Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Merhabalar, bugün hiç bakmadığım bir şeye güncellemeye yanlışlıkla girdim ve güncelleme olduğunu gördüm, bu güncellemeyi direk kurabilir miyiz yoksa burdan indirip twrp ile geçmek mi lazım, teşekkür ederim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğru konudan devam edelim.
Rom - MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.3.14 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
5 6 gündür bu romu kullanmaktayım stabilitesi oldukça yüksek ve kullanışlı bir rom olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Pili kokluyor adeta. Öncelikle pil tasarruf modunda kullandığımı belirteyim. Telefonum rootlu magiskte enable doze mod modülünü kullanıyorum sarj için. Ekran süresi içinde 5 saat mobil veri 2 saat wifi kullanıldı. 30 dakika internet paylaşımı açıktı-açık olmasa daha da gidebilir pil- kullanım esnası sırasında internet hiç kapanmadı. Uygulamalarda herhangi bir hatayla karşılaşmadığımı da belirterek yazıma son vereyim. Geçmek isteyene tavsiye edilir :)

hocam modül tam olarak ne işe yarıyor? (uygulamaları otomatik kapatarak mı çalışıyor ?) size faydası % kaç oldu :D :)

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Sourceforgede bir sürü dosya var. Aynı romu 1.0 ve 1.5 hali var bunlar ne oluyor? Rom dışında mod gibi bir sürü dosya var bunlar ne işe yarıyor? Yüklemeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Sourceforgede bir sürü dosya var. Aynı romu 1.0 ve 1.5 hali var bunlar ne oluyor? Rom dışında mod gibi bir sürü dosya var bunlar ne işe yarıyor? Yüklemeyi düşünüyorum
Diğer konuda cevap verilmiş hocam, her konu altına yazmayalım lütfen.

Üst Alt