Sohbet [DUYURU] 250 Kişinin Telefonunu Tuğlaya Çevirdiler Dikkatli Olun.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Sagolun. Ilgi alakaniz icin. Normal olani yukleyip deniyeyim bi. Kaf atarsa ucretli olarak iletisime gecerim. Hayirli aksamlariniz olsun Allah a emanet ☺️
Rica ederim, her zaman :) önce ücretsizde biraz tadını alın zaten bir müddet sonra acaba yeni sürüm geldi mi derken kendinizi pulse nin gruplarında bulacaksınız. :) Hayırlı akşamlar, Allah' a emanetsiniz.

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Rica ederim, her zaman :) önce ücretsizde biraz tadını alın zaten bir müddet sonra acaba yeni sürüm geldi mi derken kendinizi pulse nin gruplarında bulacaksınız. :) Hayırlı akşamlar, Allah' a emanetsiniz.
Hocam yukledim simdide. Bu ne boyle yav. Akiyor akiyor yag gibi mubarek 😀

Slymngvn

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Hocam yukledim simdide. Bu ne boyle yav. Akiyor akiyor yag gibi mubarek 😀
Birsey sorcam kafama takildi kurcaladim ama bulamadim henuz.bu en ustte sebeke wifi oldugu alan normalde sagda ama solda gosteryor. Bunu nasil sola cekeblirim

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Yaşları 14 uzeriyse takdir etmemek elde değil adamlar bu yaşta bunu yapıyorsa 18inde neler yapar kim bilir..

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Yaşları 14 uzeriyse takdir etmemek elde değil adamlar bu yaşta bunu yapıyorsa 18inde neler yapar kim bilir..

Zekalarını bu gibi şeylere harcamak yerine daha hayırlı işlere harcasalar ne iyi olurdu. Milletin ahını alıyorlar.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Birsey sorcam kafama takildi kurcaladim ama bulamadim henuz.bu en ustte sebeke wifi oldugu alan normalde sagda ama solda gosteryor. Bunu nasil sola cekeblirim
Bunu bana dm atabilir misin hocam? ekran görüntüsüyle ilerleyelim muhtemelen o kısım rusçadır sende

Slymngvn

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Sm yazamyorum..proflin kapali.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-01-23-32-30-740_org.chromium.webapk.a9258c25e9689e742_v2.jpg
    Screenshot_2023-11-01-23-32-30-740_org.chromium.webapk.a9258c25e9689e742_v2.jpg
    425,4 KB · Görüntüleme: 26

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bence takdir edilecek bir durum yok insanlara ve topluma zararlı bomboş yaratık bunlar. Savcılığa vereceksin cezalarını çeksinler.
Bunlarin yaptığı şey zeka gerektirmiyor ben bunların yaptıklarının kat kat fazlasını yapabilecek potansiyelim var ama yapmıyorum neden insanlara kötülük yapayım zarar vereyim ki?

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Bence takdir edilecek bir durum yok insanlara ve topluma zararlı bomboş yaratık bunlar. Savcılığa vereceksin cezalarını çeksinler.
Bunlarin yaptığı şey zeka gerektirmiyor ben bunların yaptıklarının kat kat fazlasını yapabilecek potansiyelim var ama yapmıyorum neden insanlara kötülük yapayım zarar vereyim ki?
Yok haklısın da o kadar embesil olduki nesil. İnş bu kafayı hayra yormayı öğrenirlerse güzel işler yaparlar biraz bu düşünceyle yazmistin
Diğer yandanda merak ediyorum anladığım kadarıyla adamlar boot dosyasını ucuruyorlar. Bilgisayar diliyle konuşmak gerekirse dosu çökerten bile flaslayabilirken androidde bu yapılmıyor mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani bir pcyl yazılımsal olarak kullanılmaz hale getirmen neredeyse imkansız sadece çok nadir zamanda hdd yazılımı çöküyor bozuk diye atıyoruz eng moda alınıp düzeltiliyoe oda shipdata olmadığı için sıfırdan yazılım sadece hdd için neredeyse imkansız

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Yok haklısın da o kadar embesil olduki nesil. İnş bu kafayı hayra yormayı öğrenirlerse güzel işler yaparlar biraz bu düşünceyle yazmistin
Diğer yandanda merak ediyorum anladığım kadarıyla adamlar boot dosyasını ucuruyorlar. Bilgisayar diliyle konuşmak gerekirse dosu çökerten bile flaslayabilirken androidde bu yapılmıyor mu
Hayır boot dosyasını silmek telefonu bu hale getirmez silinse bile 2 dakkada geri yüklenebilir veya fastboot ile rom atılabilir.
Bunların ne yaptığını biliyorum ancak zararlı olduğu için ipucu vermemek adına konuyu detaylandıramam.

Üst Alt