Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

ibrhmafsn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11
Meslek
Bilişim
Konular
14
selamlar meslek olarak telefoncuyum firmware fix brick update vb işlemlerde elimden geldiğince teşekkür ederim

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
Hayırlısı neyse o olsun bütün değerli forum adaylarına başarılar

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Öncelikle selamlar.
Dün forumdaki 1 yılım doldu.Geçen sene bu zamanlarda rom işleri xiaomi cihazlarda nasıl oluyor diye araştırma yaparken bulup kayıt olmuştum.Bilmediğimi öğrenmeye çalıştım bildiklerimi de paylaşmaya.Foruma kısa süreli sürekli uğruyorum anasayfada bir şey varsa cevaplamaya çalışıyorum.Forumda çoğu yönetici ile tanıştığımızı düşünüyorum.Bu sene sınav senem olduğundan yazdan sonra içerik üretimini artırabilirim.Dediğim gibi vakit olarak az ama sık sık burada olduğumdan yönetici olursam pek sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum.Geri kalan aradığınız özelliklere uyup uymadığıma siz karar verebilirsiniz.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Şuan değil ama ileride mutlaka başvurumu yapacak suanlik kendimi yeterli seviyede bulmuyorum başvuruda bulunan tüm arkadaşlarıma Forum adına bir kez daha teşekkür ediyorum

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 7 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip BÖLÜM SORUMLUSU forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
ben bu konu için ve başvuru için sanırım biraz geç kaldım :)

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Öncelikle selamlar.
Dün forumdaki 1 yılım doldu.Geçen sene bu zamanlarda rom işleri xiaomi cihazlarda nasıl oluyor diye araştırma yaparken bulup kayıt olmuştum.Bilmediğimi öğrenmeye çalıştım bildiklerimi de paylaşmaya.Foruma kısa süreli sürekli uğruyorum anasayfada bir şey varsa cevaplamaya çalışıyorum.Forumda çoğu yönetici ile tanıştığımızı düşünüyorum.Bu sene sınav senem olduğundan yazdan sonra içerik üretimini artırabilirim.Dediğim gibi vakit olarak az ama sık sık burada olduğumdan yönetici olursam pek sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum.Geri kalan aradığınız özelliklere uyup uymadığıma siz karar verebilirsiniz.
Şimdi farkettim 10 gün geçmiş biz sizi ararız gibi mi oldu? Yanıt gelmediğine göre :)

Üst Alt