Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

SMYRNA35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uĞUR
Cihazım
mi5
Konular
1
Merhaba;
GCAM ile fotoğraf çekmeye çalıştığımda arka kamera siyah ekran oluyor. Ön kamera ise açılıyor. Arka kamerada video çekebiliyorum. Kameranın fotoğraf çekerken siyah ekran olmasının bir nedeni var mı? (Siyah ekranda fotoğraf çekilmiyor)

yusuf46300

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
6
Merhaba;
GCAM ile fotoğraf çekmeye çalıştığımda arka kamera siyah ekran oluyor. Ön kamera ise açılıyor. Arka kamerada video çekebiliyorum. Kameranın fotoğraf çekerken siyah ekran olmasının bir nedeni var mı? (Siyah ekranda fotoğraf çekilmiyor)
Google Camera geliştirici seçeneklerine gir Camera.enable_micro yazan tiki kaldırırsan düzelir

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
8.4.8 sürümü soruyor olmalı
[doublepost=1525551095,1525550964][/doublepost]

Bende kamera şeyini sevdim sadece bu sürümde, onun dışında eski sürüm daha iyiydi birkaç sorun çıktı bunda, ufak olsa da, + müzik uygulaması twrp den statusbar xl attıktan sonra nedense değişti eski normal sürüme döndü, buda ilginç

Hocam Sizdemi eski Sürüme döndünüz, Antutu Skorunuzda 8.4.8'i kullandığınızı görünce merak ettim. Batarya Tüketimi açısından fark varmı peki hocam? Dün gece %8 yemiş bekleme durumunda; 8.4.19 Global Beta'da %0-2 arasında yiyordu şarjı ki, en az bekleme durumunda tüketimi olan rom olarak 8.4.19 Global Beta'yı gördüm şimdiye kadar.
[doublepost=1525598988][/doublepost]
Ben fotoğrafları almıyorum hocam sadece uygulamaları yedekten alıyorum tek tek yüklememek için eğer elinizde varsa siz yinede bana özelden link atar mısınız? Çok teşekkür ederim şimdiden

Hocam Miui Başlatıcıda hata almadım ben. Uygulama Yedeklerini Titanium Backup ile, ayarları vs. Yerel yedeklemeler ile yüklüyorum. Mi Cloud'u kullanmıyorum geri yükleme için.

Bu arada Batarya tüketimi 8.4.8'de daha iyi ise, onu da deneyelim hocam, linki varsa paylaşır mısınız?
[doublepost=1525599041][/doublepost]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam paylaştığın için teşekkürler, fakat bu mesajı kim yazmış anlayamadım ben :)
[doublepost=1525599720][/doublepost]
Hdr+ ı kapadım bende, o şekilde yaptığım da oldu diye yazıyor resim aldıktan sonra, ama resim aynı şekilde

Hocam Birde, Cihazı yeniden başlatınca İkonlar Büyüyor bende. Acaba Magisk 16.4'le mi alakalı yoksa Magisk ile mi alakalı; yoksa Rom ile mi alakalı? 8.3.29 ve 8.4.19 Global Betalarda yaşamamıştım böyle bir sorun.

yusuf46300

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
6
Hocam Sizdemi eski Sürüme döndünüz, Antutu Skorunuzda 8.4.8'i kullandığınızı görünce merak ettim. Batarya Tüketimi açısından fark varmı peki hocam? Dün gece %8 yemiş bekleme durumunda; 8.4.19 Global Beta'da %0-2 arasında yiyordu şarjı ki, en az bekleme durumunda tüketimi olan rom olarak 8.4.19 Global Beta'yı gördüm şimdiye kadar.

Hocam Miui Başlatıcıda hata almadım ben. Uygulama Yedeklerini Titanium Backup ile, ayarları vs. Yerel yedeklemeler ile yüklüyorum. Mi Cloud'u kullanmıyorum geri yükleme için.

Bu arada Batarya tüketimi 8.4.8'de daha iyi ise, onu da deneyelim hocam, linki varsa paylaşır mısınız?

Hocam paylaştığın için teşekkürler, fakat bu mesajı kim yazmış anlayamadım ben :)

Hocam Birde, Cihazı yeniden başlatınca İkonlar Büyüyor bende. Acaba Magisk 16.4'le mi alakalı yoksa Magisk ile mi alakalı; yoksa Rom ile mi alakalı? 8.3.29 ve 8.4.19 Global Betalarda yaşamamıştım böyle bir sorun.
Hocam 8.4.8 in linki buyrun ben şarj tüketimi ve kararlılık açısından bunu tercih ediyorum

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam 8.4.8 in linki buyrun ben şarj tüketimi ve kararlılık açısından bunu tercih ediyorum

Çok Teşekkürler hocam, peki Google Camera denediniz mi, hangi Modül ile çalışıyor acaba?

