Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Aday çabuk çıksın görevi devir alsın çok sorularım var cihazla alakalı :)Yeni hocamızi şimdiden tebrik ediyorum Başarılar.

davil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan ASLAN
Cihazım
REDMİ S2
Meslek
COMPUTER EXPERT
Konular
9
Başarılar diliyorum çok yerde görev yaptım parmak sizlamasi ve acıma var tendomlari zedeledim katılacak arkadaşlara hayırlı olsun elime krem yazdı doktor ama dinlenmeyince sızlama ağrı kaçınılmaz oluyor

cuvany tekno yt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cuvany tekno
Cihazım
redmi note 8
Konular
15
Evet açıkçası bu konuyu görünce çok sevindim fakat bu işi hatasız yapmam gerektiği için kendimi ölçüp tarttim
Belki siz hocalarım kadar olamam ama benimde yeterli bilgiden fazla bilgiye sahip olduğum kanaatine vardım.
Uzatmadan Kendimden bahsedeyim
evet yasim sizlere göre küçük olabilir hatta yaşım küçük olduğu için beni dışlayabikirsinizde ama yinede söyliyim
Ben cuvan 16 yaşındayım ve bu fen lisesinde okuyorum ordanda Allah izin verirse Yazılım Mühendisliği ne... Gerçekten küçüklüğümden beri bilgisayar telefon (o zamanlarda akıllı telefon zor bulunurdu ama yinede ailemin vardı) baya ilgim olmuştur. tabi bende herkes gibi yok şuna girme telefon çöker yok şunu yapma telefon donar şunu yükleme virüs sözleriyle büyüdüm ama hiçbiri bana engel olamadı
ilk olarak Galaxy S4 telefonu root layarak başlamıştım telefon sistemine.
baya deneyimim oldu bu tür şeylerle Xiaomi ailesine 2 yıldır katıldım su an elimde bir adet note 8 ve note 8 pro var ikisinide aktif kullanıyorum note 8 telefonuma rom root modül yazı fontu gibi şeyleri deniyorum. Note 8 pro yu ise şahsi kullanım telefonum için kullanıyorum.İyi kötü bir bilgisayar im var ve öğrenci olmama rağmen biraz fazla giriyorum PC ye. Bu aralar sınav haftası olduğu için forumda pek aktif olamadım.
Ama normalde gerçekten bayılıyorum bu foruma yani Türkiye deki en iyi teknolojik forum diyebilirim.
Daha fazla uzatmiyim ben dediğim gibi destek ekibi ne girmek gerçekten müthiş olur benim için (yüzünüzü kara çıkarmam)
Umarım bu ekibe girebilirim iyi günler dilerim.
Saygılar..

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Destek Ekibi'ne yeni katılacak arkadaşlara başarılar. Her şeyden önce harika bir ekibe dahil oluyorsunuz, inanılmaz harika insanların içerisinde devam ediyorsunuz forum yaşamına. :) Hepsi birbirinden değerli insanlar. Umarım kıymetini bilen birileri dahil olur göreve. :)

mctcanpasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
21
Selam,

Adım Can 20 yaşındayım üniversite okuyorum . Hem okuyorum hem de muhasebe masabaşı çalışıyorum.

Küçüklükten beri teknoloji merakım var telefon sökerim vb rom her detayı biliyorum .

Bu forum ise insanları yardım ederim forum sitesi her zaman açık bırakırım her yeni post bakarım .

Açıkcası kriterler uyuyor destek ekibe katılmak isterim . Şimdiden Başarılar dilerim.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Merhabalar, uzun süre düşündüm ve ben de başvurup şansımı denemeye karar verdim. :) Önce aşağıdaki soruları kendimce cevaplamak isterim;

• Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.
1 ) Orta ya da ileri düzey bir Android kullanıcısı olduğumu düşünüyorum, telefonlara merakım ve araştırmalarım yıllar önce başlamıştı. En önemli bilgileri bu forum ile öğrendim.

2 ) Xiaomi Mi 5 sahibi olduğumdan beri Miui 8 – 9 – 10 – 11 kullandım, Telefon eski bir model olduğundan Miui 12’yi deneyimleyemesem bile, bildiğim bir ara yüz olduğunu düşünüyorum.

3 ) Çok daha fazlasını geçiriyorum. Oyun olarak yalnızca küçük web oyunları oynuyorum ve bilgisayar kullanmamın büyük çoğunu ders ile forumlar için kullandığımı düşünüyorum. Herhangi bir süre kısıtlamam olmadığı gibi değişkenlik gösteren bilgisayar başında kalma sürem çoğunlukla bu saatlerin üstünde olur.

4 ) Günlük olarak aktifliğim boyunca yardım konuları vb. yardımcı olmaya çalışıyorum.

5 ) Yakın zamanda açtığım konular daha çok, faydalı olma amacı gütmekte. Elimden geldiğince konu açıp fayda sağlayabilirim.

6 ) Forumda aktifim ve üyeliğimi 20 Mayıs 2020’de açtım, şimdi bakıyorum da 1 yılı devirmek için sadece 2 ay kalmış, su gibi gidiyor zaman. :)

Neden yöneticilik başvurusu yapıyorum?

Bunun altında yatan en temel 3 tane sebebim var:

1 ) Güzel bir deneyim elde etmek için, :)

2 ) Miui Türkiye Forum’u fazlasıyla sevdiğim için,

3 ) Miui Türkiye Forum sayesinde çok fazla şey öğrendim, hiçbirinde karşımdaki tarafından karşılık beklenmeden yapıldı. Burada çok güzel vakit geçirdim ve daha fazla katkıda bulunmak istediğim için.

Kısaca kendimden bahsedeyim:

Öncelikle Miui forumu üye olmadan belki 1-2 yıl öncesinden beri tanıyorumdur lakin üye olmadan bakıyordum. Ben teknolojik aletler ile ilk evdeki emektar -bilgisayar ile tanışmıştım (tamir ettiğimden beri hala çalışıyor, yanımda şu an kendisi) , sonra o eski tip kızaklı - küçük ekran dokunmatik telefonlardan vardı ailemde. Onları keşfedip eğleniyordum, daha sonra geliştiler ve daha iyi hale geldiler. Meraklıyım ve ilgimi çeken şeyleri keşfetmeyi severim. Teknolojik alet iç donanımını, çalışmasını, neler yapabileceğimi öğrenmeyi seviyorum. Bir süre sonra kardeşime bakmak zorunda olacağımdan telefona ihtiyacım olmuştu. Yılların araştırması ve merakı sonucunda ne kadar önyargı sahibi kişiler de olsa o zamanların İksomi’si (dandik Çin malı) Mi 5’i beğendim ve ithalatçı garantili aldım. İyi ki de almışım, bir süre sonra çok basit bir yanlış anlaşılma ile Miui 10 almayacağını sandığımda Syberia Os Android 9’u keşfetmiştim. Tabi sonra Bootloader kilidi falan duyunca korkmuştum. Sonra Miui 10 alacağını öğrendiğimde bakmamıştım yüzüne, ama zaman bu, geçti ve Miui 11 almadı. Ama Eu Rom’da port Miui 11 vardı. İşte tam sırasıydı ve o günden bu güne kadar gelmekte maceram ve bana en büyük katkı Miui forum tarafından oldu. Kodlama bilmiyorum lakin merakım var.
Android haricinde bir Linux hayranıyım. Terminalde kullanılan birçok komuta aşinayım. Fedora – Arch – Debian – Debian/Ubuntu temelli birçok Linux dağıtımı kullandım.

Üst Alt