Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 7 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip BÖLÜM SORUMLUSU forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Başvurmak isterdim lakin büyük sorumluluk (biraz da hata yapma endişesi var), belki sonra bu güzel foruma destek olabilmek için şansımı deneyebilirim. Başvuracak arkadaşlara başarılar. :) :)

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Aradığınız kişilerden birinin ben olduğumu biliyorum.
Sevgilerimi sunuyorum forumdaşlarıma..
Görüntülü görüşmeyle aranılan kana ulaşılacağını belirtmek isterim iyi günler.. nod~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Aday olanların dikkatine...ben adayım demekle olmuyor

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Pekala..
Kısaca bu alan hakkında kendimden bahsedeyim.
Teknolojiyle tanışmam çok küçük yaşlarda başladı. İlkokul 4. Sınıfta ilk Nokia telefonumu
5. Sınıfta ise ilk Sony masaüstü bilgisayarımı (o dönemler beyaz büyük monitörler yaygınken benim siyah ince lcd monitörüm epey estetik duruyordu).
Daha sonralarda bu parça ne işe yarar bunun bir yükseği ne yapabilir şu frekanstaki ile bunun arasındaki fark nedir diye felsefi düşüncelerden icraate geçerek bir bir deneyimledim donanım konusunda. Tabii bir kaç yaş sonra Sony bir laptop sahibi oldum parmak izi okumalı falan XP dönemi, o sıralar vista çıkmış CD var kuralım edelim derken yazılım konusunda da hayatımız orda başladı. Ben ona Windows 7 de yükledim XP harici hiçbirini de sevdiremedim. Bu süreçte yeryüzünde ne kadar hata varsa hepsi karşıma çıktı, benim de elimde o laptoptan başka hiçbir şeyim yok mecbur boyun eğdim araştırdım problemleri sorunları çözümlerini deneye deneye sağolsun emektar diyorum artık ona bana teknoloji dünyasının en gerekli başlangıç adımını attırdı. Pc konusunda dünyasında şuan o kadar herşey basit o kadar avucumun içi gibi geliyor ki şaşırıyorum.
Xiaomi dünyasına ise 1 yıldan fazladır katılıyorum.
iPhone serilerini kullanırken bir bakalım nedir ne değildir bu marka diyerekten bir tanıdığımın tesadüf misafirliği ile note 8 modeliyle tanışmam oldu. iPhone 7 den sonra onu o kadar beğendim ki kendi kendime bu markanın en iyi telefonunu almalıyım dedim. Android dünyasına da xiaomi dünyasına da bu şuan kullandığım telefona karar vermek için tam 2 haftalık sıkı araştırmam sonrası yabancı olduğum konulara direkt sanki yıllardır tanışıyormuşum gibi atlamam sonucu katıldım ve telefonu ilk aldığım gün sanki yıllardır biliyormuşum gibi uzman bir kişi gibi evet bunun bootloader kilidini açmak gerekli 1 hafta bekleyeceğim ve sonunda xiaomi.eu nun gayet iyi romları varmış hımm üstelik xiaominin kendi arama mesajlaşma uygulaması ve görüşme kaydı eu rom sunuyormuş onu deneyeceğim dememle birlikte bu güne kadar hangi MIUI tabanlı ya da AOSP rom varsa denedim kullandım ve hala değiştirip değiştirip durur denerim.
Gerekli yerlerde de gözlemlerimi buradaki konularda belirtirim, yaşayıp çözdüğüm problemleri yaşayan insanlara da görür görmez yardımcı olur sorununun çözülmesi için çabalarım. happy~~

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
-Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
-Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
-Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
-Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
-Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
-Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Hocam bu belirttiğiniz şartların bir kısmını taşıyorum. Sadece şu an bilgisayarım olmadığı için bu konuda bir şey diyemem, (ama bilgisayar kullanmışlılığım ve bilgim var.)
Teknoloji ve telefon meraklısı biriyim. Elimden geldiğince bu foruma katkı sağlamak isterim.
Saygılarımla...

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Geçen yıldan beri forumdayım bildiğiniz gibi, günde 2-3 saat PC başındayım hocam. Forumdaki hocalarım sağ olsun bozup yapa yapa Xiaomi cihazlarla epey haşır neşir oldum, özellikle Mi 8 Lite ve Mi 8 ile. Videolu anlatımlar için özveri koymaktan da keyif alırım. Xiaomi dışında ise belli forumlarda görev aldım ama bu kadar büyüklükte bir forumda sorumluluk sahibi olmak da isterim kesinlikle. Herkese başarılar.

0zaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Con Sinov
Cihazım
rn8p (begonia)
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Yaklaşık 7-8 yıldır teknolojiye merakım var.
Gerek cep telefonu yazılımları hakkında gerek bilgisayar yazılımları hakkında orta derece bilgiye sahibim
Bir forum da bir dönem bölüm yöneticiliği yapmıştım bir cihazin geliştirme konusunda (mi 5s ) bu yüzden genel Forum işleyişi olarak tecrübem var
Aday olmak isterim.
Katılan herkese başarılar dilerim

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Bütün hocalarımıza başarılar, umarım gerçekten isteyen ve hakkaniyet ile bu görevi yerine getirecek olan hocamız göreve gelir.

Üst Alt