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Çok Teşekkürler hocam, peki Google Camera denediniz mi, hangi Modül ile çalışıyor acaba?
Eğer GCam çalışıyor sa bende geçerim , deneyip yazarmısınız
[doublepost=1525609306,1525609010][/doublepost]

Bende magisk v16.3 Danward var hocam, belki onun la alakalı olabilir evet.

Batarya açısından pek fark sezmedim ben 8.4.8 de, o skor da eski SS ti yeni paylaştım, şuan hala güncel Sürüm de yim :) ama bekleme durumunda çok yemiş gibi, bende böyle birşey olduğunu sanmıyorum ama bu gece telefonu bırakırken bakacağım kaç şarjı ve sabah kaç olmuş, ona göre yazarım. Beklemeden kastınız wifi veri vs. Kapalı yalnız dimi? Hiçbir işlem yapmıyor o halde.iken

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Merhaba hocam, viper4android sorunsuz çalışır mı?
Edit: Hocam ayrıca Pixel hareketli duvar kağıtlarını denedim,çalışmıyor ve google'ın duvar kağıdı uygulaması çalışmıyor
Bu duvar kağıtları sorunum çözülürse sanırım hep bu romu kullanacağım onun dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Eğer GCam çalışıyor sa bende geçerim , deneyip yazarmısınız
[doublepost=1525609306,1525609010][/doublepost]

Bende magisk v16.3 Danward var hocam, belki onun la alakalı olabilir evet.

Batarya açısından pek fark sezmedim ben 8.4.8 de, o skor da eski SS ti yeni paylaştım, şuan hala güncel Sürüm de yim :) ama bekleme durumunda çok yemiş gibi, bende böyle birşey olduğunu sanmıyorum ama bu gece telefonu bırakırken bakacağım kaç şarjı ve sabah kaç olmuş, ona göre yazarım. Beklemeden kastınız wifi veri vs. Kapalı yalnız dimi? Hiçbir işlem yapmıyor o halde.iken

Sizde Şarj Tüketimi farketmiyorsa Eski surume gecmemin bir anlamı yok hocam o zaman. Sizin o paylastiginiz resmi görünce Eski surume gectiniz tekrar sandım ben.

Gece Beklemede Wifi bağlı ve bluetooth ile Mi Band 2 bağlı hocam bende. (Mobil veri ve Konum Tabanlı Gps de açık durumda). Yüzde 8 çok geldi hocam banada, normalde diğer romlarda yüzde 3-5 arası tüketirdi bu şartlarda da. Neyseki ekran süresi çok daha iyi Global Beta 8.4.19 a göre. Sizdeki ne kadar gidecek hocam onu merak ediyorum şimdi, paylaşabilirseniz çok iyi olur.

Bu arada bende Hep Bu yukarıda saydıklarım açıktır hocam, hiç uğraşmam Aç - Kapa yapmaya. Sadece Gps kullanımı Nadiren lazım olduğu için onu elle Açıyorum, diğer türlü Konum Tabanlı Gps yetiyor bana.

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Sizde Şarj Tüketimi farketmiyorsa Eski surume gecmemin bir anlamı yok hocam o zaman. Sizin o paylastiginiz resmi görünce Eski surume gectiniz tekrar sandım ben.

Gece Beklemede Wifi bağlı ve bluetooth ile Mi Band 2 bağlı hocam bende. (Mobil veri ve Konum Tabanlı Gps de açık durumda). Yüzde 8 çok geldi hocam banada, normalde diğer romlarda yüzde 3-5 arası tüketirdi bu şartlarda da. Neyseki ekran süresi çok daha iyi Global Beta 8.4.19 a göre. Sizdeki ne kadar gidecek hocam onu merak ediyorum şimdi, paylaşabilirseniz çok iyi olur.

Bu arada bende Hep Bu yukarıda saydıklarım açıktır hocam, hiç uğraşmam Aç - Kapa yapmaya. Sadece Gps kullanımı Nadiren lazım olduğu için onu elle Açıyorum, diğer türlü Konum Tabanlı Gps yetiyor bana.

8 fazla olsada, gitmesi normal O zaman hocam xd, ben gerekmediği sürece hiçbirini açmam, ne veri ne wifi

Üst Alt