hazırlarım. ;)

Edit.
Kendi yaptığım temada şu an kullanıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt