Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
MiuiTürkiye ailesi Skorpi hocamın dediği gibi oldukça genişledi ve daha da genişleyecek hele ki Xiaomi Türkiye'de faaliyete başladıktan sonra kullanıcı sayısı hayli artacak ve tabi ki bir gün herkesin yolu buraya düşecek, hal böyle olunca foruma da yeni destek arkadaşları da dahil olacaklar, ben de her zaman olduğu gibi fahri destek ekibi olarak burada olmaya devam edeceğim. Başarılar.

KaanCK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Çabuk
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yazarlık/Editörlük
Konular
30
-Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
Rom atma/yükleme, root atma, twrp kurma gibi gibi şeylerde bilgi sahibiyim. Yani Orta ile İleri düzey arası diyebiliriz.

-Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
Xiaomi ve MIUI hakkında bilgim var

-Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
Günde en az 3,5-4 saat bilgisayar başındayım. Günümün çoğu zaten telefonda geçiyor.

-Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
Günlük belli miktarda elimden geldiğince konulara yorumda bulunabilirim.

-Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, Rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak)
ROM paylaşabilirim, ROM/TWRP/Root gibi konularda rehberler yapabilirim.

-Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.
1 haftadır işlerim gereği aktif olamıyordum ama artık aktif olabilirim.

3-4(5'de olabilir) sene android deneyimim var. 2 sene ise İOS deneyimim var. Tekirdağ'lıyım. Teknolojiye meraklıyım çoğu bilgisayar donanım vs. forumuna üyeyim. Bilgisayar tarafındada uzmanım diyebiliriz. İlk forum deneyimim 2019 sonunda başladı. Bazı sitelerde yazarlık ve editörlük yaptım.

Başka sorularda varsa cevaplayabilirim :)

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 7 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip BÖLÜM SORUMLUSU forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Hocam ne zaman belli olur, herhangi bir tarih var mı yoksa kendiniz aralardan seçiyor musunuz?
Teşekkürler...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam ne zaman belli olur, herhangi bir tarih var mı yoksa kendiniz aralardan seçiyor musunuz?
Teşekkürler...
Çok yakında bir kaç kişiyi seçmiş olacağız inşallah hocam

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10
-Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
2007'den beri bilişim sektörü içerisindeyim. Lise'de bilişim teknolojileri okudum. Şu an Web Programcılığı bölümü okumaktayım.
S3 Mini, Samsung S5, Sony Z5 ve Redmi Note 8 ile Android platformunda ilerliyorum. Tabii ki çoğu kişi gibi ben de SymbianOS ve 3310 ile başladım.

Sahip olduğum bütün cihazları Bootloader açık kullandım ve kullanıyorum. Masaüstü bilgisayarımda XP,W7,W8,W8.1,W10, Linux, Android-X86 ve Hackintosh kullandım. Bir süre VBulletin ve Xenforo forum sistemleriyle ilgilendim. Özel oyun sunucularında yöneticilik yaptım.

Hobi olarak evde Mobil/Masaüstü cihaz onarımı ile uğraşıyorum. Bilgisayar bileşenleri ticareti yapıyorum.
Reverse Engineering ilgi duyuyorum. Elime geçen cihazları modlayarak kullanmak ile ilgili huya sahibim.

-Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
İlk cihazım RN8 oldu. Çevremde akıllı telefon almak isteyip bana danışan herkese Xiaomi tavsiye ediyor ve kullandırıyor, kendim kullanıyorum.
Ekstra olarak Mi Band 4 ve Earbuds Basic 2 kullanıcısıyım. Xiaomi'den F/P olarak memnunum.

-Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
Bütün gün bilgisayar başındayım. İşim bu.

-Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
Bir süredir Redmi Note 8 bölümünde aktifim ve içerik olarak katkıda bulundum.

-Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, Rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin bir şeyler öğrenmesine katkı sağlamak)
Android cihaz ile ilgili bütün paylaşımları yapabilirim. One OS ve Moonbase A11 kerneli ile ilgili konu açmıştım. Böyle paylaşımlarda her zaman bulunabilirim. İnceleme olarak katkıda bulunabilirim. Aktif olarak cihazımda Rom ve Kernel denemeleri yapıyorum. Telegram üzerinden Xiaomi ve RN8 ile ilgili kanalları takip ediyorum.

-Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.
2021 itibariyle foruma üyeyim. Sürekli takip içerisindeyim.

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Forum Yöneticiliği cidden büyük emek gerektiriyor,
Bu yüzden kesinlikle saygı duyulması gereken bir iş olduğunu düşünüyorum.
Denetim,Düzenleme vs bu işi içinde görmüş biri olarak çok da kıymetli...
Hayatta bazı şeyleri çok seversiniz o bu sevdiğiniz şeylerin zorlukları da olur ama bunları görmezsiniz.
Forum yöneticiliğini de aynen böyle gördüm ve işini yapan ve yapacak arkadaşların da böyle gördüğünü ve göreceğini düşünüyorum :)
Yıl içerisinde bireysel problemlerimden dolayı foruma vakit ayıramama gibi bir durumum olmasa sanırım kesinlikle de bırakmayacağım bir işti.
Velhasıl yeni seçilecek arkadaşları şimdiden yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum.Umarım hem bireysel hem de forum adına iyi olacak arkadaşlarımız seçilirler...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Katılımcılara çok teşekkür ediyorum, 4 hocamızı Yönetici adayı yaptık, haklarında hayırlısı olur inşallah
Sayın Eyüp Batuhan , Lim0n , Faruk 04 ve Kaan_M hocalarım, aramıza hoş geldiniz

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Merhabalar yaklaşık olarak 8 yıldır teknolojiyi sıkı bir şekilde araştırıyorum yenilikleri takip ediyorum. Teknik anlamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum ( işlemci, özellik vs.) Android bilgisinde tecrübem vardır. Bir kişi sıkıntı çektiğinde yardımcı olabilirim. Elimden geleni yapmaya çalışırım. Müzik mezunuyum. Ses konusunda profesyonel destek verebilirim.

Üst Alt